Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BŁYSKAWICZNA POŻYCZKA !!!

Polecane posty

Gość gość

iskie koszty !!! Szybka wypłata gotówki !!! Pierwsza pożyczka do 600 zł !! Bez kłopotów !! BŁYSKAWICZNA POŻYCZKA !!! Szczegóły na: http://www.credit24h.pl ---> SPRAWDŹ TERAZ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratajka52
Zdecydowanie lepiej jest sięgnąć po pożyczkę w sprawdzonych firmach... Np. taka wonga ma jasne zasady i za pierwsza pożyczkę jest tylko 10zł kosztów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po brakujące pieniądze poszłam do Agencji Celnej Abak. Potrzebowałam małej kwoty na zakup auta z niemiec. Pieniądze dostałam bardzo szybko i bez BIK. Umowa prosta na miejscu warunki jasne. Mogę śmiało polecić =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ratajka, dziękuję za wspomnienie oferty pożyczki w wonga.com. Warto z niej skorzystać, bowiem ma się pewność oferty, w której nie ma żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×