Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trueDetective buszuje teraz na SU

Polecane posty

Gość gość

wali kapucyna i męczy użytkowniczke Dearagata :classic_cool: w celu rozwiązania sprawy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze skończył tańczyć na ero po spotkaniu ze mną :D Mam wrażenie ze odpycham ludzi :o Może jestem mocny? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nitz tylko wbić do Agaty i na privie powiedzieć kilka rzeczy z przeszłości :D:D:D:D kusi, tylko po takim czymś pomyśli że ją lubie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś słabiutkie to twoje aj kiu... kiu, kiu, kiu Chodzi o laskę wspomnianą w pierwszym poście, tępy ciulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le Dżuken założył strój z krepiny, będzie profesjonalnie trolował Petrova. Idę po popcorn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę :) to nie możliwe, damian jest duży, zły i ma bardzo ostre kły . Choć po kastracji zrobił się ocieżaly i trochę przytył - 25 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juken wymiatasz!!! od lat niezmiennie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeleciałabym Cię Dżuken, wiesz? Lubię takich wariatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz ? A bierzesz z d**y do ust ? Gang Bang na twojej kiszce stolcowej też jest wymagany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
true otwieraj paszczu podobno mocny jesteś w ssaniu :classic_cool: l********gu homoseksualisto :D:D:D ciągnie cie do facetów widać to na całym forume 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligentny inaczej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JUKEN Z LIZAŁEŚ ĎUPĘ SMOFA? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak żonkę posuwasz brutalu? Mmm, zaczynasz mnie niebezpiecznie podniecać Skarbie.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :o ale ostatnio konczylem w środku twoje lubej a potem jak wróciłeś na chatę to koniecznie chciałeś strzelić jej minete , ponoć czyszczac po mnie na błysk :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, czyli żonkę tylko na misjonarza, a na boku gang bangi i spust na twarz z plaskaczem. Ty łobuzie :) Myślę, że nie powinieneś tak się kryć. Żonka z eksami też pewnie rozmowę zaczynała od anala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym słyszał nutę zazdrości? :D ciężko być geniuszem the bestu ale ktoś musi nim być, handluj z tym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ci nie zazdroszczę łobuzie. Wręcz marzę żebyś zlał mi się na twarz, jak prawdziwy troll. Tylko żony trochę szkoda. Wcześniej pewnie ostro dawała chłopakom, a ty udajesz grzecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr Piątek jesteś żonaty a posuwasz inne panny, ? Ciekawe co na to twoja żona Anna Piątek?Zadowolona?Frajerze z Dąbrówki:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale się zagotowales :D meczy myśl że wygrałem w życie? :-D ten słodki owoc pracy trolla - ból d**y u kretyna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonka wie że wyłudzasz jotpegi nagich fotek od kafeterianek ?Nie? to może czas aby ją ktoś poinformował :D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dąbrówka? Myślałam że ogier jest ze stolicy..gdzie jest ta mieścina? Napiszcie to pojadę do tego łobuza, jestem napalona na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzisz janusze :o ale przyjmuje wyzwanie . Daje ci 24 h na poinformowanie mojej żony :classic_cool: szach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ogier tylko pedzio :D:D:D:D:D:D:D to słoik , przeprowadził sie z wiochy pod Wyszkowem do Warsiawk i i zgrywa cffffaniaka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le Troll dziś też widzę tu rękę ślunskiego hemoroida z biedaszybu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zawsze slunski pierdzie myślisz ze wszystkich ograsz a za chwilę efektownie p************z sobie w psi ryj :D czas ucieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to słoik. Już mnie nie podniecasz Dżukenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie ogier tylko pedzio smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif to słoik , przeprowadził sie z wiochy pod Wyszkowem do Warsiawk i i zgrywa cffffaniaka smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif to Ty spamujesz ciotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ? Szybki bill z Ciebie :D intelektualne dno a do tego szybko kończysz, kiepskie połączenie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×