Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionakobieta

Tabletki antykoncepcyjne i klasyczny seks

Polecane posty

Witajcie. Ja ma 19 lat a on 20, jesteśmy razem od 3 lat. Nasz związek jest udany i szczęśliwy chociaż jak wszędzie zdarzają się sprzeczki ;) Jedyną formą aktywności erotycznej jaką realizujemy jest sex oralny (język, palce itp.) Zawsze było to dla nas wystarczające, oboje to uwielbiamy jednak ostatnio mój luby coraz częściej sugeruje mi tabletki antykoncepcyjne gdyż chciałby spróbować klasycznego sexu (sama gumka nie wchodzi w grę, on jest na studiach medycznych, ja staram się dostać na stomatologię i dziecka nie potrzebujemy). Uważam jednak że moje ciało jest na tyle młode, że nie warto go truć. Czytałam oraz słyszałam o efektach ubocznych tych leków i po prostu ich nie chcę. On jednak coraz bardziej nalegał. Gdy wróciłam do domu czułam się mało kobieco, czułam że nie mogę dać mu tego czego oczekuje po takim czasie, że każda inna by to zrobiła. Zadzwoniłam, rozmawialiśmy. Powiedział, że rozumie i nie będzie mnie zmuszał, że nawet gdybym je zażyła to nie chciał by współżyć bo będzie to wbrew mnie a to nie o to chodzi, że poczeka i może kiedyś się doczeka gdy będę tego pewna. Czuję się źle z tym wszystkim, nie mogę mu tego dać... Napiszcie coś proszę na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spirala plus gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jeszcze druga dziurka ... i jest dużo lepsza od pisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uj z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam doradził ginekolog podczas badania (zawsze przy każdym badaniu cipki jest mąż i wspierał porody bo jak można być tępą i wstydzić się męża a całkiem obcego faceta ginekologa nie ciemnota! mamy Prawo do obecności osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów decyduje zawsze pacjent o obecności ) na pytanie męża nieszkodliwe antykoncepcję tylko jest prezerwatywa i lalek darzy! Tabletki szkodzą po latach spirala często powoduje beztlenowece w macicy i nie wyleczyć tego syfu tak łatwo! Do tego zalecił ginekolog masowamie piersi po okresie a mammografia uaktywnia raka! Do tego mąż zwraca uwagę na sterylność bo rękawiczki chronią niestety tylko lekarza! !!Gdy coś dotknie w gabinecie potem bada może dojść do groźnego zakażenia! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niemoge stosować antykoncepcji hormonalnej bo po tym strasznie tyje.... Mój maż za to nielubi się kochać w rezerwatywie bo nic z tego nie będzie. Mielismy kiedyś taką sytuację że zakładaliśmy gumkę na koniec z takich doświadczeń mamy 3 letniego syna :) W dni płodne kochamy się w prezerwatywie ale do tego maż dokupuję sobię tabletkę long men i nic się nie dzieje nie opada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×