Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miovarian jak stosować

Polecane posty

Gość gość
ja to nie ty, a ja to nie ja... a miovarian to nie ovarin, a witamina B8 to nie witamina b 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miovarian+ladycomp to wjeżdża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, ślubny suplement. Ostatnio w zestawieniu z escapelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz cud suplemencik trudno dostępny w aptece. Przed większa impreza radzę kupic jak jesteście w wieku rozrodczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie wczoraj byłam u ginekologa i podejrzewa ciążę ale jeszcze nic pewnego stosujecie Miovarian jak zajdziecie w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kam
Mi lekarz przepisał miovarian i luttagen. Mam w 3 d.c. pójść na badania hormonalne a w 12 dniu iśc na badanie kontrolne. Zobaczymy... Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie ok. Brała któraś z Was luttagen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja również stosowałam Miovarian od połowy sierpnia, dodatkowo od końca października biorę jeszcze witaminę D. W środę robiłam beta HCG z krwi i wyszło, że jestem w 3 tc. I teraz zastanawiam się, czy dalej pić Miovaraian, bo do tej pory piłam go cały czas dwa razy dziennie, a właśnie nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy można dalej go spożywać w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kam
A witaminę D przepisał Ci lekarz czy sama kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarka powiedziała, żeby brać i dała mi Vigantoletten 1000. Po pół tabletki codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kam
Ja biorę miovarian od początku października, ale póki co nie ma dwóch kreseczek. Cykle miesiączkowe również się nie poprawiły są długie i nawet nie wiem kiedy mam owulację. Ciężko jest. Teraz wybieram się do lekarza w tym nowym roku. Muszę zrobić wszystkie badania. Zastanawiam się czy nie kupić tej witaminy D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co to bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi miovarian miał uregulować cykle, bo mam bardzo długie, ale tak naprawdę są takie same jak wcześniej, nic się nie poprawiło. Może tylko to, że pierwszy raz widzę u siebie płodny śluz, taki przezroczysty i mający konsystencję galaretki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edi
Biorę żeby mieć owulację, bo staramy się o dziecko. Mam umówioną wizytę dopiero na 29.01 u nowego lekarza. U mojego jest termin na 26.01, ale nie ma sensu do niego iść skoro sobie nie radzi z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edi
Dodam, że w ostatnim cyklu, gdy brałam tylko luteinę tez pojawiły się plamienia. Tak na prawdę nie wiem co mam brać... Dlatego chcę zmienić lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Pati
Również od końca grudnia biorę miovarian i dziś 42 dzień cyklu i nie mam miesiączki. Czy Wam też ten lek wydłuża cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edi
Pierwszy cykl z miovarianem tez miałam długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kam
Mi miał uregulować cykle, bo mam bardzo długie i nie wiem kiedy spodziewać się @, ale póki co nie unoromował mi cykli. Czuję jednak poprawę po stosowaniu miovarianu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To robi nic i zaburza miesiaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPati
Gość Edi- ale jak długi? Ja póki co mam narazie plamienie, ból piersi i pobolewaja mnie jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coś tam jednak robi. U mnie działa pod tym względem, że mam dużo śluzu płodnego, którego wcześniej nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPati
A miesiączkę masz normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak jak miałam przed piciem miovarianu. Ja mam niestety długie cykle od lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ślubik czy na chrzcinki z Mivarianem, który raz do rozpłodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edi
gośćPati - 38 dni. Dla mnie bardzo długi jak potem miałam co 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny! Miovarian naprawdę działa! Jestem w ciąży po 7 miesiącach starania i od stycznia stosowania miovarianu czyli tylko nie całe dwa cykle stosowałam. Polecam dla wszystkich starających się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAkU
Hej dziewczyny! właśnie zaczynam swoją przygodę z Miovarianem. Piję od 1 dnia cyklu ( dziś 6 dzień) dwie saszetki dziennie zgodnie z zaleceniam lekarza. Walczę o bobasa od roku zobaczymy czy coś pomoże! Dodam że mam endo 1 stopień , a Miovarian ma mi pomóc w przyswojeniu kwasu. Zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borem lek od wczoraj kiedy ma działanie. Ten lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Este

Widzę, że dawno już nikt nie pisał o Miovarianie... czy któraś z Was miała odwrotne działanie do zamierzonego?  Zamiast skracac - chyba przedluza mi cykle ... ;/ Mam  policystyczne jajniki ... cykle od zawsze bardzo regularne... ale długie -  34 dni. Miovarian biorę niecałe dwa  cykle... pierwszy przedłużył się do 41 dni ... narobił tylko nadziei na ciążę ale każdy test wychodzi negatywny ... bolą mnie jajniki tak jakby dziwnie wibrowały w srodku ... pojawily sie wypryski na twarzy ... piersi spuchly mi i strasznie bolą - są wieksze chyba o dwa rozmiary ... ---> odkąd zaczęłam to pić.... Ale testy cały czas są negatywne ;( obecnie jest to już mój 43 dzień kolejnego  drugiego cyklu z miovarianem - miesiączki brak ... A testy cały czas negatywne... czy to normalne ... mam ochotę przestać  brac miovarian ... Ale może tak ma być... hmmmmm dziwne to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipi

3 opakowania miovarianu i 2 kreski👍 To prawda cykle dziwne nawet 41 dni. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×