Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeledyna

Suplementy diety

Polecane posty

Gość gość

Polecam zajrzeć na stronę www.klinikasylwetki.xja.pl , ceny są niskie,są fajne promocje, dobry kontakt, ekspresowa przesyłka.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze polecam

Polecam Perfect Body Nature Essence.

To nowy produkt na rynku polskim, ale ma bardzo dobry skład i naturalne składniki. Polecam 3 miesięczną kurację. Działa. 

www.natureessence.ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabi25

jest tyle suplementów na rynku, że ciężko się zdecydować - ja wybrałam Fat Fast Burner fatfastburner.com i jestem zadowolona z efektów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Suplementy diety najlepiej zakupić w sprawdzonej aptece. Ja mieszkam w Radomiu i zawszę kupuję suplementy w Siecie aptek www.aptekacodzienna.pl Tam zawsze spotykam się z miłą obsługą, która pomaga w doborze odpowiednich suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, jeśli mówimy o suplementach to sprawdzcie na początku ich skład, jeśli czegoś nie znacie to zgooglujcie. Większośc z tych produktów nawet nie ma prawa zadziałać. Nie ma tam żadnej substacji czynnej, tylko cukry i wypełniacze (zreszta to się tyczy nie tylko w sumplementach diety ale środkach na przeziębienie, na poprawę cery, na włosy itd) . Jesli już się bawić w odchudzanie z środkami wspomagającymi to polecam coś co działa. Swego czasu też miałam problem z nadprogramowymi kilogramami i wybrałam Adipex Long o przedłużonym uwalnianiu fenterminy. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu 😛 Dzięki czemu dodatkowe kilogramy znikają w dosyć widoczny sposób. Warto dodatkowo dołozyć jakąś aktywnośc fizyczną, nawet małą: spacery, rower, basen... jak chcecie się dowiedzieć więcej: agataliszka1@o2.pl, www.centrumfigury.byethost14.com, powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinha

Ostatnio natrafiłam w magazynie na opis slimcea... na forum też się o tym piszę.. wydaje mi się że warto jeśli ktoś ma problemy z przemianą materii czy np łaknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angella

Dokładnie tak Foreverslim pozwala na szybszy spadek wagi ale również trzeba pamiętać o diecie i ćwiczeniach.A głodówka wcale nie jest zła pod warunkiem że stosuje się ją dzień lub dwa kiedy chce się oczyścić organizm z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suplementy lepiej nie kupować .. 

owoce, warzywa, białko – podstawa zdrowego odżywiania! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia

Próbowałam wielu, ale w moim przypadku najlepiej sprawdziło się African Mango- Vital progres. Kilogramy spadły, czuję się świetnie i wreszcie mieszczę się w rozmiar M 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelai

Preparat slimcea doskonale przyśpiesza metabolizm. Brzuszek szybko spada. Dodatkowo odczuwałam blokadę głodu. Też ekstra. Łącznie schudłam dzięki temu 14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

o tak, też miałam ten problem, ciągłe uczucie senności i zmęczenia, od kiedy biorę ashwandha forte od vitalprogres czuję się o wiele lepiej i mam więcej energii. świetny produkt 🙂 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc

mi pozbyć się dodatkowych kilogramów pomogł suplement african mango firmy Vital progres, jestem zaskoczona efektami -4kg już po pierwszym miesiącu stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaks

Fat Fast Burner - najlepszy suplement na pozbycie się zbędnych kilogramów fatfastburner.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka_79

Polecam kontakt do pani Agaty ( agataliszka@o2.pl) Sprawdzony sprzedawca. Jestem zadowolona ze współpracy:) Polecam Meridię . spadło 7kg więc chyba warto :). Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka_79

Podałam złego maila przepraszam - agataliszka1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kliminka

Moja mama od kilku miesięcy łyka geriamoc i już dawno nie widziałam jej w tak dobrej kondycji! Nabrała takiej chęci do życia, że już zaplanowała i kupiła sobie wycieczkę do Hiszpanii, a zawsze bała się zagranicznych podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela44

ja się tak czułam wtedy jak męczyły mnie biegunki albo zaparcia. no po prostu byłam nie do życia. na szczęście odkąd stosuje Debutir, dwie tabletki dziennie, to mój organizm wreszcie ze mną nie walczy. wypróżniam się normalnie i w miarę regularnie, wreszcie moje jelita zaczęły dobrze pracować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regadfr

Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement figurena. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki figurena schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjas

U mnie sporo pomogło zwykłe białko i kompleks witamin. Miałam do zrzucenia 25 kg i aktualnie do celu brakuje mi 5. Generalnie da się ? Da się! Suplementy kupowałam elitesportfood.pl. Co do samego sklepu - brak zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina
Dnia 26.06.2018 o 14:43, Gość gość napisał:

no ten fitt spray prezentuje się bardzo dobrze, muszę wprowadzić coś bo albo jem za dużo, albo wcale i tak cały czas mam wahania wagi. Potrzebuję czegoś co pomoże mi ustabilizować posiłki, myślę, że fitt spray mi pomoże, czytałam opinie na jego temat, są bardzo dobre

Też mam fitt spray (ten zielony) i jestem zadowolona z jego działania. Skutecznie hamuje mój apetyt i w końcu nie podjadam między posiłkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia
Dnia 3.01.2019 o 10:53, Gość Alina napisał:

Ja bardzo sobie chwalę fitt spray, stosuję go ponad dwa tygodnie. bardzo dobrze powstrzymuje łaknienie, posiłki zmniejszyłam o prawię połowę i nie czuję głodu. Wszelkie słodycze też wyeliminowałam i całe szczęście podczas kuracji nie mam na nie ochoty. Także zapowiada się bardzo dobrze 🙂 

i ja również! pierwszy raz spotkałam się z taką formą suplementu na odchudzanie i jestem nią zachwycona. wystarczy psiknąć na jezyk i ochota na niezdrowe przekąski znika. - 4kg w miesiąc bez większego wysiłku. właśnie czekam na przesyłkę z drugim opakowaniem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekS3

Top 3 na szczuplecialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Jak dla mnie środek bardzo skuteczny i jedyny który na mnie zadziałał. Nie wiem co w moim organizmie jest nie tak, nie mniej próbowałam kilku środków i za każdym razem efekty jak dla mnie nie były zadowalające, dopiero po Slimunox mogę z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że teraz jestem spełniona pod względem odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Długo zastanawiałam się czym wspomagać odchudzanie, bo sama dieta nie dawała pożądanych efektów. Kupiłam  Slimunox. I to okazało się idealnym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Też mam Fitt spray pro i jak dla mnie to jest jakiś hit! Suplement idealny dla takiego łakomczucha jak ja. Dzięki niemu przyzwyczaiłam się do o połowę mniejszych porcji i wyrzuciłam z jadłospisu wszystkie niezdrowe przekąski. Schudłam 10 kg w dwa miesiące, to chyba dobry wynik? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda342123

a znacie https://novoslim.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemnadiecie

A co sądzicie o braniu suplementów na odchudzanie jak się karmi piersią? Niestety, ale waga ani drgnie i zastanawiam się nad przyjmowaniem tego typu środków:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitmama

to zależy jakie suplementy:/ ale zanim cokolwiek weźmiesz, to skonsultuj to z lekarzem, bo zamiast zrzucić wagę, to możesz nabawić się innych problemów:/ a przede wszystkim jak karmisz piersią, to zadbaj o laktację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_s

ja osobiście skorzystałam ze strony centrumfigury.byethost14.com i zakupiłam sibutril 15mg. Stosuję od 2 tyg. i waga spadła mi o 6kg więc może którejś z was też pomoże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemnadiecie

fitmama dziękuję za poradę:)właśnie w najbliższych dniach wybieram się do lekarza, więc może zapytam o te suplementy. W tej chwili jedynym suplementem, jaki przyjmuję to prolaktan na laktację. Ale nie wiem, czy można tak mieszać różne suplementy i czy to nie wpłynie na jakość pokarmu i ogólnie na dziecko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×