Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIELĘGNIARKI ILE ZARABIACIE!!!

Polecane posty

Gość gość
Żeby zdobyć uprawnienia ratownika pielęgniarka musi jedynie zrobić półroczny kursik :) nie specjalizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pyskuj noszowy bo jak przyjdziesz na oddział to będziesz woził pacjentów na badania tak jak cię w szkole uczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy taki wygadany będzie gadzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero jak zrobie pozwolenie na broń to zastanowię się czy będę współpracowała z ratownikami, zawsze będzie można ulżyć w cierpieniu jednemu czy drugiemu. Po co macie się tak męczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyskuj pyskuj Po specjalizacji pielęgniarka ma te same uprawnienia co ratownik po szkole policealnej czy licencjacie. A jest ona dowodem na to jak mmalo inteligentną grupą społeczną są pielęgniarki skoro nawet nie potrafią same wybrać studiów. Wiesz możesz pyskować kłamać i szpanować po rodzince ,ale mam trochę znajomych któż kończyli obydwa kierunki nikt niema dobrego zdania o waszych studiach i pracy bo nie dość że studia ponoć o wiele prostej od ratownictwa to jak by to nie patrzeć to jest jedyna specjalizacja dajaca jąkać autonomię i odpowiedzialność. Pozatym udowadnia ze jesteście za głupie nawet na wybór studiów chociaż sama hipokrytko pisałaś ze ratownicy nie powinni sie pchać na oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od szpanowania, kłamania to specjalistami są ratownicy, te wasze opowieści czego to wy w karetach nie robicie.. :) wychodzi na to, że jesteście najmądrzejsi na świecie, a podczas transportu pacjenta to robicie conajmniej operacje na otwartym sercu. znam to z autopsji, jesteście pocieszni. wielcy noszowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielki wyczyn przetransportować pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu pielęgniarka robi 2 letnią specjalizacje na tego noszowego? Pożary nagonka na lekarzy to wasze dzieło a zastąpi w Polsce opiekunkę ratownik czy opiekun z kursem iniekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musimy robić 2letniej specjalizacji na noszowego, wystarczy prosty półroczny kurs :D nie da się nas zastąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da sie ratownicy i opiekunowie-przecież wy nawet jesteście za głupie na samodzielny wybór studiów dlatego te pomostowki na ra równika i położną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wy niby nie macie przywilejów? Ale co tam kłamać i oczerniać innych oraz szpanować możesz ile chcesz teraz będą tez ratownicy to nie będziecie niezastąpione ,a ratownik po samodzielnej pracy na karetce z palcem w tyłku będzie wykonywał zlecenia lekarskie. Ratownicy i lekarze dogadają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęście pigułeczki buduje ciężką pracą a nie czyimś nieszczęście i krzywdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się okaże :) ani ja, ani moje koleżanki nie zamierzają współpracować z ratownikami, jak szybko przyjdziecie, tak szybko będziecie uciekali z oddziału. Będziemy się miały chociaż z kogo pośmiać :D już mam z was pociechę jak czytam te bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak poczytać użalających się nad sobą facetów :) płaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak poczytać użalających się nad sobą facetów :) płaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boicie się że ratownicy okażą się lepsi? Dziwne ze im dano samodzielność -a wy pod skrzydłami lekarzy . I do tego nagonka na nich mimo ze oni wszystko za was muszą myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z resztą ile butności w tych pielęgniarkach. Czemu takie mądre nie jesteście do recept. A no tak bo tam trzeba by było pomyśleć i wziąć odpowiedzialność a nie tylko wykonać biernie polecenia lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zło do ludzi wraca-tak wróci wyrządzone lekarzom położnym i ratownikom-juz ratownicy mogą oficjalnie pracować na oddziałach -jak opiekunowie dostaną kiedyś możliwość robienia iniekcji to leżycie i kwiczycie -skończy sie cwaniactwo,wyłudzanie kasy szpan i inne bajery typowe dla piguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipokryzja i zakłamanie to podstawa pielęgniarstwa w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda, na oddziale pielegniarka nie bierze zadnej odpowiedzialnosci, pod wszystkim podbija sie lekarz. Nawet stazysta musi sie bardziej podkladac niz pielegniarka z 30 letnim stazem. Ale chca zarabiac tyle ile lekarze, u mnie w szpitalu pielegniarki maja wiecej niz rezydenci i czesc specjalistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. pisałaś o kursiku-czemu boskiej pielęgniarce jest potrzebny kursik skoro ratownik to tylko noszowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursik noszowego zrobiłam dlatego, że był za darmo :D , miałam urlop szkoleniowy z tej okazji, a przy okazji mogłam zdobyć jakieś tam uprawnienie w razie jakby znudziło mi się na oddziale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursik noszowego zrobiłam dlatego, że był za darmo smiech.gif , miałam urlop szkoleniowy z tej okazji, a przy okazji mogłam zdobyć jakieś tam uprawnienie w razie jakby znudziło mi się na oddziale smiech.gif--wymyślanie i pyskówki co zabolała prawda w oczy hgg-lekarza? a wy możecie lekarzy oczerniać w mediach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze dodam, że to był bardzo prosty kurs :) a mam uprawnienia noszowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klamanie oczernianie-typowa pielęgniarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratownicy nie wymadrzajcie sie bo jak pacjent przychodzi z sor to zawsze zal. Mega syf robicie Na oddziale to nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co piszą ze opiekunki dostana pozwolenie na iniekcje widac zero pojecia o temacie Do tego trzeba miec pojęcie o farmakologii powiklaniach itd a nie tylko umieć wbić igle Z boku wszystko wygląda prosto Ręce opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja kogoś oczerniam ? stwierdzam fakt, że kurs na noszowego był mega prosty i przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojęcie o farmakologii i powikłaniach to ma lekarza -ratownik też podaje leki i na karetce samodzielnie je ordynuje. A o kursie nie klam bo dość nakłamałyście o lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zabolała wypowiedź hgg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×