Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tatuaż szary zamiast czarny?

Polecane posty

Gość gość
nie widzisz, bo po tym jak skóra zejdzie nowy naskórek nie jest w 100% "normalny" - to delikatna, trochę błyszcząca skóra. Musi minąć 6-8 tygodni zanim będziesz mogła ocenić jak się zagoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam wkleić podobne zdjęcie ale uznaje za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj usunąć http z adresu, czasem pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm myślisz ze po tym czasie nieco może sciemniec bądź się wyrównać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ściemnieje, najwyżej zjaśnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Search?q=gojenie+si%C4%99+tatua%C5%BCu&client=ms-android-samsung&source=android-browser&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwic353M_ejKAhVLEJoKHWe7AvgQ_AUIBygB#imgrc=WsQqyyic6LaxJM%3A Może tak mniej więcej bywa nie równo ale tylko w niektórych miejscach generalnie jest w miarę jednolite ale w niektórych fragmentach są takie "ubytki" i dochodzi do tego ważny fragment który nie jest dokładnie wypełniony. Jeszcze poszukam czegoś podobnego ale to zdjęcie najbardziej oddaje to co chce przekazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed tym "search " dopisz www.google.com/ + no to co mówiłaś ze mogę ocenić dopiero po zagojeniu skoro już widzę prześwity ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz wkleić bezpośredni link do zdjęcia nie do wyszukiwarki bo inaczej nie wskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co jest na zdjęciu to nie do końca wygojony tatuaż - te ciemniejsze kawałki jeszcze się nie wygoiły. Z czasem cały będzie miał taki szarawy kolor. Jeżeli chodzi Ci o nierówne linie to wina tatuażysty - ręka mu drżała, pewnie nie umiał do końca utrzymać wibrującej maszynki i na to niewiele można poradzić. Najwyżej poszekać aż będzie w 100% zagojone i iść go innego tatuażysty które pogrubi i wyrówna linie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze jedno - zakładam, ze kazał ci to trzymać długo pod folią dla ucisku bo spieprzył. Po prostu zaorał ci skórę - miejsca gdzie tatuaż nadal jest ciemny pewnie pociągnął za głęboko i zrobi się blizna, dlatego dłużej się goją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No okej masz rację :( dziękuję za wsparcie i dobre rady. Aczkolwiek fragment który jest ze tak to ujme " w centrum zainteresowania " ma prześwity i czy mogłabym ewentualnie się zapytać czy poprawi za darmo ? To robota na 10 minut dosłownie. A do lepszego tatuażysty nawyzej pójdę za rok/ pół bo narazie ciężko z kasa aby lepiej poprawić te fragmenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym pewnie też masz rację ale po poprawce nie trzymałam długo pod folia bo nie chciałam by się zaparzyl jak ostatnio co może być całkiem możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wracaj do tego bo ci to jeszcze bardziej spieprzy. Facet wyraźnie nie umie trzymać maszynki, jak pociągnie za głęboko to nitk Ci tego nie poprawi. Po prostu to zostaw i ciesz się, że jest za jasny, a nie za ciemny. I nigdy nie oszczędzaj na tatuażach. Co do gojenia - na przyszłość idź do drogerii i poproś o dobry krem na wysypkę u niemowląt. Są delikatne i idealne do tatuaży. Za tubkę 100g kremu Bepanthen w Rossmanie zapłacisz około 50 złoty i jeszcze Ci zostanie (jest też dobry na suchą skórę na nosie zimą :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po 2-3 dniach mogą się jakoś" dogoic " te ubytki i się jakoś wtopi bardziej te kilka przeswitow ? Bo właśnie pamiętam ze za pierwszym razem świeżo po oderwaniu był bardziej jasny a potrm niminaknie ciemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mówił ze wbija 1-2 mm a ze poprawka to jeszcze słabiej się wbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do dobrego tatuażysty, chociaż na konsultację. Myślę, że on Ci się miejscami za głęboko wbił, a miejscami wcale bo po prostu nie mógł utrzymać maszynki. Więc on sam pewnie nie wiedział jak głęboko się wbija (i nie, igła powinna wbijac się na tą samą głębokośc bo musi dojść do odpowiedniej warstwy skóry). Poza tym tatuaże NIE ciemnieją, to Ci NIE ściemnieje, nie licz na to. Mogło Ci się tak wydawać jak reszta się wygoiła, ale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde no :/ myślisz ze poprawka tatuazu 12 na 6 cm będzie super droga ? Nie ma wypelnien choć cieniowanie mile widziane bo smarowalam właśnie i mi odpadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli wszystkie linie masz takie jak na tych zdjęciach to całośc jest do poprawki. Po prostu idź i pogadaj. U dobrego tatuażysty to i tak nie będzie za tydzień tylko za miesiąc i to przy dużym szczęsciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie to ja kasy nie mam najwyżej za 3 miesiące by wchodziło w grę. Wszystkich lin nie mam naszczescie takich , część jest spoko i mam nadzieje ze więcej będzie ale na tę chwilę juz nie odróżniam czy coś odpadlo czy nie.. poza oczywiście tymi ubytkami Myślisz ze wyjdzie np z 200 zł czy dużo więcej ? :( w zasadzie mały ten tattoo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od tatuażysty i tego jak jest spieprzone. Po kawałku nikt Ci małego tatuażu nie będzie poprawiał więc tak czy inaczej zapłacisz za całość. Jak nie masz teraz pieniędzy to zostaw, odczekaj i popraw jak będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A około ile by wyszło kasy ? 200-300 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze nie można jakoś prywatnie napisać do Ciebie to bym Ci pokazała zdjęcie i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego nie mogę Ci powiedzieć - zależy od tego jak jest spieprzone, ile zajmie czasu, ile pracy będzie trzeba w to włożyć, jake ceny ma tatuażysta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jeśli to ja jestem uczulona na tusz lub moja skóra dziwnie reaguje i znowu stracę hajs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka trwała godzinę a pierwszy raz tatuaz około trzech Tez się dziwię ze twk krótko jak niektórzy małe wzory robią po tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanów się - czy swędziało, czy pojawiały sie zmiany skórne. czy odczuwałaś pieczenie i czy skóra była nagrzana kilka dni po zrobieniu tatuażu (normalne jest zaczerwienienie i lekki ból przy dotyku następnego dnia). Ale z tych zdjęć zgaduję, ze chciałaś trochę zaoszczędzić i poszłaś do niesprawdzonego dupka który udawał znawcę. Jak to Cię pocieszy to dużo osób zrobiło ten błąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jakoś 400-600 zł czy coś to za pół roku dopiero wezmę to pod uwagę aczkolwiek okropnie będzie chodzić z przeswitujacym głównym elementem. Mam nadzieje ze np wziął by z 200 zł za poprawke jeśli po zagojeniu duża część byłaby okej ponadto tatuaz nie jest skomplikowanym wzorem , bardzo prostym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, skóra była zaczerwieniona 2 dni . Trzeci dzień bardzo lekko i było uczucie gorąca i juz 3 dzien do teraz - swędzi i jak smaruje to odpadają takie naskorki jakby Ogólnie ta osoba ma talent to widać i dużo osób zachwala....... tylko czemu po wygojeniu on wyglada zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×