Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię dla dziewczynki

Polecane posty

Gość gość

Witam mamuśki :D Może pomożecie w wyborze imienia dla córki. Mam mętlik w głowie. Jakieś ładne oryginalne imię. Wszędzie same Amelki, Lenki, Maje... Z pierwszą córką jakoś nie było problemu a teraz pustka w głowie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzyj kalendarz, spis imion, w taki sposób szukaj natchnienia i inspiracji. Każdemu podoba się inne imię, nie wiadomo czy wolisz imiona krótkie, długie, staropolskie, klasyczne, oryginalne, biblijne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ma na imię pierwsza córka? może jakieś twoje propozycje przecież wszystkich imion z kalendarza nie będziemy ci przepisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza córka ma na imię jagoda. Na razie myślimy o imieniu Lilka, Hania, Zuzia, Eliza, Kaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Twoich propozycji wybrałabym kaję lub elizę, ponieważ są to mnie poplurane imiona. Pozostałe podane przez Ciebie znajdują się w czołówce obecnie nadawanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz popularnego a Zuzanna w zeszłym roku była na miejscu 1. czyli jest popularniejsza od Julii czy Leny, nadano 9151 razy. Hanna na miejscy 6. 6940 nadań. Pozostałe nie tak popularne Liliana miejsce 16. - 3302 nadań, Eliza miejsce 57. 588 nadań, Kaja miejsce 42 - 1085 nadań. Z twoich propozycji najbardziej podoba mi się Kaja, Lila i Eliza też są ok, Hanie i Zuzie odrzuciłabym ze względu na popularność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pola, Agata, Blanka, Bianka, Łucja, Róża, Matylda, Olga, Kalina, Malwina, Lidia, Ada, Iga, Judyta, Jowita, Daria, Dagmara, Diana, Sonia, Sara, Zoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama jedynaka
Ja znam bliźniaczki Jagode i Kalinkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×