Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym a boję się.

Polecane posty

Gość aggie_
no dobrze a kto się zajmie kostiumami? będą w ogóle jakieś? czy tak tylko stopy będą w obiektywie, zza szopy wystawać czy cóś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggieusta] tu rzadzi haja i jej c**a :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dilera mamy na bank wspólnego :D Haja - nie ściągnę! To mój fetysz! Satyr - pokaż! Oksy - jesteś nie do ruszenia, jak się Zupełnie załapie, to niby bliźniacy syjamscy zrośnięci hmmm... okaże się :D A tekst masz prosty do opanowania - najpierw mówisz: chodź tu suko! a potem napieprzasz łapą po tyłku i krzyczysz: Yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję, żeby cała akcja rozgrywała się w szopie. Albo może, żeby był to klimatyczny film dla wymagającej widowni: "Szopy namiętności". Co oznacza, że wszyscy aktorzy i aktorki będą musili specjalnie do zdjęć przygotowywać fryzury. A jak kto nie ma to albo trezka, albo tupecik, albo przedłużanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Ona jest prymitywna,a tobie pala stoi.Co za zenada. " "Kobieto podziwiam Cię.Ślęczałaś tu do 4tej i od 6stej znów napieprzasz.Faktycznie Twój adwersarz trafił w końcu na kobietę na swoim poziomie-absolutnego nolifa .To nie obraza,to tylko stwierdzenie faktu. " "Jaki talent? Ona nie potrafi zdań składać. Nie wie co to stylistyka. Zenada. A ludzi poznaje po piśmie. Taaaa..na pewno,na ekranie komputera. Slodko winna,poznać możesz po sposobie pisania.Takie niby drobiazgi,a raza. " "Ma talent. Takich byków ortograficzych i stylistyki nie ma niktusmiech.gif 20/24 h dziennie przy komputrze może coś zmieni w tej kwestii. Ciekawe tylko kiedy ortograficzna persona majtki pierze i czy po nieustannej pisaninie jest w stanie wyjąc d.uu.p.ę.ę z krzesła czy już jej przyrosła. Nie nazywaj szamba perfumerią jak zwykł mówić klasyk. Ale dajcie se na wstrzymanie.Chcą pisać niech piszą. " "Nie jestem purystka,jednak jeśli ktoś pretenduje do miana talentu literackiego to powinien prezentować jakiś poziom. Inaczej jest to śmieszne i zenujace. " "Hehe,nietuzinkowa? Powinna może tylko zasięgnąć porad dotyczących stylistyki i gramatyki,bo tej grafomanii czytać się nie da. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty piszesz o fryzurach na głowach czy bliżej namiętności?:-D Oksy bierz tę rolę bo stanę do castingu.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajusia coś dziś nie w sosie, bo została rozpracowana, że hejtuje inne kobiety :D:D:D:D:D spacja rewelacja :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez spacji nie ma rewelacji:D:D:D:D:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajusia nie w sosie bo musi gonic za.portkami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szopy namiętności" w sumie to dość jasny tytuł. A co do Pianisty - on się po powstaniu ukrywał w jakiejś ruderze. No w zasadzie to możnaby powiedzieć, że w szopie. Czyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_
Aggie usta] tu rzadzi haja i jej c**a jezyk.gif - niech ktoś rządzi, byle bym tylko wiedziała gdzie stoi Żona, cobym tego jej cycka sięgła ... :P Żona szpilki mówisz... okey ale która seria "na ulice" czy te do "łóżka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja sie boi ze zona odbije jej psujka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Grammar Nazi: Trzebaby to sprawdzić. @Żona: Biorę posadę asystenta reżysera! Rozumiem, że mam zacząć od robienia castingów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolę mam już zaklepana ;) Tylko, żeby Satyr nic z tym szopem nie wykombinowal, bo taki układ mi nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja nie lubi spacji za to lubi kropi przed emotami😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh co za kraj.Tam nawet komary wiedzą co najlepsze.:-D To już wiem dlaczego na taras nie wychodzisz.:-p(Nie ma ani tancerek ani brazyliskich komarów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajabuza: czy to oznacza, że nie wolno będzie wpychać węża a jedynie go wypychać? Rozczarowany jestem nieco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj se wepchac weza haja drugi raz nie bedzie okazji rozdziaw te paszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpychany!WPYCHANY!i jeszcze wpychany....aż tchu mi zabrakło.:-p Wiadomo,że w końcu zwiotczeje i się wyśliźnie sam.:-p Dlaczego nikt mnie nie rozumie w takiej chwili???😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Oksymoron: No a jeśli po takim pomalowaniu na czarno-biało wyjdą nam pandy a nie szopy? Tytuł "Pandy namiętności" nie jest już taki fajny i dwuznaczny. A nawet mam wątpliwości co do tej namiętnośc***and... Co mi przypomina, że byłem kiedyś z dziewczyną namiętną jak panda... brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×