Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość gośćmyszka
Witaj Truśka,fajnie że dołączasz .A co jesz i w jakich ilościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ...sorki ze dopiero teraz odpisuje ale mam chwile w pracy ;-) co do jedzenia to mniejsze ilości to na pewno, zero białego pieczywa wiecej zieleniny i zdecydowanie wiecej pije wody ( jako ze nie lubie zwykłej czystej to pije ja z cytryna lub z ogórkiem ) rezygnuje ze smażonych rzeczy .. najgorzej zabrać sie do ćwiczeń bo co do tego to stanowczo mam słabą wolę .. a wiem ze bez tego ani rusz..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Witaj Truśka, ja walczę .....dalej, w ciągu 6 miesięcy udało mi się zrzucić 20 kg.M OJA WAGA wyjściowa to 107,9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Truśka z ćwiczeniami też mam problem ,żeby mi tak się chciało jak mi się nie chce.Bez ćwiczeń da się schudnąć ,jestem tego żywym przykładem.Jak nie jestem chora to idę na basen.....czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie MYSZKO.. jestem pełna podziwu zrzuconych kg :) u mnie najwiekszą bolączką jest dojadanie :( i niestety ale latem picie pifka z męzęm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale cóż muszę walczyć.. bo niestety plecki zaczynają mnie bolec.. co do cwiczeń masz rację zeby tak mi sie chciało jak mi sie nie chce :( skąd ja to znam ;) no ale dobra.. dzis piątek.. początek dnia w pracy przede mna stoi na dzień dobry szklanka wody z ogórkiem ;) miłego dzinonka zyczę.. wszystkim Panią z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
hej , dzisiaj mija 6 miesięcy mojej walki z tłuszczykiem. WAŻE 86,5 KG .BĘDĘ WALCZYĆ DALEJ....TO JUŻ 21 KG ZRZUCONYCH !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Gratuluję Myszko!U mnie pomału w dół.Dzisiaj na wadze 91,6oo.I wiadomość dnia.Zapisałam się na gimnastykę dla pań 60+.Jeszcze takiego wieku co prawda nie osiągnęłam,ale nie miałam odwagi zapisać się na aerobik z młodymi dziewczynami.Pewnie znając mnie szybko bym się zniechęciła i tyle by mnie widzieli.A w takiej grupie może dam radę.Zaczynam w połowie miesiąca. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza pyza
Ten wpis wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
WITAJ IZA ! Fajnie że się zdecydowałaś .Ja też zamierzam chodzić na aerobic ale w wodzie który będzie wznowiony w 2 połowie września lub na początku pażdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKarola891
Witajcie;) Widzę,że bardzo dobrze sobie radzicie z walką z waszymi kilogramami;) Ja na początku nie radziłam sobie tak dobrze jak wy;/ Strasznie szybką się zniechęcałam i jadłam jeszcze więcej waga dobijała u mnie prawie 120kg 168cm dużo strasznie dużo;) a wiecie za 1,5 roku będzie mój najważniejszy dzień;) i pomyślałam sobie razem z narzeczonym,że muszę coś ze sobą zrobić tak na poważnie;) Ok zamówił mi suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl zaczęłam jeść regularnie posiłki sama sobie rozpisuję codziennie wieczorem co będę jadła i robię w pojemniczki pracuję w biurze i niestety mam siedzący tryb pracy ;/ ale daję radę wychodzę na rower wieczorem ze znajomymi. Nie chodzę na siłownię czy basen ani nie biegam jeszcze moje stawy nie są na to gotowe;) ale jak zbiję do 80kg zacznę powoli biegać;) teraz mam za sobą już 20kg ale jeszcze długa droga przede mną;) trzymajcie za mnie kciuki! Pozdrawiam Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest wspomagać się zabiegami, żeby później skóra nie wisiała na brzuchu, na rękach.. fatalnie to wygląda. Sama chodzę na endermologię nielimitowaną do Kliniki Urody i Pięknej Sylwetki. Płacę raz, a przed 6 miesięcy mogę przychodzić na masaż 2 razy w tygodniu. Akurat na tyle zaplanowałam swoją dietę więc idealnie się to zgra w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Witaj ,a możesz napisać ile kosztują takie masaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda51
Ja ćwiczę i chudnę, a wyniki sprawdzam za pomocą wagi z Wag Wielkopolskich. I widzę zdecydowaną różnicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Kamienne pięści (2016) Historia życia Roberto Durana - wielokrotnego bokserskiego mistrza świata, który walczył na przestrzeni pięciu dekad. dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/Dg1kamienne-piesci-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bello231
Ważyłam ponad 120kg 168cm to dużo wiem ale na szczęście mam już to za sobą i ważę teraz 70kg ;) odchudzałam się ponad 6 miesięcy ;) nie powiem na początku było ciężką ale później zamówiłam sobie suplementację African Mango http://afrikanmango.pl i dzięki niemu mój apetyt zmniejszył się ;) a ja mogłam spokojnie się odchudzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość k ważę bardzo dużo poszukuję towarzystwa do odchudzania, ja również nie stosuję żadnych cudownych środków natomiast zioła mile widziane zapraszam do kontaktu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościuwa witam was drogie Panie, chciało by sie powiedzieć czas zacząć, waga moja pokazuje 128kg jest to mój rekord życiowy szkoda że takie nie chlubny, ale nie ma co sie rozklejać, wiele razy już próbowałam i co i nic skoro jestem w takim punkcie , bardzo bym chciała do Was dołaczyć widzę że atmosfera milutka na temat , to co przyjmiecie mnie do swojego grona , może z Wami mi sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa1981
Witam.Ja rowniez chce dolaczyc do Waszej grupy wsparcia. Waze 134 kg przy 170 cm Jestem uzalezniona od slodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolezankaa
Polecam zabieg kriolipolizy. To bezinwazyjny i bezbolesny zabieg, dzięki któremu można skutecznie pozbyć się tłuszczyku tu i ówdzie :) Ja chodziłam do salonu Vici Clinic w Krakowie na św. Sebastiana i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Nadmiar tłuszczu na brzuchu, z którym bez powodzenia walczyłam na różne sposoby, zniknął po kilku wizytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wam suplement diety IQacai,ja i kilku moich znajomych straciliśmy na wadzę 7-9 kg i to w krótkim czasie,bez żadnych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka poleciła mi Iqacai, miesiąc stosowania i 4 kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie suplementu Slimunox - w moim przypadku udało mi się schudnąć aż 9 kg w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedysWaga116
Wracam. Widzę, że nikt nie pisze, ale ja wracam i rozruszam ten wątek. Tu schudłam 13 kg w niecałe dwa miesiące i chce w końcu raz na zawsze z tym durnym cielskiem skończyć. Dowaliło mi na wadze aktualnie 136,4 kg, czyli 20 kg więcej niż ważyłam na początku jak zaczęłam odchudzać się. To co mi się stało to masakra. Wyglądam i czuje się jak potwór. Chce to zmienić i to zrobię. Kupuje zas*ane krzesło i zaczynam ćwiczenia na krześle od początku. Witajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam diete izsbeli vsn der woodsen.dieta woo. Po diecie wyladowalam.w szpitalu, lekarze pytali co robilam. Powiedzieli,ze ta dieta zbyt restrykcyjna. Efekt opetacja woreczka I wiele innych dolegliwosci a waga powrocila donstanu z przed plus jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×