Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona pyta

Czy to są problemy z potencją czy ze mną ?

Polecane posty

Gość ona pyta

Nie dawno rozpoczęliśmy z chłopakiem współżycie... W łóżku jest super a przynajmniej mi jest bardzo dobrze. On może tylko raz a nasze zabawy trzeba rozkładać w czasie bo on szybko dochodzi i żeby miał większa i dłuższa przyjemność pieszcząc go np ustami robię to baardzo powoli i zaraz muszę przestać bo już jest na skraju... Wiem że z wcześniejszą dziewczyną mógł robić to 3 albo nawet 4 razy w nocy... Czy to oznacza że go nie podniecam :( Bardzo mi zleży żeby było mu dobrze ale nie chce go naciskać żeby nie poczuł się że nie staje na wysokości zadania. Czy mógłby się wypowiedzieć ktoś z płci męskiej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan x
Jestes tak potrzebujaca ze az 3, 4 razy w nocy. A nie lepiej raz a dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pyta
Nie jestem tak potrzebująca tylko raczej przygnębiona że nie ma na mnie ochoty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan x
Piszesz ze wspolzyjecie (macie seks), czyli ma na ciebie ochote. Przeciez nie musi ciebie 4 razy na dzien dymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to ze szybko dochodzi moze swiadczyc o tym, ze go nie podniecasz? Jak juz to logicznie powinnas wywnioskowac ze az tak go podniecasz ze nie moze dlugo wytrzymac. Problem jest z toba, bo sie przejmujesz czyms co nie ma zadnego sensu. Wybij sobie z glowy calkowicie rozmyslania o jego przeszlosci i porownywanie sie z bylymi dziewczynami, bo tylko dokladasz tym do stresu. Macie problem, ale nie z potencja, nie z tym, ze go nie podniecasz, ale z przedwczesnym wytryskiem, co powinno sie poprawic z czasem. Nie patrz na to przez pryzmat problemow z potencja, facet za szybko konczy co ma duze szanse na poprawe, nie rob z tego dramatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam kiedys faceta, z ktorym moglam cztery razy dziennie i ciagle mi sie chcialo, ale szczerze mowiac seks nie byl zbyt dobry, wiec to pewnie po czesci dlatego. Kiedy poznalam faceta, ktory potrafil dac mi orgazm, wystarczy mi raz, ale porzadny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pyta
Dziękuje za odpowiedzi może i macie racje że nakręcam się nie potrzebnie po prostu bardzo mi na nim zależy a nie mam żadnego faceta kolegi którego mogłabym się zapytać dlatego byłam ciekawa wypowiedzi mężczyzn i ich zdania na to zagadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan x
Masz jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pyta
Nie mam pan x :) Dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pyta
ddt30 Bardzo Ci dziękuje za tą odpowiedź, nie wiedziałam że on może odczuwać to w taki sposób i że w rezultacie jest to dla niego tak przyjemne... Zawsze myślałam że im więcej razy dojdzie z wytryskiem to lepiej i przyjemniej dla faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pyta
ddt30 Sama idea seksu tantrycznego jest ciekawa :) Na pewno zrobię coś w tym kierunku może to będzie strzał w dziesiątkę dla mojego ukochanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygladasz, to powiemy ci czy to problem z toba czy z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×