Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moj chlopak mnie oklamuje

Polecane posty

Gość gość

Mam problem. Ostatnio na komputerze mojego chlopaka znalazlam zdjecia jego bylej. Z wycieczki, jak sie caluja, jej samej. Nie powiedzialam mu o tym i nie powiem, ze wiem. Byl z nia 2 lata temu od pol roku jest ze mna, a dalej trzyma jej zdjecia. Ostatnio na fb znalazlam rozmowy z innymi kobietami, ktore potem skasowal, on nie wie o tym, ze ja wiem. Wieczorami pisze mi, ze idzie spac a nocami pisze z innymi. Jest to zwiazek na odleglosc. Co powinnam zrobic? Prosze o dobre rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież to oczywiste, skoro okłamuje cię od samego początku to po co masz się męczyć? Znajdź sobie kogoś komu chociaż będziesz mogła zaufać i za twoimi plecami nie będzie odwalał takich cyrków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks tez jest na odleglosc? zwyczajnie wietro w majtkach i co poradzisz? nic nie poradzisz bo masz gdzies to ze jemu sie chce... a od gadania nie przestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu dałabym sobie z nim spokój. Skoro już teraz Cię oklamuje to tak będzie cały czas. Jeszcze jest to związek na odległość więc nawet nie będziesz wiedziała kiedy Cię oklamuje i czy Cię przypadkiem nie zdradza. Porozmawiaj z nim szczerze, wyjaśnij wszystko i powiesz czego się obawiasz. Jeżeli nic się nie zmieni w jego zachowaniu to nie jest to facet dla Ciebie. Tobie będzie mówił co innego a jeszcze co innego będzie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mu powiedziec ze widzialam to i to ze przeczytalam to i to. Ale gdy powiedzialam ze to koniec, to zwala wine na mnie. Ze nie mam argumentow. Odlegosc niby nie jest taka duza, bo tylko 1h jazdy samochodem. Stracilam zaufanie do niego mimo iz on prosi abym tego nie konczyla. Zalezy mi na nim. Uczucia biora gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczucia biorą górę dlatego się cierpi, niech mówi co chce ty znasz prawdę i wiesz że to nie twoja wina. To twój wybór, twoje życie. Chcesz się męczyć smiało, tylko żebyś za rok, dwa tutaj nie pisała że chłopak cię zdradza i co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o prawiczka tylko o to czemu mnie okłamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz wiedziec co powinnas zrobic napisz do mojej wrożki Sofii. Ona Ci powie co on myśli,co czuje, czy Cie okłamuje, zdradza. Sofii jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze powinnam sie zapytac co robi po nocach na portalu, a niby spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten sam problem, moj to nawet na kawe sie umawial ,zrobilam mu wojne, to mowi ze mnie kocha itd, ze tylko sie bawil, z nudow , ok wybaczylam ale nie ufam mu tak do konca, napisz pod innym nicku do niego i go poderwij umow sie z nim wdanym miesie i jak przyjdzie po pysku wytrzaskaj!!! I SIE PRZEKONASZ CZY JEST CI WIERNY A ZDJECIA LASKI TO SCIAGNIJ Z NETU KILKA BY MU WYLAC ; wkrecisz go napewno i sie dowiesz co w nim siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze znalazlam to na fb, wiec troche nie bardzo bedzie to wygladalo realnie. A jak napisze z innego nr to pewnie bedzie dzwonil na ten numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takimi informacjami to po prostu się rozstańcie i tyle, niech mówi swoje. Co cię to obchodzi, on nie ma pojęcia że ty wiesz więc zgoni na ciebie. I nic mu nie mów bo może w taki sposób jego kolejna dziewczyna dowie się jaki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×