Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czego nigdy byście niezaakceptowali w partnerze? co z wygladu a co z charakteru?

Polecane posty

Niestety lub stety takie mam wymagania. Na niektóre mogę przymknąć oko (np. popełnianie błędów ortograficznych). Zdarza się nawet prezydentom :) Wolę być sama niż z facetem, który drażniłby mnie swoim charakterem lub wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijąca wino wieczorową porą
Niski,gruby,łysy facecik,okularnik,świnski blondyn bez brwi z czerwoną facjatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wydrukuj sobie. O 3 rano trzeba wstać i jak one przed lustrem 3 godziny zabiegów kosmetycznych. Musisz sobie kupić duży dom żeby hrabianka miała oddzielną garderobę, łazienkę i sypialnię. Musisz mieć służbę bo hrabianka sobie zniszczy dłonie podczas robienia śniadania. Jak wyjdziesz z nią na miasto będą Ci wszyscy zazdrościć. Dobre rozwiązanie dla bogatych krypto gejów. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia a jak znajdziesz sobie już swój ideał czyli bogaty krypto gej to jak straci jedno jądro podczas depilacji to go zostawisz? Będziesz podpisywała intercyzę? Na ile procent podziału majątku się zgodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak źle obetnie paznokcie to będzie foch na tydzień czy miesiąc? A zapomniałem obcinanie paznokci w salonie. Jak to k***a było manikir i peadłkir czy pedikir?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999999
Faceta dla dyskwalfikuje tez to, ze po 30 mieszka z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lista ta została utworzona na podstawie cech, których mój facet nie posiada. (Jestesmy ze soba 2 lata dla niezorientowanych). Jedyne co-to czasem walnie bład ortograficzny-no, ale ludzie na wysokich stanowiskach już tak mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wyglądu: ciężko powiedzieć poza wyglądem: bycie wierzącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna im więcej ma wymagań tym bardziej jest toksyczna dla faceta. Ładna może stawiać warunki bo niestety jest bardzo dużo samotnych facetów i niektórych samotność bardzo boli. Mam odruch wymiotny jak dziewczyna troll mówi o jakiś chorych wymaganiach a sama jest beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają większe wymagania bo mają większy wybór. Ja to bym chciała żeby wszystkie kobiety mieszkały na innej planecie. Miałabym w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie problemy. Za 100 lat nikogo nas nie będzie na świecie, za 200 nikt o nas nie będzie pamiętał a za 300 lat nasze groby znikną na zawsze. Tak prawda jak ktoś miał hujowe nieudane życie to nie żal będzie odchodzić. A ten co bardzo miał szczęśliwe życie to na starość będzie i tak sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo nieudane życie a bardzo chce żyć bo została nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz przerwa na reklamę :) Zagraj w lotto kumulacja 7 milionów. Zmień swoje życie i zagraj w tą sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tę sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tę czy w tą za 50 lat językiem urzędowym w Polsce będzie angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe ale póki co jest polski a za 50 lat nie będziesz już zyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×