Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cała prawda o was synowych

Polecane posty

Gość gość
Właśnie że ma prawo powiedzieć/napisać CO SĄDZI NA TEMAT TEŚCIOWEJ-dlaczego nie, bo jakiś kafeteryjny nadwrażliwy użytkownik forum mysli inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(12.37) A cb co tak boli? Tez cie tak obmawiaja? I bronisz swojej rzeszy? Ha ha ha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesciowa to obca osoba, a rzadzic byscie chcialy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale numer.Sama byłaś ,ale jesteś jeszcze synową...Więc,może wysnułaś te wnioski na własnym przykładzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym,zastanów się dobrze,czy ,aby na pewno chciałabyś,żeby ta wstrętna i okropna synowa,wiecznie rozkładająca nogi przed Twoim synalkiem ,zostawiła go ,domniemam,że w główniej mierze przez Ciebie??Potrzebny Ci powiedzmy 40-latek wleczący się po Twoim mieszkaniu,Ty będziesz mu prała i gotowała.Do domu będzie ci co weekend sprowadzał inną panne,bo przecież krew nie woda.No chyba,że będziesz mu regularnie sama konia walić.Sorry za wyrażenia,ale wkurwiają mnie takie babska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak tu jest jedna i ta sama ubolewająca histeryczka "maziarozpaćkana" ma rację, nie popłacz się rozklekotana szczoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś idź sie utop matko boleściwa wiecznie litościwa. ja na temat mojej tesciowej mam podobne zdanie, a skoro taka jesteś poprawna i forum przeciez nie jest anonimowe to juz zgłaszaj mnie na policję, do ABW, CBŚ i PKP czas start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś terminologia z rynsztoku,dziwić się tesciowej ze ubolewa bo jej syn ożenił się ze ścierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ./////////Do domu będzie ci co weekend sprowadzał inną panne,bo przecież krew nie woda.//////// To nie panny tylko d*****,szanujace sie dziewczyny nie przychodzą do domu faceta rozkładac nóg:)chyba ze mowisz za siebie:) xxxxxxxxx ////No chyba,że będziesz mu regularnie sama konia walić.////// xxxxxxx po co !!!kiedy robia to takie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teściowe są poyebane ciekawe czy sama czekałaś z seksem do ślubu? :D Czy umawiałaś sie z rożnymi facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teściowa się rozwścieczyła i toczy piane ze swojego suczego pyska hahahahah taka prawda,twój czas się skończył co do życia syna i zamiast żyć jego życiem seksualnym zboczona idiotko zacznij żyć swoim. Idź w góry, idź na tańce, zapisz się na jakieś zajęcia, bo masz jakąś fiksację na punkcie seksualności własnego dziecka. To jest chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ile można płakać nad tym, że jakaś kobieta "rozkłada nogi" przed twoim synem :o To chyba normalne, że mąż z żoną współżyją. Ty tego nie robiłaś, a syna to ci bocian przyniósł? Poza tym na Boga! To twój syn, a ty w kółko fantazjujesz o tym w obrzydliwy sposób. Ohydna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie jestem tesciową,nie mam jeszcze nawet dzieci i nie byłam tez workiem na spermę tym róznym facetom. Ty chyba nigdy tego nie zrozumiesz ze mozna miec tego pierwszego i jedynego.Żałosne do bólu co tu piszecie.Zachowwujecie sie jak krowy na rykowisku.Zauważcie że nie trzeba być tesciową by nie widzieć waszego wulgarnego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam te pyskówki synowych do teściowych i myślę że mają ptasie móżdżki ,bo niedługo one będą może starymi"raszplami" i szkoda że tylko tego nie zobaczę .Moja synowa za to że prosiłam o podpisanie intercyzy od 14 lat karze mnie ,nie pozwalając w ogóle na kontakty z wnukami. Zakłamana suka będąc w ciąży przykłada Moją! rękę do swojego brzucha i niby się ciesząc ,że jej syn będzie miał taką wspaniałą babcię a dwa dni póżniej napiła w swoim dzienniku ,że nie pozwoli mi odlądać wnuków i będę je znała z fotografii,a jak po kilku latach chciałam złożyc wnukowi zyczenia urodzinowe ,to prezent wyrwała dziecku z reki i oddała mi a na drugi dzień doniosła na policję że ja nękam! i miałam prawie rok gehenny w sądzie i udowadniania ,że przez ostatni rok widziałam ją przez przypadek jeden raz w parku w moim mieście,a 4miesiące przebywałam za granicą.Nie pozwolono nam odwiedzić syna w ich domu ani razu i tak od 14tu lat nie mam syna ,choć mieszka 15km od domu. Synowa kazała dziecku siedem lat temu zaprosić dziadków na komunię -ale tylko do kościoła,żeby pieniądze w prezencie dała ,i dałam,a syn powiedział nam że biesiadowali w Swoim Gronie! Nie poznaję od lat swojego dziecka taki wpływ ma na niego ta Psychopatka. Mam nadzieję , którach jej synowa będzie podobna do niej i zwróci jej koszmar zamnie. Dodam ,że dorobiliśmy się sporego majątku i cały czas szntaż o dzieci ma podłoze materialne,bo już tydzień po slubie smarkula zarządała bezczelnie sprzedaży połowy majątku ,choć otrzymali od nas duże mieszkanie umeblowane i gotówkę na samochód.Mieliśmy cudownego syna ,a teraz została rozpacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było się nie wtrącać. Ty chciałaś intercyze a co Ci do tego? To Twój syn jeżeli już ma to proponować a nie Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A gdzie w tym wszystkim syn? Chyba ma swoj rozum, a skoro godzi sie na uciecie kontaktu z toba, to znaczy ze moze faktycznie dalas popalic synowej albo tak sie wtracalas ze syn tez woli nie miec kontaktow. Przeciez syn to nie roslinka.zeby za niego decydowac, sam tez podjal taka a nie inna decyzje. Ale ty pewnie z tych osob co swoich błędów nigdy nie widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja taka nie jestem i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kontrakty przedmałżeńskie są ustalane przez małżonków a nie przez teściowe . Nie zapominaj kochana teściowo , że nawet jakby taki kontrakt podpisała , to dzieci syna i tak by dziedziczyły po ojcu , i tak by musiał na nie płacić i dać im to co się należy Wiem bo sama to przeszłam kontrakt kontraktem , a dzieci dziećmi mnie mógł wywalić , ale dzieciakom musiał dać to co się im należy :-) Tak , że dom nie mój tylko dzieci a do 18 dzieci kto zarządza ich majątkiem Ja Po drugie mój ma w nosie dzieci wiec kto je wychowuję Ja co powinnam zostawić dzieci teściowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×