Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paweł133

Jak odzyskać zraniona dziewczynę

Polecane posty

Gość Paweł133

Witam, chciałby zapytac jak odzyskac zraniona dziewczynę. O co konkretnie poszło. Spotykaliśmy się ze sobą 6 miesięcy. Ona jest wdową (43 lata), ja rozwiedziony (47 lat ze stwierdzona nieważnością małżeństwa). Cały czas była napięta sytuacja, ona nie mówiła mi wszystkiego, twierdziła że na etapie naszej znajomości nie musi mi wszystkiego mówić. Około 2 tygodnie temu powiedziała, ze jedzie na wycieczkę. zapytałem czy możemy razem jechać. Powiedziała, ze zobaczy czy sa wolne miejsca. Potem powiedziała mi, że miejsc nie ma i by zrezygnowała z tej wycieczki i bysmy razem gdzieś pojechali. Kilka dni później powiedziała, ze jednak jedzie na wycieczkę. Ciężko mi się zrobiło, bo nie wiem skąd się wziął taki zwrot. Poprosiłem żeby nie jechała. Jakoś później, znalazłem wolne miejsce. Napisałem smsa, ze mam dobra wiadomość, ze możemy jechac razem. Wtedy zostałem nawyzywany, wyrzucony z jej mieszkania. napisała jeszcze, abym zagwarantował, ze nie pojadę. Na drugi dzien przeprosiła mnie. Ale powiedziała, że jednak jedzie i razem byśmy się wybrali w innym terminie. Zaczełem zastanawiać sie, dlaczego chce sama jechać, ze sie strasznie boi abym ja w jakiś sposób nie znalazł się tam. Powiedziała, ze koleżanki ja bardzo prosiły. Przed wyjazdem, znajomy zapytał jak układają sie stosunki z nia (nie znał jej). Powiedziałem o swoich wątpliwościach. I napisałem jej poddenerwowany tym, że jednak jedzie kilka ostrych zwrotów niesprawdzonych i raczej nieprawdziwych. napisałem, ze już nie chce aby sie do mnie odzywała i ze rozmawiałem z kimś a ten ktoś takie rzeczy powiedział. Powiedziałem, ze chce miec do czwartku czas na przemyslenie i będę czekał na jej odpowiedx. Jeśli nie odpowie, ja też nie oddzwonię (chociaz bym zadzwonił bo bardzo mi na niej zalezy). Odpisała, ze ona na pewno ni oddzwoni. Pojechała. Rano zobaczyłem, ze zostałem usunięty z fb. Napisałem smsa, dlaczego usunęła. Odpisała, ze nie usuwała. że jak wróci do domu z wycieczki to zobaczy. Znowu mi dało to wiele do myslenia, bo z poprzedniej imprezy widziałem naprawdę nieciekawe w moim odczuciu zdjęcia. Wieczorem napisałem smsa, z zapytaniem czy jednak bysmy nie poszli na walentynki razem. Nie odpisała, zignorowała mnie. Napisałem wtedy kilkadziesiąt wiadomości. Widziałem, że odczytywała, ale ignorowała odpowiedź. Rano napisała do mnie, abym usunał ja z fb i usunał jej numer tel. Powiedziałem, ze nie usunę, jeśli chce to niech usunie. Usunęła. Wtedy zdenerwowałem się, wysłalem kilka wiadomości, aby tylko ją zdenerwować (wymyslonych). Po powrocie do domu, całkiem zblokowała mi dostęp do jej profilu (wcześniej przynajmniej widziałem strone główną i zdjecia profilowe, a tera info ze strona nie istnieje). Ponadto poprosiła aby jej syn usunął z fb i on to zrobił i tak samo jej siostra. Prosze o radę Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 letnia dziewczyna, dobrze że nie dziewczynka, leżę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie z nią spokój. Ile ty masz lat żeby w takie g****o się ładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myslalam ze tylko smarkacze zalatwiaja sprawy w taki sposob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 lata i taka głupia :) poszukaj innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhm ona glupia a on madry:D Nie odpisała, zignorowała mnie. Napisałem wtedy kilkadziesiąt wiadomości. Wtedy zdenerwowałem się, wysłalem kilka wiadomości, aby tylko ją zdenerwować (wymyslonych). :D, :D, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaja debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie po 40 tce to już tylko się ****** Jak nie to wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemus, facet pod piedziesiatke :D tylko baba po 40 ma cierpliwosc czekac az mu konar zaplonie po farmaceutykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×