Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miovarian jak stosować

Polecane posty

Gość candycandy24
No ja też akurat brałam Inofem. I widziałam poprawę w leczeniu PCOS, ale niestety po dwóch miesiącach odstawiłam, a go trzeba brać przynajmniej 3-4, żeby zauważyć różnicę. Niestety moja sytuacja finansowa akurat wtedy nie pozwalała mi na to, by pozwolić sobie na zakup tego preparatu, ale teraz zamierzam do niego wrócić, tym bardziej, że ostatnio suplement przeszedł badanie kliniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka89
Ja biorę sam miovarian 2 x dziennie od 2 tygodni. mam nadzieję że to coś da bo od pół roku nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zajscie w ciaze magnez b6 pomaga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy po miovarianie i duphastonie pobolewaja was jajniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
mnie również po miovarianie pobolewają jajniki, tak kłują I miałam takie plamienie kilka nitek krwi w sluzie przez 2 dni....nie wiem czy to po tym mogło być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaczelam pic miovarian to mam tylko same plamienia nie wiem dlaczeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkąd pije miovarian nie mam wogóle miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to jak dziewczyny odradzacie picie jego. Ja mam w miarę normalny cykl ale lekarz kazał mi pić bo stwierdził pco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kazał pić 3 miesiące i narazie pije chociaż nie mam miesiączki,ale staram się o dziecko to słucham zaleceń lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również piję od miesiąca, miesiączki brak, za to ból brzucha jak na @ i jajników. Nie wiem czy tak powinno być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brak miesiączki okazał się ciążą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gratulacje. Ja też mam okropne boleści wczesniej ich nie miałam przy miesiączce może nie raz trafił sie w pierwszy dzień ale to sporadycznie. Narazie zaczelam od jednej saszetki zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli starasz się o dziecko to pij 2 saszetki rano i wieczorem bo jedna nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineńka
Jakie badanie kliniczne? Ja wiem, że Inofolic ma badanie kliniczne, ale Inofem też? Nic nie słyszałam na ten temat. Też zamierzam zacząć brać, ale nie wiedziałam właśnie, na co się zdecydować. Inofem jest tańszy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam miovarian 2 tygodnie i po tym czasie zrobiłam sobie tsh i wyszło mi bardzo dobre więc nie wiem czy miovarian ma jakiś wpływ na to, ale wiem na pewno że on pomógł mi zajść w ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miovarian podnosil mi regularnie tsh. Bralam go prawie 3 miesiace. Dopiero droga dedukcji go odstawilam. Nic innego nie stosowalam, odzywialam sie normalnie i prowadzilam normlany ale zdrowy tryb zycia. To byla jedyna rzecz,ktora mogla byc winowajaca. I byla...z kolei po odstawieniu szybko wyniki byly ksiazkowe. Kiedy pokazalam wszystkie badania lekarzowi, zgodzil sie ze mna i kazal juz go nie stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miomare
Ja brałam Miositogyn, podobny skład, ale ma więcej dodatkowych składników. Pije sie jedną saszetkę dziennie, po 3 miesiącach byłam już w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te saszetki są super, ja miałam bardzo ale to bardzo nieregularny okres , lekarz od razu powiedział , że moge mieć problemy z zajściem w ciążę. Po jakiś 2-3 miesiącach okres zaczął być jz regularniejszy a w tej chwili wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Hej dziewczyny jestem tu przypadkowym gosciem, poczytajcie o ovarinie, to tabletki, duuuuzo pozytywnych opinii. Pozdrawiam i życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumdum
A ja mam pytanie z innej beczki . Mam pcos I hiperinsulinemie używałam metformaxu , który wywołał reakcje alergiczna . Ginekolog zalecił mi stosowanie Miovarian zamiast . I tutaj pojawia sie moje pytanie czy miovarian w jakikolwiek sposób wpłynął na utratę bądź wzrost wagi? NIE CHCE ZAJŚĆ W CIĄŻĘ (póki co :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych tjk. wzrost wagi czy wpływ na cykle, piję go dwa miesiące i mam nadzieję, że przyniesie efekt w postaci ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Mi lekarz polecił stosowanie Miovarianu, niezależnie od dnia cyklu 1x dziennie. Tak się szczęśliwie złożyło, że zaczęłam pić Miovarian od 10 dnia cyklu. Dzięki temu była wspaniała owulacja z pięknym śluzem, bólami jajnika i podbrzusza oraz wielką chęcią na "przytulanko". Efekt - ciąża. Obecnie jestem już w 9 tygodniu :) Jeśli któraś z Was ma bezowulacyjne cykle z powodu, m.in. PCOS, to warto dopytać swojego ginekologa, zakupić i pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pije juz 5 miesiac i nic fakt miesiaczka mi sie uregulowala ale niestety ciazy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pila ktoras z was miovarian dluzej niz pol roku i nic nie pomogl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piję miovarian 5 miesiąc , jak narazie efektu w postaci ciąży brak, ale trzeba przyznać, że miesiaczka się unormowała Miałam cykle po 48 dni , w tej chwili po 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piję miovarian 5 miesiąc , jak narazie efektu w postaci ciąży brak, ale trzeba przyznać, że miesiaczka się unormowała Miałam cykle po 48 dni , w tej chwili po 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore miovarian 3 miesiac I narazie ciazy nie ma. Miesiaczke mialam regularna ale ginekolog I tak przepisal mi ten lek. Zmiany po stosowaniu to bardziej obfita miesiaczka I bol jajnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mni tez miesiaczka sie unormowala jest co 28 29 dni a byla nawet co 3 miesiace tylko ze jest bardzo slaba same plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialyscie robione badanie droznosci jajowodow czy tylko pijecie miovarian bez zadenych badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy stosowalyscie ten lek Clostilbegyt z miovarianem albo sam, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×