Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym a boję się.

Polecane posty

Gość Pani Bernadett
Jestem bez obiadu Aggie. Znecasz się nade mną;) ZupelnieNaTemat. Jakie masz oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
To ja mam przesyłać zdjęcia? Ale co, czego i jak ustawione?:D Smof, to niechodzenie zapewne byłoby najmilszym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Właśnie Żona. Pożycz swojego męża na noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_
Bernadett nie chciałam żeby ci źle było, serio :) Lepiej by było gdybyśmy my nie mogły chodzić, nie on kto by nam drinki do łóżka podawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Dobrze. Jeśli ktoś zechce to napisze. Nikogo nie zmuszam. (Nie dostałam ani jednej wiadomości :D)Tylko od Ciebie Żono. Tak wiec na razie nie jestem posredkiem, jedynie z Tobą możemy się. No Wiesz co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_
Bernadett ja napiszę potem, jeszcze tego mejla muszę poszukać twojego :) Smof gdy się zakrztuszę, to mnie poklepie albo oddychanie usta-usta zrobi, cóś ty taki lękliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
To już tam;) też zbieram się. Czeka mnie długa noc z ołówkiem i linijką w reku:( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNatemat
To zależy kiedy w nie patrzysz Bernadette ;) Wszyscy sobie pójdą na maila i zostane ja i gość z problemami w kontaktach z kobietami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_
chciałam tylko wypić drinka, nie zjeść szklankę Smof :D nie jestem aż tak destrukcyjna do wieczora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Smofie. Placki ziemniaczane z sosem po węgiersku podano do stołu (też za mną chodzily;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
ZupelnieNaTemat . Być może nie zauważyłeś, ale delikatnie dałam do zrozumienia, że możesz napisać.. Jeśli zechcesz;) Aggie. Drineczka oczywiście ale za dwie godziny. Teraz jeszcze pracuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Oksymoronie dopiero teraz przeczytałam o tych meczarniach z wibratorem. Cóż;) Skoro ma mnie straszyć Pani Wymagająca to w zestawie poproszę jeszcze o jakiegoś mężczyznę. Najlepiej tego co dał pomysł straszenia nocnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.ZupełnieNatemat dziś To zależy kiedy w nie patrzysz Bernadette Wszyscy sobie pójdą na maila i zostane ja i gość z problemami w kontaktach z kobietami X najpierw otworze ci oczy jak kobiety są zdradzieckie, obłudne, zakłamane, dwulicowe etc. a później wraz ze mną będziesz obwieszczał prawde uświadamiając niczego nieświadomych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Przepraszam, ale dlaczego tak myślisz o kobietach? Proszę nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Czy masz do mnie jakieś uprzedzenia? Możesz tresciwie mi odpowiedzieć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett dziś Przepraszam, ale dlaczego tak myślisz o kobietach? Proszę nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Czy masz do mnie jakieś uprzedzenia? Możesz tresciwie mi odpowiedzieć? X Treściwie to ja widze, że ty lubisz jeść. Pewnie kawał baby z ciebie. Ciekawe, że każda mówi "nie wrzucaj wszystkich do jednego wora" "ja jestem inna" itp. bzdury w celu zamydlenia oczu i uśpienia czujności u faceta. Chyba nie boisz sie, że każdy kolejny uświadomiony, to wielka strata dla kobiet jak pozna waszą nature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Tak sądzisz? Dobrze uważaj tak:) Nie jestem niewinna gdyż myślę o czymś co nie zasługuje na pochwałę. Ale proszę, Nie kieruj się uprzedzeniami czy też doświadczeniami. Nie wiem kim jesteś, nie wiem dlaczego ale myślę, ze jesteś dobrym człowiekiem. Nie apeluje do Twojego sumienia, jedynie do najzwyklejszezego człowieczeństwa. Nie obrażaj ludzi sobie nieznanych bo może się okazać, ze Ci obcy kiedyś uratują Tobie życie, bądź pomogą w chwili Twojej desperacji . Dobrze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
I abym miała "trochę cialka" tzw nadwagę muszę przytyć 8 kg. Przykro mi, ze nie jestem taka jak myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz to na początek: ogonekk 2016.01.08 nikomu nigdy nie powiem że: -Nie kocham mojego faceta z którym jestem prawie 5 lat, jestem z nim dlatego że ma kase i zawozi mnie do pracy do której mam 10min spacerkiem -spotykam się jeszcze z trzema innymi facetami (z czwartym tylko na seks, ale juz mi sie odwidzial) -jak nie mam kasy to pisze do któregos z nich, że niby chce sie spotkac, a chodzi tylko o to, żeby sponsorowali mi obiadki itd -lubie łamać facetom serca -mam duzo znajomych, kolezanek, ale sama nikogo nie lubie -jestem złą osobą i duzo tego jest X tego typu kobiet wynaturzonych uzewnętrzniło sie miliony w internetach bo w realu nie mogą sobie pozwolić na chwile prawdy. Część jest prowokacją, ale to marginalne. Wiesz co jest zastanawiające ? Że kobiety w ogóle nie widzą nic złego w zdradach. Spójrz choćby na ten temat. Pani B. wydawałoby sie baba z klasą i oszlifowana, a jednak chodzi jej po głowie skok w bok i sie waha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett dziś I abym miała "trochę cialka" tzw nadwagę muszę przytyć 8 kg. Przykro mi, ze nie jestem taka jak myślisz. X zdrowe tycie, to kilogram tygodniowo. Do wiosny sie wyrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jestem na mailu Zoneczko :D:* Panie z pretensjami. To nie moje wyznanie. Nie wiem do czego zmierzasz. Ale czy tylko ja myślami calowalam obce ciało? Czy mam przeprosić za to ze żyje i nic z tego nie mam? Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Dobrze. Do wiosny będę gruba nawet bardzo. Tylko co ja powiem Pani u której mam karnet na fitness? Chce mieć przy sobie męża? Chce. I myślisz, ze zrobilabym to sobie i jemu? Przestań mnie atakować. Ja nie decyduję o Twoim życiu. Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett dziś Tak sądzisz? Dobrze uważaj tak Nie jestem niewinna gdyż myślę o czymś co nie zasługuje na pochwałę. Ale proszę, Nie kieruj się uprzedzeniami czy też doświadczeniami. Nie wiem kim jesteś, nie wiem dlaczego ale myślę, ze jesteś dobrym człowiekiem. Nie apeluje do Twojego sumienia, jedynie do najzwyklejszezego człowieczeństwa. Nie obrażaj ludzi sobie nieznanych bo może się okazać, ze Ci obcy kiedyś uratują Tobie życie, bądź pomogą w chwili Twojej desperacji . Dobrze? X Wiesz co Cie wyróżnia w tym syfie ? Sprawiasz wrażenie kulturalnej, dobrze wychowanej, nie masz jeszcze połamanego kregosłupa moralnego bo sie wahasz. Nie pasujesz tutaj jeżeli ta Twoja postawa jest prawdziwa. Wierzysz innym kobietom ? Jak Ci sie z nimi funkcjonuje ? Nie irytują Cie ? Jest jakaś kobieta której ufasz i dlaczego wolisz towarzystwo facetów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett dziś Dobrze. Do wiosny będę gruba nawet bardzo. Tylko co ja powiem Pani u której mam karnet na fitness? Chce mieć przy sobie męża? Chce. I myślisz, ze zrobilabym to sobie i jemu? Przestań mnie atakować. Ja nie decyduję o Twoim życiu. Tak? X Nie panikuj, nie atakuje Cie. Pani od fitnes powiedz niech Ci diete odpowiednią ułoży i porządny zestaw ćwiczeń, bo w końcu wzieła za to kase. Widzisz jakie baby są, zmień ją na trenera będzie bardziej przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×