Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeledyna

Suplementy diety

Polecane posty

Gość gość
Stosując te tabletki schudłam 14 kilogramów. Wcześniej nigdy mi to się nie udało, a próbowałam wiele razy w ostatnich 6 latach i to próbując różnych środków. Dla mnie Slimunox jest najlepszym tego rodzaju środkiem jaki można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek Foreverslim. Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 14kg przez 12 tygodni, czyli 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi również bardzo pomógł Foreverslim.Miałam dość sporą nadwagę.Ale jakoś pomału z pomocą tych tabletek uporałam się z tym.Warto było się przemęczyć te trzy miesiące.Bardzo bałam się efektu jo-jo ale całe szczęście nic złego się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy moim siedzącym trybie życia myślałam, że nie uda mi się schudnąć. Wzięłam się w końcu za siebie, zaczęłam jeść częściej i mniej, bez cukru i tłuszczu. Kupiłam też tabletki Foreverslim i starałam się ćwiczyć . Po trzech miesiącach ważę o 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej po prostu kupić sobie magnez, zamiast bawić się w jakieś suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a magnez to czym jest? to też suplement diety, wspomagamy organizm różnymi suplementami, to oczywiście zależy od potrzeb. Ja chcę zrzucić parę kilo więc szukam takiego który wspomoże ten proces. A wybrałam https://africanmangosklep.pl, ma wiele pozytywnych opinii nie tylko tu na kafe i również dołączam do grona zadowolonych. Po dwóch miesiącach wyraźnie poprawiła się moja sylwetka, brzuch maleje a kilogramy spadają, aktualnie - 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam jak najbardziej african mango aktualnie zakonczylam pierwsze opakowanie z wynikiem 4,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prawdę wystarczy trochę własnego wkładu, dobry suplement i sukces gwarantowany. Ja chodzę na marszobiegi dwa razy w tygodniu do tego wspomniane african mango i efekty są bardzo dobre. Po ośmiu tygodniach 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry , Z całego serca chciałam polecić suplementy diety firmy DuoLife są na prawdę rewelacyjne . Oczyszczają organizm z toksyn , przywracają równowagę organizmu i nie tylko zapraszam do zapoznania się z ofertą https://magdapogorzelska.myduolife.com/shop.html Sama przetestowałam już zestaw dou dzień i noc , chlorofil -naturalny energetyk oraz jestem na etapie testowania Collagenu . Chlorofil mega fajnie pobudza organizm , dawniej piłam kawę 3 razy dziennie odkąd pije chlorofil nie pije kawy!! Chlorofil to mój jak na razie ulubiony produkt !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie tu o tabletkach Slimunox - też je stosowałam kiedy przytyłam po ciąży. Wiadomo, że podczas ciąży lekkie tycie to nic nadzwyczajnego ale w moim przypadku samoocena spadła do zera... dopiero kiedy schudłam to wróciłam do dawnej siebie bardzo szybko wróciłam do dawnej wagi wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://supple.pl/r/ranking-skutecznych-suple mentow-diety-wspomagajacych-odchudzanie warto zapoznać się z niezależną porównywarką suplementów przed zakupem. Niestety ja najpierw dałam się naciągnąć, teraz chudnę dzięki african mango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś stosuję multiwitaminę women dla kobiet super ma bardzo dobrze dobrany skład i cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o zdecydowanie! Neoglandyna dla mnie nr 1. Uzupełnia kwasy tłuszczowe i dobrze wpływa na skórę - dla mnie produkt wiodący teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby się skutecznie i na stałe pozbyć nadwagi to trzeba działać kompleksowo i najlepiej na dzień dobry zrobić sobie pakiet podstawowych badań. Jeśli chodzi o suplementy to ja polecę TillSlim. Naturalne kapsułki z gorzką pomarańczką, pieprzem kajeńskim i innymi roślinnymi ekstraktami w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM41
Ja również staram się praktycznie przez cały rok stosować dodatkowe suplementy diety, a szczególnie zwracam uwagę na dostarczanie do organizmu odpowiedniej ilości witamin oraz minerałów które pozwalają funkcjonować na dobrych obrotach. Jeżeli będziesz szukała dobrej jakości produktów od sprawdzonych producentów w przystępnych cenach to polecam zwrócić uwagę na ofertę https://ichemia.pl/index.html gdzie znajdziesz wszystko to co będzie Ci potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja zgadzam się całkowicie owszem spadek wagi jest ważny ale ważniejsze jest to czy tą wagę będziemy umieli utrzymać.I właśnie Slimunox po to się bierze trzy miesiące aby utrzymanie wagi nie było potem problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia81w
Ja również staram się przede wszystkim zdrowo odżywiać, a jak już biorę suplementy to tyle te naturalne np na ichemia.pl można dostać witaminy jak i minerały pochodzenia naturalnego polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam naturalny suplement z bezpiecznym składem bez zbędnej chemii po którym schudłam,oczyściłam organizm i wzmocniły mi się włosy i paznokcie 2 miesiące kuracji http://nplink.net/LF5kCblB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po odchudzaniu najważniejsza jest stabilizacja efektów, czy to po diecie ( należy stopniowo wprowadzać produkty ) czy innych metodach. Średnio powinno to trwać miesiąc dwa, w zależności od tego jaki zaliczyliśmy spadek wagi. Ja stabilizowałam dwa miesiące bo schudłam 15 kg w nie całe cztery miesiące, w tym bardzo pomógł mi fitt spray pro, bez niego nie dałabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementacja Slimunox jest bardzo ważna ale również ważne jest podejście do samego odchudzania.Trzeba zmienić bardzo wiele zaczynając od zmiany myślenia sposobu gotowania i kupowania produktów po dobranie odpowiednich ćwiczeń.Dzięki Slimunox i tym wszystkim zmianą mi udało się w końcu schudnąć 18 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
równiez stosuję fitt spray dla mnie produkt numer jeden, chudnę moje samopoczucie się polepszyło i mam wiecej energii. Przesilenie jesienne mnie nie dotyczy a co roku miałam z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×