Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćonaona

Wieczór a ja znów sama. Poklika ktoś ?

Polecane posty

Gość Sumatra 27
Gośćona jak długo jesteście małżeństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u mnie od tamtego wieczoru niby przez chwile było dobrze,ale znowu masakra.:( Jednak nie będę się dzisiaj użalać bo jutro wcześnie wstaje wiec muszę iść spać.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumatra 27
W międzyczasie oglądam "Jestem legendą" i trochę popłakuję przy nim. Warto obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
14 lat ale zaczynaliśmy dość wcześnie więc nadal jestem piękna i młoda . (Haha). "Uprowadzenie Agaty" znam na pamięć a "Wielka miłość " to chyba jeden z piękniejszych tekstów w tym temacie. Widzę że chyba też masz do niej sentyment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chociaż jak sie nie ma takiej osoby to i taka piosenka potrafi mnie dobić jeśli mam taki nastrój.:O Wiec staram sie teraz nie słuchać niczego sentymentalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Kasi najbardziej pozytywna piosenka to chyba "Coś optymistycznego"? Ale ta też ma w sobie moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumatra 27
Mam sentyment ale przedwczoraj pożegnałam mężczyznę, z którym mi się kojarzyła, który mi ją śpiewał. I tak sobie teraz siedzę ze swoim mężczyzną jak gdyby nigdy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Oj niespodziewanie mój "pan mąż" powrócił do małżeńskiego łoża. Niestety muszę kończyć ale życzę dobrej nocy i zapraszam jutro wieczorem na lampkę wina lub kufel zimnego piwka . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Zgodnie z obietnicą znów jestem tu wieczorem i stawiam wirtualne piwko lub wino do wyboru. Może ktoś mi dotrzyma towarzystwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Witaj dziewczyno z lustra. Pozwól że spytam : sama czy samotna a może właśnie odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
To fajnie. Lepiej być samym niż samotnym w związku. Niestety coś o tym wiem. Trudno żyć bez bliższego kontaktu z innymi ludźmi. Ja uciekłam w świat książek ale na dłuższą metę tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Czemu czuję się samotna ? Długo by opowiadać. Mam wrażenie że moje życie to długie pasmo pomyłek. Niestety popełniłam chyba zbyt wiele błędów w swoim podejściu do życia i teraz dopiero to zauważam. Wiem że na błędach można się uczyć ale czasu już nie cofnę. Jestem z tych kobiet które kochają za bardzo, zapominając o sobie i teraz staram się to zmienić ale nie jest mi łatwo. "W życiu piękne są tylko chwile" a moim zbyt wiele takich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaona
Witaj In. Chyba zapodam jakąś muzyczkę bo przy samym winku zbyt smętnie się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nie posłucham, bo coś mi głośniki nawalają, a słuchawki właśnie złamałem niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×