Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tatuaż szary zamiast czarny?

Polecane posty

Gość gość
to powinno się w tych 200-300 zamknąć, ale naprawdę - nie oszczędzaj na tym bo będziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczucie gorąca było jeden dzień a lekko nagrzany parę dni ale zapomniałam ze go mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze postaram się :( masz rację a tatuaz dość duży wiec żeby go przykryć musiałabym chyba zrobić coś co byłoby całe wypełnione praktycznie bo jest na całej jednej stronie mojej ręki praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martwi mnie trochę to, że było uczucie gorąca kilka dni. To mogła być reakcja Twojego organizmu na zbyt głębokie wkłócia, ale mogłaś też mieć jakieś zakażenie. Zanim cokolwiek zrobisz to proszę, idź się przebadać na wirusowe zapalenie wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie wygląda ładnie ale nie wszystko odpadlo ; ( 40% dopiero... I cześć głównego elementu ma lekkie prześwity a 2/3 akurat jeszcze nie odpadlo wiec ciekawe jak będzie A na pewnych miejscach się w ogóle nie zapowiada na łuszczenie a 7 dzień ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mówił ze świeża rana to zawsze jest trochę cieplej tam. Pierwszy dzień najbardziej a drugi dzień w południe było okej gdy zmieniłam alantan na wazeline bo podejrzewam ze jestem uczulona bo za pierwszym razem wyskoczyły mi wypryski i dziwnie było a zawsze jak zmieniam na wazeline to problem znika. Wiele moich znajomych używa ttlko wazeliny i w sumie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie po poprawce pierwszy dzień używałam tylko alantanu i na drugi dzień rano i było dziwnie i jak nałożyłam wazeline to jak ręką odjął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co o tym sadzisz ?:( jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejmy nadzieję, że to była reakcja głównie na ten cholerny krem. Po prostu go więcej nie używaj. I zmień tatuażystę, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra. Masz rację... ja smaruje z 3 razy dziennie i lekko wklepuje. Generalnie mi się słabo wchłania no ale cudne na miliard sposobów to powinno być ok tym bardziej ze kolezanka daje sobie na zlewke i w ogóle nie smarowala niektórych i pomimo to ma ładne ( choć te smarowane nieco lepsze ) ale i tak są siper... a ja gorzej jak z jajkiem się obchodze jak bluzke zakładam byle nie dotknąć itd u tak mi się odpłacilo za to dbanie ze więcej stresu niż szczęścia z posiadania tatuazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* cuduje a nie cudne powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się kończy oszczędzanie na tatuażach :P Masz nauczkę, uzbieraj na poprawkę i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze z 200-250 starczy .. ale i tak pójdę się pytać do kogoś lepszego i jak więcej to najwyżej poczekam z pół roku :/ Masz dla mnie jakieś drobne rady ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze będzie w miarę ok wyglądać jak się zagoi. I spróbuje jakoś dorywczo zarobić kasę bo nie chce wszystkiego wydawać na same tatuaże bo k***a przepłacam zamiast poczekać parę mies dłużej i zrobić za jednym razem trochę drożej ale salon naprswde robi cudowne rzeczy i to wszywcy bez wyjątku super talent. ..tylko może akurat ta osoba nie umie się wbić pomimo talentu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i rozumiem ze kolor tatuazu może być taki ciemny szary , średni SZARY? Zauważyłam że niektóre gwiazdy mają nowe wyblakle a niektóre sławne osoby mocny wrecz czarny kolor..dziwne. może to wina skóry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na koniec tego wielkiego spamu pytań przeze mnie ostatnie pytanie. Czy to dobrze jak po 2 tyg zrobienia tatuazu za pierwszym razem miał on lekka zielonkawa barwę ? Tzn wyglądał jak taki typowy tatuaz , a nie świeżo zrobiony choć to może wina tego że wtedy był wyblakly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie jak będzie :/ ja juz mam dosyć wrażeń i rozczarowań naprswde chyba limit wyczerpany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to zależy od koloru skóry, na ciemnej skórze zawsze będzie wydawał sie ciemniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jestem załatwiona bo jestem białym trupem wręcz Myślałam że na jasnym właśnie jest większy kontrakt i jest ciemniej :( a w dodatku mam bardzo gruba skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czytałam Twój poprzedni temat. Wyluzuj. Nawet spieprzony tatuaż to nie jest koniec świata :D x Ja robiąc swoj miałam więcej szczęścia niż rozumu - pierwsze studio, spodobał mi się gościu, popatrzyłam na jego dzieła, fajne. to się umawiam i mówię co i gdzie chce (jakiego zwierza chce to miałam od 3 lat wymyślone, ale nie miałam koncepcji w jakim stylu). raz chyba przyszłam popatrzeć jak wykonuje tatuaż. i 3 wizyta pokazuje mi swoje pomysły, spodobał mi się 2 czy 3 i dalej do dzieła :P x Czy jest to najpiękniejszy tatuaż? niespecjalnie. Może na początku był spoko, ale po 5latach - kreska straciła ostrość. Nie mogę dogrzebac się fot zrobionych po kilku dniach, ale no różnica spora jest. Zwłaszcza, że to był szkic jakby. Ogólnie nie wiem czy jest spieprzony, żaden fanatyk tatuażu jeszcze tego mi nie powiedział, jednak kto wie. Ale na pewno mógł być lepszy. Może bym w innym stylu wybrała bo mogłam się domyślić, że jak skóra wchłonie tusz to szkic nie będzie już taki fajny. x I wiesz co? mam to gdzieś :D Nawet nie chce mi się sprawdzać gdzie mogę go podrasować, a mam kasę. Nie jest to dla mnie największym życiowym problemem. Na 100% kiedyś tam go poprawię bo większość z biegiem czasu po prostu brzydnie. Ale jakoś mnie to mało przejmuje x Pisze to po to byś przestała panikować. Uzbierasz kasę to za jakiś czas sobie poprawisz. przemyślisz wszystko itd. Nie martw się az tak, bo to nie jest tego warte. Jakby tam Ci się rany robiły, jakbyś odrzucała tusz to inna sprawa. Ale soro Ci się goi, nic Ci się nie paprze to wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za to wyżej co napisałaś. Naprawdę miło mi się zrobiło. W sumie sam wzór mi się podoba wiec dlaczego mam się aż tak ttm przejmować. Zrobię jak uzbieram , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. Dodam jeszcze ze faktycznie podoba mi się ten wzór bardzo a jak nie jest dokonczony to zrobię za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec sie nie przejmuj, ja mialam tak spieprzony, ze musialam go usuwac laserowo - to dopiero byl bol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia080881
Wczoraj mój mąż zrobił sobie tatuaż. Efekt jest oplakany, jakies nie rowne kolory- mial byc caly czarny a jest jakby w ciapki. Pomocy o co chodzi? http://youtu.be/Z8jmZ77-bvw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×