Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIELĘGNIARKI ILE ZARABIACIE!!!

Polecane posty

Gość gość
idac do szpitala nie interesuje mnie Humor pielegniarek lecz to czy nie wyciagne nog do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było się uczyć na lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje za granica a więc pytanie nie do mnie PRAWDA! pielęgniarka w Polsce morze samodzielnie o wiele mniej niz piel za granica np. w UK za to ratownik już morze pracować samodzielnie polska pielęgniarka to takie pul pielęgniarka,puł salowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I u nas reanimacji nie przejmuje anestezjolog. Owszem zjawia sie z lekarzem i kierują ale zanim oni dotrą to nie miałabyś juz szans gdyby piel nie zaczęła. idiotka wyżej s*****ca ni doope ma typowa polska piguła! czyli jednak on przejmuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
m''ja koleżanka,na oddziale pooperacyjnym,1,9tys,świątek piątek i niedziela''----chyba podstawy! pielęgniarki zarabiają teraz tyle co lekarz specjalista ''czy uważnym czytaniu co lekarz przepisze i wyłapaniu błędu. ''----- super ekstra -lekarz czy ratownik musi myśleć medycznie,rozpoznawać a ty tylko czytać uważnie wielka pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpiewałbyś inaczej gdybyś to ty był tym pacjentem :/ I nie dociekałbyś kto przepisal i kto po kim sprawdził. Cieszyłbyś sie ze twoj tylek jest wciaz na tym swiecie. A poza tym to nie jestem polska pigula bo ani nie studiowałam pielęgniarstwa w Polsce ani nie pracowałam w Pl szpitalu. Ja na zarobki nie narzekam ale uważam ze piel w Polsce są nie doceniane. 1800 zl no proszę was! Slyszalam historie o kulturze pracy w Pl szpitalu i dziwię się że ktos chce to robić za takie marne wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie polska piguła to taka asystentka lekarza wykonującą jego polecenia bez konieczności myślenia naukowo-medycznie,z mniejsza odpowiedzialnością od lekarza ,ratownika,diagnosty z ogromnym mniemaniem o sobie... a nigdy wykonywanie zlecenia nie dorówna samodzielnej pracy ratownika czy lekarza ! pielęgniarki polskie tylko biorą dozą kasę i narzekają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielęgniarki za granicą mogą samodzielnie wykonywać bardzo wiele-tak jak już teraz ratownicy natomiast piguły w Polsce to nadal komuna-coś pomiędzy asystentka lekarza ,a opiekunem medycznym tylko kasa większą od stażysty,ratownika,na równi z lekarzem specjalistka księżniczki kreujące się po rodzinie na doktorów,niech chociaż odpowiedzialnością pracy każda piguła dorówna ratownikowi czy lekarzowi strzyżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''. 1800 zl no proszę was! '' to wały podawanie podstaw piguły maja po 3 tys to najlepiej zarabiający medycy w stosunku do odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fbfb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata pracuje w zawodzie 1900 na rękę, OIOM. Czytając wpisy na temat pielęgniarek śmiać mi się chce, myślisz, że pielęgniarka nie myśli samodzielnie ?? Mało wiesz o pracy z lekarzami. Wielu z nich myli dawki, nazwy leków.. Jak nie poprawisz takiego to źle, jak poprawisz tez źle. . Obchody to tez ściema, zawsze pytanie do pielęgniarek jak myślicie panie dać mu jeszcze tego albo tamtego ?? Polezysz kiedyś dłużej w szpital to się przekonasz kto tam cała robotę odwala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa wałki wkrecacie czemu oficjalnie nie macie dane podawanie lekow czy wykonywanie procedur medycznych tak jak pielęgniarki za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000 na reke za zap*****l po nocach, weekendach i w swieta :-O do tego nie raz byla sytuacja ze zostawalam SAMA na odcinku, sama na 20 pacjentow w tym 4 ciezko chore osoby :-O gdybym wiedziala jaka przyszlosc mnie czeka po tym zawodzie to bym nigdy na to nie poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niejednokrotnie byłam pacjentką w szpitalu,także leżałam z moimi dziećmi i wiem, przekonałam się, że całą robotę odwalają pielęgniarki. Przy porodzie również, położne pomagają mniej lub bardziej ale to one monitorują przebieg porodu. A lekarz...hmmm przyjdzie jak zdąży i to też jego udział jest taki aby fartucha sobie nie pobrudził. Humory pielęgniarek, owszem różne, ale jeśli jesteś dla nich człowiekiem one też są dla Ciebie. Moim zdaniem praca meeeega odpowiedzialna. Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''do tego nie raz byla sytuacja ze zostawalam SAMA na odcinku'' a lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielęgniarki to najhardziej zadufany i uprzywilejowany,a zarazem obarczony najmniejszymi obowiązkami personel medyczny w Polsce. Praca jak opiekun,odpowiedzialność salowej,kasa jak lekarz-a mniemanie wyższe od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 tys, ratownik w pogotowiu nocki w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile godzin pracujesz? skoro ratownicy zarabiają mniej od piguł,a do tego musza ciągle wydawać kasę na doszkalanie by zdobywać punkty edukacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze: autorko nie drzyj sie. Po drugie: co Cie obchodzi ile ktos zarabia i jakie ma stanowisko. Po trzecie: zostan pielegniarka jesli Cie tak boli,ze walcza o podwyzki.Bedziesz walczyc razem z nimi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie autorkę boli walka o podwyżkę ,mógł to być maturzysta biorący pod uwagę studia pielęgniarskie I dlatego interesują go realne zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigulasty 27
Licencjat pielęgniarstwa ukończyłem na Uniwersytecie Medycznym po 2 latach pracy zawodowej w Klinice Onkologii Centrum Zdrowia dziecka dostałem się na specjalizację w zakresie Anestezjologii i Intensywnej Terapii w trakcie pracy w centrum zdrowia dziecka moja pensja netto wynosiła 3500zł. Po specjalizacji jestem specjalistą mam 27 lat pracuję na bloku operacyjnym jestem w zespole z lekarzem anestezjologiem prawdziwym ZESPOLE zajmuję się znieczulaniem pacjenta oraz monitorem aparatury; jestem oczyma oraz rękoma anestezjologa. Zarabiam w szpitalu państwowym na kontrakcie 50zł/h pracuję 300h w miesiącu. Co miesiąc zarabiam 15 000zł. Mam żonę oraz dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×