Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Nienawidze LGBT !

Polecane posty

Gość gość

pedryle lesby tranzystory przebierańce mutanty baba z fiutem facet z pipą ochyda przyjdą imigranci to zrobią z tymi zboczencami porzadek, w Syrii po prostu zrzucają ich z budynkow na glebe i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci oni przeszkadzają zajmij sie swoją mysiasysią nie wsadzaj wszystkich do jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że jacyś geje czy lesbijki chodzą na paradach równości poprzebierani to nie znaczy że każdy LGBT TAKI JEST większość gejów lesbijek nigdy na takiej paradzie ani w klubie gejowskim nie byli i normalnie jak każdy sie ubierają wyglądają często trudno ich odróżnić od hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu jest polska a nie Syria w Polsce homoseksualizm jest legalny a w Syrii nie i to terroryści ich zrzucają tak jak ścinają głowy porwanym zakładnikom i nie porównuj Syrii do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak po prostu co oni ci zrobili że tak ich nienawidzisz? Może innowierców czy cudzołożników też zrzucać z dachu budynków co? Najlepiej jakby wróciło średniowiecze co? I pamiętaj homoseksualizm nie jest chorobą ani zaburzeniem bo został wykreślony z listy chorób i zaburzeń przez światową organizacje zdrowia i amerykańskie towarzystwo psychiatryczne w latach 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykreslony z listy chorób....haha, bo nie sklasyfikowali okreslonej jednostki chorobowej. Za kasę można wszystko wykreślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzasadnij dlaczego ich nie lubisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jest obowiązek by ich lubić ? ja np nie lubie otyłych ludzi, unikam ich, drażnią mnie swoją otyloscią, lenistwem, podejsciem do życia, obżarstwem i co ? mam ich lubic bo oni tak chcą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geje i lesbijki przynajmniej potrafią kochać i pomagaja sobie w obowiązkach nie i dbają o siebie a hetero co zwykłe śmiecie co udają ze kochają a tak na prawdę to rządzą zdradzaja biją i gwałcą kobiety a ty jestes zwykłym debilem co masz nienawiść do ludzi co kochają naprawdę a hetero to zwykle zboczone czuje to ja was nienawidze a lgbt kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie przerażają ludzie tacy jak autor. Chorzy, agresywni, nienawistni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil z ciebie a "tranzystory" to przrd przerobieniem sa baba z fiutem itp.. bo mózg jest płci przeciwnej od urodzenia. W nielicznych przypadkach tak nie jest i ktoś se uroi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hetero gorsze świnie ✌✌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop LGBT

nie nawidzę tego to zniszczy polski kraj mam jednego takiego w klasie i jest bity codzienie STOP JGBT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak inni. Każdy dąży do szczęścia na tym świecie, oni też. I mają do tego takie samo prawo jak heteroseksualni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×