Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeledyna

Suplementy diety

Polecane posty

Gość gość
Warto zainwestować w IQacai, dzięki któremu udało mi się zrzucić zbędne kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zainwestować w IQacai, który wspiera gospodarkę metaboliczną organizmu podczas stosowanie diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam suplement diety IQacai i jest świetny,przekonaj się sama na iqacai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek16
Warto stosować suplementy, bo tylko dietą to ciężko uzupełnić wszystkie witaminy w organizmie. Dlatego warto zainwestować, ja stosuję vita d express i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wietkasa
cóż, ja Wam powiem że najlepsza dieta to jej brak. Lepiej zmienić nawywki żywieniowe mnie to zajęło pół roku, tera jest już ok. Przepisy i różne porady biorę stąd https://www.guiltfree.pl/blog/2017/03/11/dziecinnie-proste-mega-zdrowe-i-piekielnie-pyszne-proteinowe-ciastka-z-masla-migdalowego/ jest to taka moja baza wiedzy. Do tego trzymam się regularności posiłków, nawet jeżeli ma to być jabłko czy jakiś proteinowy batonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny, stosuje Iqacai od 2 miesięcy i już zrzuciłam 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupić Iqacai - osobiście już stosuje drugi miesiąc i widzę pierwsze efekty - 5 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko trafić na jakiś suplement który faktycznie działa, ja korzystam z kaplanexu i efekty widoczne są gołym okiem. W przeciągu zaledwie miesiąca zrzuciłem 10 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaeu2x
Widzę że dużo osób wątpi w działania środków odchudzających, ale po prostu trzeba pamiętać o tym aby wybrać sprawdzony środek. Ja tak zrobiłem z kaplanexem i efekt jest, 12 kilogramów w 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wspominał o meridianie... nie polecam, efekty są po prostu tragiczne, zdecydowanie odradzam korzystanie z nich. Ja wybrałem kaplanex i waga spadła o jakieś 12 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox jest po prostu rewelacyjny. W 3 miesiace straciłam 14 kilo nadwagi. Dla mnie to wielki sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam również Slimunox i rzeczywiście w moim przypadku również się sprawdził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Slimunox ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten suplement - rewelacja! Udało mi się zrzucić 8 kg w dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto łykać suplementy by wzmocnić swój organizm. Teraz wszyscy żyją chwilą i nie martwią się co będzie jutro. Ja miałam taki okres w życiu i jedyne co mi z tego zostało to opryszczka. Długo szukałam odpowiednich leków by ją zwalczyć i w końcu znalazłam endvir z laktoferyną. Jestem bardzo z niego zadowolona i mogę polecić jeśli ktoś ma problem właśnie z opryszczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywistość jest taka że żaden suplement nam nie pomoże jeżeli sami nie wprowadzimy zmian w swoim życiu.Foreverslim jest skuteczny ale żeby schudnąć potrzeba jeszcze przejść na dietę i się ruszać.To daje 100% pewność że nam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dbaniu o sylwetkę najważniejszy jest ruch, warto jednak wzmocnić efekt stosując naturalną suplementację. Jako takie wsparcie polecam Big-Active Activ Burn - herbatę funkcjonalną, która wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, kontrolę wagi oraz dostarcza więcej energii. Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości - chętnie pomogę w dobraniu herbaty funkcjonalnej w wariancie odpowiednim dla Ciebie. :) Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojawiły się tutaj moje wspomagacze, sprawdzone i w 100% zdrowe IQacai, jestem nimi zachwycona, ale oczywiście, pojawił się też bardzo mądry komentarz - bez ruchu i diety, żaden suplement nie będzie działał. Otóż to! Odchudzanie zaczyna się w głowie drogie panie, a tabletki mają nam tylko pomóc, przyśpieszyć nasz metabolizm i pomóc w spalaniu tkanki tłuszczowej, im bardziej naturalny tym mniejsze spustoszenie powoduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ranking tabletek na odchudzanie. Tylko skuteczne i sprawdzone preparaty na odchudzanie: http://jettec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tabletek odchudzających ,są niezdrowe i powodują efekt jojo.Podstawa to zdrowa dieta połączona z aktywnością fizyczną .Ja schudłam sporo korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie się z tobą zgodzę bo nie ma tabletek odchudzających.Są tabletki które wspomagają odchudzanie.Zawsze podstawą powinna być dieta i ruch.I do jednych z lepszych należy właśnie Foreverslim ja nie wyobrażam sobie odchudzania bez tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruch i dieta to podstawa. W moim przypadku dieta bez wymysłów. Zwykłe zdrowe lekkie jedzeni do tego ****** suplement Slimunox. W dość krótkim czasie zrzuciłam 14kg i cieszę się moją nową cudną sylwetką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na ranking tabletek na odchudzanie - http://jettec.pl - tylko sprawdzone metody odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Slimunox ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Cocao (w www.stario.pl jest najlepsza cena teraz na ten suplement) jest spora dawka kofeiny, ale z naturalnych źródeł i co ciekawe nie odczuwam bezsenności, chociaż przyjmuję podwójną dawkę przed treningiem. Dobre rozwiązanie dla endomorfików moim zdaniem, bo z rana bierzesz tabletkę i od razu czujesz rozgrzanie, przyśpieszenie metabolizmu. Wieczorem wyrównuję działanie suplementu tabletkami ziołowymi, minerałami. Kawę radzę odstawić w międzyczasie, bo już za dużo kofeiny wejdzie do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplementy diety trzeba stosować regularnie i nie można ich stosować jako zamiennik diety. Trzeba dostarczać organizmowi także owoce i warzywa w ich naturalnej postaci. Jeśli brakuje jakiegoś składnika to pojawia się problem i wtedy wyskakują jakieś infekcje. U mnie to chyba opryszczka najczęściej, ale teraz już jakby mniej jej było. A jak się pojawi to endvir 3 razy dziennie i po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara567
ja nie wierze w środki, suplementy dajcie spokoj. Diety, zebiegi, ćwiczenia, mysle, ze takie sposoby sa skuteczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka589
Pewnie sa ja właśnie ogladałam stronę www.vesuna.pl i widziałam zabiegi modelujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplementy diety powinno sie sprawdzac zawszse pod wzgledem skladu, warto przeczytac sobie jaki sklad ma na przyklad B SHAPE na odchudzanie http://www.bshape.pl/#skladniki same skladniki naturalne wiec tabletki nie beda szkodliwe dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara32
ktoś dobrze napisał, że co by nie brać nic nas cudownie samo nie odchudzi. ja np brałam kilka miesięcy iqacai, to naturalny środek pomagający na metabolizm i hamujący apetyt, ale do tego miałam dietę i fitness, więc schudłam prawie 12 kilo. ale to trzeba chcieć przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×