Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćonaona

Wieczór a ja znów sama. Poklika ktoś ?

Polecane posty

Gość gośćonaona
Przyznam że czytam nałogowo co mi w ręce wpadnie ale tej książki nie czytałam chociaż tytuł obił mi się gdzieś o uszy. W tej tematyce czytałam "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" i chociaż to nie w mej naturze to chyba czas coś z takiej zołzy z siebie wydobyć. Tylko co ja zrobię z tymi wszystkimi facetami co wtedy padną mi do stóp ? (haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sama i tak siedze i mysle nad tym życiem sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Dziękuję. Na pewno się przyda. Mam nadzieję że na zmiany nigdy nie jest za późno. Kocham męża ale nie chcę żeby ta miłość była dla mnie destrukcyjna. Wczoraj słuchaliśmy Seweryna a może dzisiaj dla odmiany coś z polskiego rocka? Tęsknię za czasami kiedy piosenki były o czymś a ich teksty dawały do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDaria
Ja też mam nadzieje , że na zmiany nie jest za późno. Co wieczór sama , ta samotność niszczy mnie :( Musze zebrać siły i zmienić swoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Witaj Dario. A co się stało że jesteś sama i czy sama czy raczej samotna jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Dodam jeszcze że trudno być "tą drugą" w związku ... zwłaszcza dla własnego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDaria
Jestem z kimś ale z kimś kto jest tak daleko ode mnie a jesteśmy w jednym pokoju. Jutrzejsza rozmowa będzie wyglądała tak jak zawsze w niedziele... co na obiad a potem pewnie ktoś nas odwiedzi. Ja dowiem się jak zawsze w ostatniej chwili po to aby zrobić coś do jedzenia. Niby nasi ale to są jego zaproszeni goście. Nie umiemy już ze sobą rozmawiać łaczy nas tylko budżet domowy. O pieniądzach mówi się dużo aż za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nocą mamy ochotę na chwile zapomnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kto ma ochotę na chwile zapomnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Obecnie jestem ja ale był czas że byłam druga po koleżance w której się zakochał. Pewnie dlatego tak trudno nam teraz odbudować nasz związek bo mimo że "tamto" już za nami to cały czas czuję że nie do końca jest tak jak być powinno. Mąż twierdzi że zrozumiał że to ja jestem dla niego najważniejsza ale za słowami powinny iść czyny a tych wciąż za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Dario a nie próbowałaś tego zmienić? Długo jesteście razem? Związki po pewnym czasie wpadają w złudną rutynę ale trzeba z tym walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćonaona dziś - O masakra. gośćDaria dziś - Tak skończył się mój ostatni związek. gość dziś - A co, masz wodę z Lety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
In chyba trafiłeś w sedno z tą kobietą kochającą za bardzo. Ja kochałam i starałam się za nas dwoje więc mąż poszukał sobie kogoś o kogo on musiał się postarać. Kiedy zrozumiał ile może stracić to zakończył tamtą znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDaria
Oczywiście ,że próbowałam. Sama już nie wiem może za mało się staram skoro to nie przynosi zadnych efektów. Proszę abyśmy pojechali gdzieś sami to on ze to bez sensu , że ze znajomymi będzie lepiej. Proponuje abyśmy urozmaicili nasz seks to jak zaproponowałam coś to skwitował mnie ze nie myślał ze jestem taka zboczona i koniec tematu. Proponuje abyśmy zmienili naszą kuchnię że chce coś wprowadzić nowego, zdrowszego to on ze mu nie smakuje i żebym nie cudowała. Wszystko co zrobię jest na nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Dario przykro mi że to tak u was wygląda. Ja już muszę uciekać bo mężuś wraca do łoża ale zostawiam butelkę wina na pocieszenie i na pewno zajrzę tu jutro wieczorem więc jeśli ktoś będzie miał ochotę pogadać to zapraszam. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDaria
dobrej nocki dla Wszystkich, którzy tu piszą i czytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Witam. Znów samotny wieczór ale chociaż dzisiejszy dzień nie był aż taki zły. Wreszcie była okazja by porozmawiać i wyjaśnić pewne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się co dziwić że później są zdrady jeśli faceci zaniedbują wieczorami swoje kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tu nowa czy mogę dołączyć? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Witaj "nowa". A cóż cię sprowadza o tak później porze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Nieco później niż zwykle ale już jestem i stawiam wirtualne winko dla tych którzy potrzebują czegoś na poprawę nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×