Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyyyy

Kiedy pójść z facetem do łóżka?

Polecane posty

Gość gość
ludzie ogarnijcie sie hejtujecie milene bo ma swoje zasady i swiatopoglad tylko zakompleksione i nie lubiane samotne baby maja problem bo ktos mysli inaczej od jestescie pizgniete w ktorym miejscu ona wam cos zrobila? w tym ze jest katoliczka czy w ktorym? macie na nia wplyw? n wlasnie wiec idzicie lepiej posprzatac w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
w ogóle to tródno mi zrozumiec, że takie idiotki się wypowiadają publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie z tym kurwa analem wszyscy? Kto normalny w ogóle uprawia taki seks? Chyba kryptogeje i baby z pizdą tak luźną, że słoń się zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a kto ją hejtuje? sama rzuca głodne teksty na zaczepkę a potem jęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Jestescie jakies zbulwersowane :D Na prawde myslicie ze osoba otoczona przyjaciolmi z ktorymi spotyka sie niemal codziennie, z fajnymi ambicjami i tak przepelniona szczesciem oraz spelnieniem jak ja pojdzie zaraz pod Biedronke i poszuka sobie faceta do seksu tylko dlatego ze wam sie nie podoba moje wyznanie? Co ma na celu wasze wypisywanie do mnei? Nie widzicie ze to jest bez sensu? Ja sie nie zmienie a wy tymczasem bedziecie siedziec tu na necie i wymyslac powodu dlaczego mam pojsc z nowo poznanym facetem do lozka bo cos wam sie nagle zaczelo nudzic? ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Ja tylko napisalam,ze bede uprawiac seks po slubie, co w tym jest takiego,ze nagle cale kafe sie zjezdza i zaczyna swoje nerwy wylewac wlasnie na mnie? Ja nie pisze do innych aby sie zmieniali, sorki, to inni tak pisza do mnie, choc nie wiem co im to da, chyba zajecie. Gydbyscie byli normalni to przyjelibyscie to normalnie, a tu taka wscieklosc i masa podszywow. ;_:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Ja tylko napisalam,ze bede uprawiac seks po slubie, co w tym jest takiego,ze nagle cale kafe sie zjezdza i zaczyna swoje nerwy wylewac wlasnie na mnie? Ja nie pisze do innych aby sie zmieniali, sorki, to inni tak pisza do mnie, choc nie wiem co im to da, chyba zajecie. Gydbyscie byli normalni to przyjelibyscie to normalnie, a tu taka wscieklosc i masa podszywow. ;_:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milena_jestem - dziecko drogie, ale kto cię wysyła pod biedronkę, żebyś sobie faceta do seksu znalazła, bo nie widzę. Namawia cię ktoś? Nie. Opowiadasz farmazony o tym, jak twoim zdaniem wygląda seks, o którym nie masz najmniejszego pojęcia, a jak ktoś ci próbuje wyjaśnić, że to nie do końca jest tak, jak sobie wyobraziłaś, to jęczysz, że cię hejtują za wiarę. Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo chyba masz z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Ja tylko napisalam,ze bede uprawiac seks po slubie, co w tym jest takiego,ze nagle cale kafe sie zjezdza i zaczyna swoje nerwy wylewac wlasnie na mnie? Ja nie pisze do innych aby sie zmieniali, sorki, to inni tak pisza do mnie, choc nie wiem co im to da, chyba zajecie. Gydbyscie byli normalni to przyjelibyscie to normalnie, a tu taka wscieklosc i masa podszywow. ;_:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Ja tylko napisalam,ze bede uprawiac seks po slubie, co w tym jest takiego,ze nagle cale kafe sie zjezdza i zaczyna swoje nerwy wylewac wlasnie na mnie? Ja nie pisze do innych aby sie zmieniali, sorki, to inni tak pisza do mnie, choc nie wiem co im to da, chyba zajecie. Gydbyscie byli normalni to przyjelibyscie to normalnie, a tu taka wscieklosc i masa podszywow. ;_: Ps: PO CO ta cala zadyma i PO CO uswiadamianianie mi czegos do dla mnie jest basurdem? Zmienic tym cokolwiek we mnie? Nie? To ogarnijmy sie drogie ameby umyslowe :) Widocznie posiadanie innych pogladow to dla niektorych zbyt wiele juz nie wspominajacym o tym ze kobiety po 30-stce sa glupsze ode mnie ;D czuje sie jakby pisala ze zdenerowanymi dziecmi ktory tupia nozkami bo cos im sie nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
To wy sie nauczcie pisac :) Poraz ostatni pytam PO CO mi to piszecie? Macie przyjaciol? Nie? Ciekawe dlaczego? I tak sie nie zmienie,a dziecmi mentalnymi sa osoby piszacymi komus czym jest seks ale nie wedle badan czy religii o ktorej nie maja pojecia tylko wedle wlasnych doswiadczen co mnie absolutnie nie interesuje....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
PS: Wlasnie pokazala wasze zale kolezanka i teraz sie z was smiejemy :D :D :D Dziekuje za dostarczenie rozrywki :* Lepiej pomozcue autorce zamiast sie interesowac moim zyciem i pisac mi o waszym ktore mnie nie obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milena_jestem. Zauważ że piszesz sama ze sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:30 ; ale to pani wypisuje farmazony na temat seksu do jakby nie miala pani zycia przepraszam ja jestem ateistka ale brzydza mnie takie idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Ekhem zauwazylam ze zgniotlam was swoimi argumentami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawlieeet
Milena jestes inteligetna tak bardzo i w dodatku potrafisz trzymac przy swoim, nigdy nie szanowalam Katolikow,ale Ty...Koniecznie musimy sie poznac, jestes zajebista, nie przejmuj sie trollami ktorzy bez podstawnie dopisuja Ci wady ktorych nie masz.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
jak was czytam to czuje parcie na stolec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - i ty szmato bierzesz huja do mordy, o nie, zaraz zwymiotuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
18:22-Ktos jeszcze ma kompleksy i zamierza sie pode mnie podszywac? Brakuje ci pomyslu na odpowiedz? Jakie to wzruszajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do której klasy chodzisz Milenko?Rodzice wiedzą,że dyskutujesz na forum o seksie i prowokujesz do głupich wyznań:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy mają ferie,gimbaza się nudzi.Taki poziom tej dyskusji:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Po pierwsze: Nudzi to sie osobm ktore hejtuja mnie, bo mam takie poglady,a nie inne, po drugie: Ferii nie mam, po trzecie: Wolalabym sie nigdy nie znizac do waszego poziomu :) To ze ide z facetem do lozka po slubie nie oznacza iz musicie mnie od razu wyzywac....Macie przyajciol? Nie? Szkoda, gdybyscie zreszta nie mialy z moja religia problemu i czulybyscie sie dobrze w swoim ciele nie byloby nawet waszego jeczenia drogie pantofelki ;) Umyslowo to wy chyba zostalyscie w podstawowce i nie nauczyl was jeszcze nikt ze sa rozni ludzie i kazdy ma inne zdanie :) Zauwazcie tez ze robicie to bez podsatwnie i nic wam to nie da procz wyladowania swoich frustracji :) Dzieci to jestescie w jezeli oceniacie ludzi po religii :) Macie jakies wyrzuty sumienia czy cos? Dzieki wam przynajmniej ja i moje kolezanki mam sie z czego smiac :>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
20:55- pani sie nudzi najbardziej :) Gdyby tak nie bylo taka wypowiedz by nie zaistniala :) I pomyslec ze dorosle i rzekomo dojrzale kobiety robia problem z tego ze ktos jest Katoliek aha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milena_jestem nawet nie odpisuj tym przegrywom zyciowym bo widac ze ci zazdroszcza i budzisz w nich jakies poczucie winy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Chyba nie musze wspominac tez ze mam ogromne branie i praktycznie chociaz raz w tygodniu randka z nowo poznany facetem a ja jestem silna swoim pogladom i nie ide z nimi do lozka choc okazji mam sporo a nie jedna na 3 lata :P A moze teraz zajmiecie sie problemem autorki tematu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milena-jestem super ze masz takie zasady i tak trzymaj i nie przejmuj sie podszywami, tez jestem katoliczka i tez mam takie zasady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×