Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwna sytuacja z dziewczyną, co myśleć o tym?

Polecane posty

Gość gość
czasami są takie historie że osoby w ogóle na pierwszy rzut oka do siebie nie pasują, są tak inni że bardziej nie można, mają swoje uprzedzenia i siebie kasują na wzajem. A potem jakiś trafem okazuje się że to jest jednak to a ich założenia były do kitu, to się chyba nazywa przeznaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może to lepsze, oddające dramatyzm sytuacji: Jak ci powiedzieć, że nie doradzisz mi jak żyć, jak w żart obracać sprawy, jak mam śnić. Udawać można na zawsze głupich i przy sobie zostać z piaskiem w oczach na przód iść. Nic co planuję, nic co wymarzę też >>>>z rzeczywistością w parę nie dobiera się. Nie takich dwoje, narysowałam gdzieś na murze, gdy na szyi z kluczem w drodze, >>> nie.... Ty we mnie widzisz, tylko co widzieć chcesz, nie jestem z przezroczystych ludzi, dobrze wiesz. Ostatni raz już, dziś kłamię w oczy te, >>>>Niech świat obwinia mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i coś jest w tym niemoralnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do it for her"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym się ucz, bo młody jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczę co on własiciwie od niej chce :-( przecież nawet nie chce z tego co piszą ją przelecieć :-( czego może innego chcieć facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włanie czego on może chcieć? przecież faceci nie tacy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuje to samo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś oprócz Autora ma takie przypadki? czy tylko jego to spotkało na kafeterii czyli jakieś 20 tys osób tylko on :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo najwrażlisze miejsce kobiet obok duszy to jej łechtaczka, zdobądz oba a będzie Twoja :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak ci nie da sznasy, sobie tez:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już o co wam w istocie w tych babskich zarzutach biega, że w rzeczywistości "nie mam z nią relacji"= czytaj to moja fantazja że tak jest, a moze jest innaczej.. itd i stąd o te fakty co niby mają potwierdząć że jest inaczej otóż fakty są inne, może jak chcecie obalić moją teorię to przez odnoszenie się do tych faktów-obserwacji, a nie ad persona. 1. co prawda "kontakt" w tym wszystkim jest oparty na intuicji, mało było zdarzeń, docierania się itd, ale na tyle było żeby chociaż mieć realne oparcie dalej, chociaż znowu "intuicyjne". Dlaczego to ma znaczenie? w przykładach pdobnych historyjek np. najprościej filmowych jakby nie intuicja to nic by nawet nie mogło rozwinąć? przykład z domu nad jeziorem, jak ten gość dostał list od niej, to przecież nawet nie wiedział jak ona wyglądała? ale intuicyjnie coś wywąchał i czekał na nią? a jakby ona była jakimś pasztetem to co? zmarnowałby 2 lata.. jednak intuicja mu pomogła przeciwko tego typu obawom 2. skąd wniosek że jak ktoś kogos zna w tradycyjnym ujęciu tzn. x pokolen wstecz, to "wie jaki jest", liczy się wypróbowanie ludzi w tzw. godzinie w, sytuacji stresowych, nieracjonalnych, w tzw. praniu, to chyba wiecej mówi, niż to jak np. dziewczyna lubi się ubierać lub czy coś przeżyła, albo jak się czuje? i co z tego? co to daje? 3. z wątki tego vs postawy większości kobiet na kafe wynika że nie ogarniacie tego, moze coś tam wyczuwacie, ale jakoś siebie w tym nie widzicie itd; ALE ta dziewczyna jest inna, jakby była taka jak "te spotykane osoby" nawet w postach, to by zachowywała się jak one lub część z nich, czyli wszystko przeciw autorowi, że nie rozumie słowa "nie", ma problemy itd, a ona tego nie robi. Dodatkowo chociaż ma jakieś tam problemy z kontaktem, to przynajmniej czyta co do niej piszę, bo tak to wynika i ma jakieś pojęcie w przeciwieństwie do innych 4. fakt nie ma z nią normalnej relacji, ale ta co jest - jezeli tak to mozna nazwać być moze jest cenniejsza.. chociaż ona tego pewnie nie powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,zrobilam sobie ten test i mi wyszło coś takiego :) TWOIM TYPEM OSOBOWOŚCI JEST: “POŚREDNIK” (INFP-T) Ekstrawertyk UMYSŁ Introwertyk 0%100% Intuicyjny ENERGIA Realistyczny 78%22% Kierujący się logiką NATURA Kierujący się zasadami 24%76% Planujący TAKTYKA Poszukujący 31%69% Asertywny IDENTYFIKACJA Czujny 36%64% Ludzie o osobowości INFP są prawdziwymi idealistami, zawsze poszukujący choć odrobiny dobra nawet u najgorszych z ludzi czy w najmniej korzystnych okolicznościach, starają się znaleźć sposób, aby coś naprawić. Choć można ich postrzegać jako osoby trzymające dystans , lub nawet nieśmiałe, jednostki o osobowości INFP mają pasję i ten wewnętrzy ogień, który sprawia, że na prawdę świecą. Stanowią 4% populacji i może dlatego ryzyko bycia niezrozumianym przez większość jest dość wysokie dla tego typu osobowości, kiedy jednak odnajdują ludzi podobnie do siebie myślących to harmonia, którą odczuwają staje się dla nich inspiracją i źródłem radości. INFP należą do grupy osobowościowej Dyplomatów (NF) i kierują się bardziej swoimi zasadami, niż logiką (jak analitycy), lub entuzjazmem (jak poszukiwacze), czy wreszcie prakrycznością (jak strażnicy). Ich decyzje dotyczące przyszłości będą podyktowane poczuciem honoru, pięknem, moralnością i cnotą, INFP kierują się czystością swoich zamierzeń, nie nagrodą lub aurą. Ludzie, których łączy osobowość INFP są dumni z tych cech i mają rację, lecz nie wszyscy ich zrozumieją a motywy które kryją się za za tymi odczuciami wraz z brakiem zrozumienia mogą doprowadzić do odosobnienia. “Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy błądzi kto wędruje, nie każdą siłę starość zniszczy, korzeni w głębi lód nie skuje.” J. R. R. Tolkien WIEMY KIM JESTEŚMY, ALE KIM MOŻEMY SIĘ STAĆ NIE WIEMY W najlepszym wypadku, te cechy pomagają INFP w głębszym komunikowaniu się z innymi, z łatwością przychodzi im posługiwanie się metaforami i przypowieściami, jak też zrozumienie I tworzenie kreatywnych symboli w celu przekazywania woich myśli. Siła z jaką przemawia ten intuicyjny sposób komunikowania się świetnie nadaje się do pracy twórczej, dlatego nie dziwi nas to, że wiele sławnych jednostek o osobowości INFP to poec****isarze i aktorzy. INTP przywiązują dużą wagę do zrozumienia samych siebie, swojego miejsca na świecie, a poszukują tego poprzez projekcję siebie w swoją pracę. INFP mają talent w wyrażaniu samych siebie w ujwnianiu swojego piękna i swoich sekretów poprzez metafory i fikcyjne postaci. Umiejętność posługiwania się językiem nie kończy się na ich języku ojczystym, jak u większości ludzi o osobowości typu dyplomata, mają zdolności językowe do nauki języków obcych. Ich dar komunikowania się również przekłada się na pragnienie harmonii, co jest powracającym tematem u dyplomatów, pomaga im też w odnajdywaniu swoich przyszłych profesji. SŁUCHAJ WIELU OSÓB, LECZ ROZMAWIAJ Z NIEWIELOMA W przeciwieństwie do swoich krewntch Ekstrawertyków, INFP skupiają swoją uwagę na kilku osobach, na jednej jedynej wartościowej sprawie, bo jeśli rozpraszają się na zbyt wiele, tracą energię, są przygnębieni i obciążeni ponad siły przez całe zło tego świata, które usiłują naprawić. Taki widok nie jest miły dla ich znajomych, którzy przyzwyczaili się do ich uśmiechniętej twarzy. Jeśli nie będą ostrożni INFP pogubią sie w swoich poszukiwaniach dobra, omijjąc codzienne czynności, których wymaga życie. INFP często zatracają się w głębi swoich myśli, bardziej niż innym osobowościom radość sprawia im przemyśliwanie nad domniemanymi i filozoficznymi problemami. Jeśli zostawi się ich samym sobie wycofują sie stając się “pustelnikami” a process przywrócenia ich spowrotem do rzeczywistości może kosztować ich przyjaciół sporo energii. Na szczęście jak wiosną budzą się do życia kwiatki, tak do INFP powraca kreatywność, uczucia, altruism i idealizm, wynagradzajac ich i najbliższych nie tyle logiką, czy praktycznymi umiejętnościami, co perspektywą, która jet zainspirowana przez współczucie, uprzejmość i piękno, towarzyszące im wszędzie gdziekolwiek się udadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta dziewczyna jest Rzecznikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Architektem czy Logikiem? rzecznikiem chyba jednak nie.. czytam po kolei rozne typy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok,już wiem :D jest architektem,to ten najrzadszy typ i pasuje do niej http://www.16personalities.com/pl/osobowosc-intj INTJ będą usilnie starać się, aby nie utracić racjonalnego spojrzenie bez względu na to jak atrakcyjny może być cel, stąd każde pojęcie, czy to wygenerowane wewnętrznie czy przyjęte ze świata zewnęrznego musi przejść bezwzględną i wszechobecną analizę, przefiltrowaną przez “Czy to zadziała?”. Ten mechanizm stosuje się do wszystkich ludzi i do wszystkiego, stanowi on też powód kłopotów, w które wpadają nieraz osoby z grupy INTJ. no pasuje..faktycznie skomplikowany typ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to i tak tylko statystyka bo oparta jest na obserwacji i sam to uzupełniłem chodziło tylko o przykład w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćintj
Na poczatku tematu twierdziles ze ma NF, a teraz wyjezdzasz z INTJ, haloo? Jakby co to akurat ja mam ten typ osobowosci i jestem dziewczyna, wiec masz rzadka okazje do zadawania pytan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest ODPOWIEDŹ: "Do badania koincydencji stosuje się prawa rachunku prawdopodobieństwa, bywa że są one charakterze paradoksów – stąd wynika nieintuicyjność – więc pojawiają się aspekty psychologiczne, które są podstawą subiektywnej interpretacji danego zjawiska jako koincydencji. Zdarza się, że dana osoba interpretuje jako koincydencje zdarzenia, których podobieństwo jest dość bliskie, które jednak po dokładniejszym zbadaniu, okazują się nie być ściśle naukowo identyczne. >>>>Innym wyjaśnieniem może być fakt istnienia wspólnej nieodkrytej przyczyny łączącej pozorny zbieg okoliczności" :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pitolę ale faza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś to rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiiu
Tak. Ktoś to rozumie oprócz autora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ONA, o to w tym chodzi, czyli jej tutaj nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślicie że takie rzeczy się ludziom przydażają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walentynki nie mogą też :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rozpoczynaj dzisiaj zabawę, zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poiuytrewq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×