Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwajsciapiec123

Efekt jojo.

Polecane posty

Gość dwajsciapiec123

Witam, Mam 25 lat. Od sierpnia zeszłego roku zaczęłam się odchudzać. Zrezygnowałam z obiadów i zamiast tego jadłam np. jogurt i jakieś warzywo (wiem, niezbyt mądre, ale miałam lekką nadwagę). Do tej pory zgubiłam 14 kg. Ćwiczę 7 dni w tygodniu. Słodyczy też nie jadam. Wcześniej, przed odchudzaniem, jadłam bardzo dużo słodyczy i nie ćwiczyłam. Pytanie: Czy gdy teraz będę jadła trzy posiłki dziennie i zrezygnuję na stałe ze słodyczy oraz będę codziennie ćwiczyła, to jest szansa, że osiągnę efekt jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie jadlas obiadow i Twoja "dieta" oscylowala wokol pewnie 800-1000 kalorii, to sama sobie zrobilas szkode. Organizm przyzwyczail sie do takiego zywienia i teraz nadwyzki (jak chcesz jesc po ludzku, to musisz jesc drugie tyle) bedzie odkladal w postaci tluszczu. Musisz powoli wychodzic z tego gowna, co tydzien dodawac 100 kalorii i przyzwyczaic organizm do normalnego jedzenia. A pozniej to i nawet slodycze bedziesz mogla jesc. Byle z umiarem, w normalnych porach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zrobilaś duży błąd, ponieważ nie ma diety 1000kcal, to mit, który rujnuje organizm i przeważnie kończy się chorobami lub efektem jojo. Dieta ma być zdrowa i zbilansowana, a nie niskokaloryczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolczak
dieta wiąże się przede wszystkim ze zmianą nawyków żywieniowych NA ZAWSZE a nie tylko w czasie jej trwania... to dlatego nabawiłaś się efektu jojo. polecam ci dobre nawyki żywieniowe wprowadzać po kolei i stopniowo, wysiłek też sobie dozować, a nie wszystko na raz.. sama jestem przykładem na to, że można skutecznie schudnąć ale wszystko na spokojnie:) do diety i ćwiczeń brałam jeszcze tabletki iqgreen z zieloną kawą no i to wszystko w komplecie dało mi -18 kg w 3 miesiące:) powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam od siebie ze nie cwiczy sie 7 razy w tyg.... najlepiej co 2 dzien. bo potem organizm sie przyzwyczaja i juz nie spala tyle kcal. zrobilas wielka glupote kobitko. dieta nie jest od tego by chodzic glodnym ale od tego by jesc zdrowo. lepiej zjesc bardziej wartosciowy obiad niz potem wieczorem zamykac przed soba lodowke na klucz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz od sierpnia 14 kg... ja to osiagnelam w 3 mies nie chodzac glodna. twoj organizm sie bronil i dlatego to tak dlugo szlo. a teraz tylko czeka kiedy dostarczysz mu tych kalorii co przed dieta by mogl sobie odbic straty. proponuje przejsc na racjonalna diete nie na mordercza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.02 dobrze radzi. Dokładaj co tydzień lub dwa po 100-200 kcal i obserwuj organizm, niech stopniowo się przyzwyczaja. Nie zwiększaj na razie aktywności fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka O23
U mnie nie wystąpił, a schudłam 13 kg. Stosowałam przez 3 miesiące foreverslim, do tego oczywiście dietka i ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margiola891
Wiecie nigdy same przyjmowanie tabletek nie pomoże no nie oszukujmy się! Ja sama przyjmuje Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl może i nie katuję się dietą ale jem regularnie posiłki do tego chodzę na rower lub spacer wieczorem i to mi wystarcza chudnę 8kg miesięcznie i uśmiech jest na twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekol241
Tak same przyjmowanie tabletek czy picie herbatek nie pomoże wam;) ja wiem coś o tym przyjmuję Afrykańskie Mango http://afrikanmango.pl jem regularnie i ćwiczę i wtedy są efekty bardzo widoczne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakjojo
jeśli jadłaś np 500 kcal dziennie. to powinnaś pierwszy tydzień jeść 700 kcal, 2 tydzień 900 kcal, 3 tydzień 1100 kcal, 4 tydzień... i tak dalej.. aż będziesz jadła 2200 kcal :) schudniesz jeszcze troche i nie bedzie żadnego jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×