Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym a boję się.

Polecane posty

Gość aggie_
ok. Bernadett podała adres to będzie teraz kocioł miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNatemat
Mądra dziewczyna z niej to będzie umiała oddzielić ziarno od plew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZupełnieNatemat dziś Mądra dziewczyna z niej to będzie umiała oddzielić ziarno od plew X Tak tak, one wszystkie mądre i jeszcze dodajmy,że piękne wolne i bogate, a później okazuje sie że mają męża, dziecko, szukają kochanka i chlupią do słuchawki. Skąd ty sie urwałeś. Wartościowa i mądra kobieta nie siedzi na forum o kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Przecież napisałam ze mam męża i nie mam seksu;) Gram otwarcie. Przepraszam młyn w pracy mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej nudnego tematu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo obchodzi co ty masz lub nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Czesc Aggie. Miło ze jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nie rozumiem o co chodzi? Zrobiłam komuś jakąś krzywdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNatemat
Oceniam na podstawie tego co do tej pory wiem gościu. Pozytywna, miła i mądra dziewczyna, zatem nie rozumiem dlaczego ją obrażasz, ale to świadczy tylko o tobie niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_
Bernadett nie przejmuj się innymi w życiu nie wyszło to tu się popisują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZupełnieNatemat dziś Oceniam na podstawie tego co do tej pory wiem gościu. Pozytywna, miła i mądra dziewczyna, zatem nie rozumiem dlaczego ją obrażasz, ale to świadczy tylko o tobie niestety Co ty wiesz ? To co ci ktoś sprzedał. Naprawde wierzysz,że na najbardziej niszowym forum siedzą wartościowe kobiety ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Dziękuję i postaram sie:D choć teraz łatwo doprowadzić mnie do pokazania diabla. Ale kto tak nie ma?;) Seks!! To jest myśl;)..A raczej myśli o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie__
Bernadett nie ma co myśleć, czas robić ;) gość żony tu szuka czy co??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zobacz sobie kto tu siedzi: Sponsoring. Szukam dziewczyn w układach do rozmowy. Trochę dziwna dziś Witajcie, Szukam dziewczyn, którę są w układach sponsorowanych do rozmowy. Nie ukrywam, że sama zastanawiam się nad takim układem i do głowy cisną mi się miliony pytań. Jakie są stawki? Czy nie żałujecie tych układów? Jakie pytania warto zadawać podczas pierwszego spotkania i na co zwacać uwagę? Na wstępię pozwolę sobie wszystkich uroczych forumowiczów wyzywających od k***w i prostytutek serdecznie pozdrowić i życzyć wszystkiego najlepszego w życiu z dala od tego tematu. Trochę dziwna Zgłoś› gość dziś Ja jestem w układzie 3 lata,miesięcznie dostaje 2000zl widzimy się 3 razy na około 2 godziny,bardzo się lubimy. Cieszę się na każde spotkanie. Trudno znaleźć kogoś interesującego. Jeśli gość szuka taniego hotelu nawet nie kontynuuj rozmowy. Nigdy nie umawiaj się u niego,szukaj żonatego Zgłoś› gość dziś ja moge zostac Twoim sponsorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nie wiem jak zareagować. Lecz ktoś ma ewidentnie pretensje do ZupelnieNaTemat. Tylko dlaczego? Aggie. Czyli Twój i mój mąż to nie jest ten sam mąż, ale podobny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggie__ dziś Bernadett nie ma co myśleć, czas robić gość żony tu szuka czy co??? X Z konia na łeb musiałbym upaść i z chujem zamienić sie na głowy aby w takim k***idołku szukać partnerki. Pisz do smofa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett dziś Nie wiem jak zareagować. Lecz ktoś ma ewidentnie pretensje do ZupelnieNaTemat. Tylko dlaczego? Aggie. Czyli Twój i mój mąż to nie jest ten sam mąż, ale podobny? W tych czasach nie zdziwi jak macie wspólnego męża. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Czyli zrozumiałam tak. ZupelnieNaTemat Oksymoron Smof I Psuj wyślą mi zdjęcia klejnotów A Aggie I Wymagająca Żona piersi. Tak?:D szał;) Tylko zastanawiam się, co mam z tym dalej zrobić kolejno?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę dziwna dziś Dziękuję za odpowiedź. Nie dostałam propozycji taniego hotelu. Pan J zaproponował mi pierwsze spotkanie tylko w celu rozmowy i niczego więcej. Zgadza się też na moje wymagania w kwestii czasu ponieważ nie posiadam go za wiele. Mięsięcznie zaproponował zdecydowanie wyższą kwotę. Pewnie sprawia to fakt tego, że nie jestem typową sponsorowaną studentką, należę do kobiet z kategorii BBW. Obawiam się tylko jednej rzeczy, a mianowicie poruszenia tematu fetyszy seksulanych. Z jednej storny uważam, że to ważny temat, a z drugie strony nie chciałabym poruszać tematów, które mogłyby być źle widziane albo odebrane. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_
taaaa oni z jednego chowu chyba :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona Wymagająca dziś Be ze mnie zeszli na Ciebie siedli G Jaki miałaś wcześniej nick ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jakbyśmy z Aggie miały wspólnego męża to choć jedna z nas chodzilaby zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ż, jak nie prześle to będziesz ja straszyć po nocach. Ty z wielkim wibratorem w ręku, będziesz zaczynać i tuż przed kończyć... Nie dasz Pani B dojść... Szybko się złamie i dostaniesz zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×