Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiktoriaaa3

co robić z tym związkiem

Polecane posty

Gość wiktoriaaa3
Chciałabym z nim pogadać, ale z jego strony skończy się ponownie na przewalaniu oczami, na mówieniu tych samych wytartych formułek o miłości o zestarzeniu się razem, że kocha mnie nad życia a ja wszystko psuje naciskaniem. Nie chce czuć się jak natręt który musi ciągle przekonywać, dopytywać się i upewniać co czuje facet i czego chce. Męczy mnie to już i dołuje, a przez to robię się zazdrosna podejrzliwa i nieufna. Czasami sobie myślę że zostawię wszystko tak jak jest, że odpuszczę zaufam i poczekam co czas przyniesie, ale nie chcę za kilka lat obudzić się przy boku faceta, który jednak zmienił zdanie bo poznał nową, albo znudziło mu się zycie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję, ja za mąż wyszłam w wieku 24 lat w sumie też bez planów na dzieci, nie chcemy ich na razie i nawet nie wiem czy będziemy kiedyś chcieć, co nie przeszkodziło nam się pobrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozna inną i po 2 miesiącach się oświadczy, zawsze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego że nie mieszkacie razem??? To nie znaczy że nie powinien ci się już oświadczyć, zawsze może zerwać oświadczyny a ślub przeciez może być nawet po roku czy dwóch, ale takie zwodzenie nawet bez pierścionka jest podłe. Niektórzy faceci nie chcą ślubu i otwarcie o tym mówią od początku, twój mówi że chce a mimo to trzeba czekac aż się pan zadecyduje kiedy. Szkoda na niego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiktoriaaa3 wczoraj Chciałabym z nim pogadać, ale z jego strony skończy się ponownie na przewalaniu oczami, na mówieniu tych samych wytartych formułek o miłości o zestarzeniu się razem, że kocha mnie nad życia a ja wszystko psuje naciskaniem. xxx jesteście "razem" już 5 lat i oboje jesteście po trzydziestce ty nie chcesz naciskać on się nie chce zdeklarować bo to za wcześnie??? to kiedy ten ślub i dzieci? po czterdziestce? po pięćdziesiątce? ty już niedługo będziesz za stara na rodzenie dzieci - ale czekaj na niego, czekaj może w okolicach sześćdziesiątki się doczekasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×