Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIELĘGNIARKI ILE ZARABIACIE!!!

Polecane posty

Gość gość
Wy byście chcieli z 20 tys a piel niech ma 1200 tak? Czy o co chodzi? 6 tys plus święta plus dyzury calodobowe plus zas wysluga lat no poprostu bieda:) Nie róbcie z siebie dziadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt z siebie dziada nie robi, ale jeśli pielęgniarka "zwykła" ma 3 tys a lekarz rezydent tyle samo to coś jest nie halo. Jeśli anestezjologiczna ma 6 tys złotych na kontrakcie, czyli więcej niż pracujący z nią na etacie anestezjolog to coś jest mocno nie halo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie te stawki nie napiszesz:) Bo moze kosmosu:) Juz widzę jak piel ma więcej niż lekarz A na tym kontrakcie patrzylas ile ma godz w mies do wyrobienia? Bo prawdopodobnie grubo ponad 300 kol nam tak opowiadają czyli prawie jak dwa etety A z kontraktu samemu odprowadza się wszystkie skladki Wiec to nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem w jakim mieście, bo po co się identyfikować? Pracują na 24h i widze je raz na kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, ze to nie jest normalne! dyrektor (medyczny)+ ordynator + 4 dyzury to ok 13? masakra! co to jest za kasa??? ale do tego jeszcze normalna praca na oddziale codziennie czyli ten właściwy etat. To pewnie będzie jakieś 15-18 tyś. Dla mnie to dramat, ci ludzi całymi dniami siedzą w tych szpitalach, dla rodziny min. czasu za takie pieniądze? ciezko mi w to uwierzyc i raczej się już nie dziwię ich postawie a zaczynam się dziwić lekarzom, którzy za takie pieniądze dają z siebie wszystko i poświęcają życie rodzinne itp. Mam wielu znajomych lekarzy i widzę ile pracują, wiecznie w biegu, na dyżurach (nie pisze o tych co mają praktyki prywatne tylko o tych o sa tylko w szpitalu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką autonomię ma piel.anestezjologiczna w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ludzi pracuje poświęcając życie rodzinne za o wiele mnie niż 18 tys. Na jednym etacie lekarze mogą prowadzić normalne życie nikt im nie każe pracować na 2 chyba ze sie chce miec eksta auto czy cos Taka prawda Praca od poń do pt po ok 8 godz I czasami dyżur 24 Straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Full ludzi po studiach pracuje za 2 tys i nie plączą jak lekarze którzy nie wiem ile by chcieli miec 30 tys A ratownicy pielęgniarki laborantki rehabilitanci psycholodzy po 1000 zl nie:) A salowe za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I argumenty o kasie na kontraktach poszly w dluga Nie napiszesz bo to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę was to lekarze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We łbach przewraca się pielęgniarkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hgg dziś Pielęgniarka nie ma lekarza do pomocy. Pielęgniarka realizuje zlecenia lekarskie. Lekarz leczy, diagnozuje, zleca badania- to zupełnie co innego. Co innego podać lek z szafki, uprzednio czytając jego nazwę, a co innego stażysta, który musi ten lek wymyśleć, dobrać dawkę i zastanowić się nad wskazaniami/przeciwskazaniami-----to jest różnica między pielęgniarkami a lekarzem czy rytownikiem Dlatego lekarz i ratownik powinni zawsze zarabiać wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rezydent nie ma 3000, ma 2250. Przeciez ja jestem rez, bez rodzicow na jedzenie nie byloby mnie stac bo z tej kwoty oplacam jescze kursy, np 3 dniowy kurs usg kosztuje 2600 a ja mam jeszcze z wlasnej kasy pokryc koszty dojazdu i noclegow. Mam 34 lata i dalej na utrzymaniu rodzicow. Wiec mi nie mowcie jak to lekarze maja dobrze. U nas specjalista ma na etacie 2400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tys a 30 tys to jest ogromna różnica. Ja jako lekarz anestezjolog chcialbym miec 6 na reke, wiecej nie chce. To jest moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja was zaraz wszystkich pogodze:-) Ile waszym zdaniem powinien zarabiać lekarz Ile ratownik Ile piel Ile salowa Słucham propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pensji 2200( ja mam mniej) można spokojnie sobie odłożyć wystarczy pomyśleć Mi się jako udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiając 1550 zl z dojazdami i żarciem potrafilam sobie jeszcze odkladac dosyc sporo ale trzeba kasa sie jeszcze umieć rzadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz rezydent 5000 specjalista 8000 ratownik 4000 piel 3000-4000 salowa 2000 (pisze laczna pensje z dyzurami itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci cwaniacy co mają wypłaty po 1500-200 zl Kto z was dostał się na studia z progami 90 %z matury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wogole najlepiej niech lekarz za darmo pracuje. ostatnio oberwalem zderzak w samochodzie ( z powodu zlej nawierzchni) i zadzwonilem po policje w celach ubezpieczeniowych, wywiazala sie rozmowa z Panami policjantami, wynikalo z niej ze troche zawracam d**e i marnuje ich czas, no ale kiedy poinformowalem ze moja pensja to 2 tys czyli cala pensje musialbym wydac na naprawe auta to zaczeli sie smiac- gdzie pan pracuje?? ha hahaha przeciez w biedronce w rynku lepiej placa. My po zyklej szkole policyjnej i nie mamy tak zle. Jak im powiedzialem ze jestem lekarzem i ze pracuje w tym szpitalu naprzeciwko to cisza zalegla. Ich miny bezcenne. Obok moje "nowiuskie" 16 letnie seiczento z oberwanym przodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ten co napisal ile kto powinien zarabiac Zgadzam sie Jestem piel Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj nie wierzę Ci, przykro mi, ale nie umiem w to uwierzyć że masz 2000zł ja jako terapeutka mam 8000. fakt, ze narobię się całymi dniami, ale mam szanse zarobic tyle to byłoby dla mnie poniżające i bardzo Ci wspólczuję jeśli to prawda ale jestes na pewno bardzo młody i dopiero zaczynasz, wiec masz światło w tunelu, ale i tak to dla mnie masakra aż mi się wierzyć nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. no ja też aż taka stara nie jestem, tuż po 30. ;-] a zarabiam dużo więcej niż Ty , no i co najważniejsze nie kończyłam medycyny w życiu bym się tam nie dostała, zresztą nigdy nawet nie próbowałam, bo pociągało mnie coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarzu napisz jak wygląda twój grafik pracy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja totalnie nie rozumiem o co chodzi. Na całym świecie, cywilizowanym i totalnie niecywilizowanym, jest oczywistością, że lekarz zarabia kilkanaście razy więcej niż przeciętny człowiek. Bo odpowiada za życie, więc ciężko to porównać do pracy krawcowej, kasjerki czy mechanika samochodowego. Wizyty lekarskie kosztują tyle co tygodniowa wypłata na zachodzie, a w krajach niecywilizowanych tyle co 5-letnie zarobki. A tutaj jakieś kretyńskie, idiotyczne porównania "ja mam 1500 i też muszę dać radę" Prywatnie chodzę do gastrologa i zostawiam mu 100 zł za wizytę, to szczerze mi głupio że 200 bez żalu zostawię fryzjerce po zawodówce czy dam 2000 malarce za umalowanie mieszkania. Ludzie, poprzewracało to się wam we łbach, a nie lekarzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram w stu procentach byle łajza w warsztacie wyciąga łapy za duperele i woła 600 - 700 a tu żałują ścierwa jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym 1500 to pewno chodzilo o ten tekst ze gdyby nie rodzice to za 2200 by nie miał na jedzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma pewnie prace i kursy na specjalizacji Jaką terapeutką jesteś? Na Facebook jest z profil z zaróbkami lekarzy i zdjęcia kwitków miedzy innymi ordynatora interny za 5 tys A stażyści maja taktycznie po 2 tysięcy Nie słuchaj sie piguł i telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Media powinny zająć sie teraz zarobkami pielęgniarek i tego jak migają się od jakiejkolwiek odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsunie pracownik o najmniejszej odpowiedzialności i wysiłkowi umysłowemu ma w medycynie najwięcej kasy czyli pielęgniarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×