Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przegląd, kto został na f8 ?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Odpierdоl sie od Eve, bo zniszcze ci życie już i tak wystarczająco sрiеrdоlоnе...Eve jako nieliczna jest spoko baba. Dowody, konkrety, albo brudny pysk krótko trzymaj. ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg :D:D:D:D:D:D:D:D: Widmuś? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wachlarz, Inessa, Czwarte Imperium cały czas w tym gnoju siedzisz niedpochnięta mężatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawska ale ty pomysł zanim coś napiszesz :D Ona pisała zanim przyszlyście tutaj wy :D:D i nie wymieniła nikogo z nicka. Potwierdzacie tylko ze te paranoje to tylko was dotyczą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie twoja siostra od psiochy Ymperium?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty Ciekawską widzisz? Wachlarz jest cały czas, od rana do nocy siedzi i opciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brahmin
W końcu jakaś fajna dyskusja;) Czy wy naprawdę jesteście aż tak przywiązani do swoich niebieskich postaci, że krytykę pod ich adresem uważacie za śmiertelną obrazę Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:3218:33 Przecież pisze ciekawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZwarteImperium ma tu kilkanaście nicków. Zaczynała jako narzeczona Wilka mająca kancelarię prawniczą i narzeczonego Holendra starająca się o dziecko..z Wilkiem.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Moja siostra ma się doskonale. :P Kogo właściwie obchodzi, że jestem niedopchnięta? Może jestem. A może taka moja natura, że lubię poświntuszyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie w definicję szacunku dla inności wpisują się kłamliwe pomówienia :) Twoją definicję oczywiście :) Uważaj, od kłamstw nosek rośnie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziwisz się mały pomarańczowy kolego/koleżanko? sama kiedyś miałam tu konto, ale dzięki pewnym "wspaniałym" niebieskim, niewinnym kobietom już konta nie mam i mieć nie będę. Są tak zawistne i chore w jakichś wlasnych urojenuach, że podziękowałam za wdzianko w kolorze blue. jak mam ochotę z kimś pogadać robię to z nieloga, przynajmniej nie czytam bzdur panienek, którym się wydaje, że pozjadały wszystkie rozumy usmiech.gif X Co tu wskazuje na was? :D:D:D Pierwszy post tej kobiety. Podpisałyście się pod tym własnymi łapkami uznając że to o was. I słusznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZiu, po prostu przyszła z prowokacyjką, to tyle :)Proponuję zostawić trollowni resztę (chodź, piękna 😘 ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zachowują się te zawistne kobietki, że prowadzą aż do takich negatywnych uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się kłócicie czy tu nie może być w końcu spokój? Dziewczyny wbijcie na luz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny jak twoje romanse? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś CZwarteImperium ma tu kilkanaście nicków. Zaczynała jako narzeczona Wilka mająca kancelarię prawniczą i narzeczonego Holendra starająca się o dziecko..z Wilkiem.... x łoj zadzwoń jeszcze na 997 i СНuj ci w duре miałki małostkowy imbecylu nie odróźniający talentu pisarskiego opartego na fikcji od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brahim tu się własna piersią broni nicka! dba się o dobre imie nicka! gdy ktoś cię atakuje bronisz nicka jak siebie samego! Kim ty k***a jesteś ze tego nie wiesz :o z nickiem się identyfikujesz poświęcasz dla niego swój cenny czas dbasz o seksowny awatar Co ty k***a wiesz o kafeterii 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś CZwarteImperium ma tu kilkanaście nicków. Zaczynała jako narzeczona Wilka mająca kancelarię prawniczą i narzeczonego Holendra starająca się o dziecko..z Wilkiem.... x łoj zadzwoń jeszcze na 997 i СНuj ci w duре miałki małostkowy imbecylu nie odróźniający talentu pisarskiego opartego na fikcji od rzeczywistości gggggggggggg talent pisarski na hejterskim forume? Kresko bez przesady? chciałbyś taką żonę, która waliła sie z Wilkiem, Przyjacielem I Spe, Koke?Amstafem/ Najszybszym z Łodzi? Ja nie :classic_cool: GGGGGGGGGGGGGgt ty żadnej nie będziesz miał narkomanie i spamerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
gość dziś Rzeczywistość jest smutna, odjęłabym kilku z tego walenia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wątłą pierś więc może dlatego nie bronię;) A i o awatar seksowny też nie zadbałem... Hmm, a więc nick mój musi polec niechybnie, popiołami niepamięci zasypany lub złotustym bluzgiem zbrukany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamera, hejtera i narkomana Widmoka czuć na odległość 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety brahim jesteś skazany na porażkę. :( Zakop go więc głęboko i załóż nowy:) albo i nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje pomówienia Eve są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Musiałbym objeżdżać całą Polskę Zimny w celu podniesienia statystyk. :D Bo dla mnie wirtualnie się nie liczy. Lepiej poczuć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała czwórka była :D:D:D:D:D plus Widmuś :D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×