Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę dziwna

Sponsoring. Szukam dziewczyn w układach do rozmowy.

Polecane posty

Gość Trochę dziwna

Witajcie, Szukam dziewczyn, którę są w układach sponsorowanych do rozmowy. Nie ukrywam, że sama zastanawiam się nad takim układem i do głowy cisną mi się miliony pytań. Jakie są stawki? Czy nie żałujecie tych układów? Jakie pytania warto zadawać podczas pierwszego spotkania i na co zwacać uwagę? Na wstępię pozwolę sobie wszystkich uroczych forumowiczów wyzywających od k***w i prostytutek serdecznie pozdrowić i życzyć wszystkiego najlepszego w życiu z dala od tego tematu. Trochę dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w układzie 3 lata,miesięcznie dostaje 2000zl widzimy się 3 razy na około 2 godziny,bardzo się lubimy. Cieszę się na każde spotkanie. Trudno znaleźć kogoś interesującego. Jeśli gość szuka taniego hotelu nawet nie kontynuuj rozmowy. Nigdy nie umawiaj się u niego,szukaj żonatego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge zostac Twoim sponsorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę dziwna
Dziękuję za odpowiedź. Nie dostałam propozycji taniego hotelu. Pan J zaproponował mi pierwsze spotkanie tylko w celu rozmowy i niczego więcej. Zgadza się też na moje wymagania w kwestii czasu ponieważ nie posiadam go za wiele. Mięsięcznie zaproponował zdecydowanie wyższą kwotę. Pewnie sprawia to fakt tego, że nie jestem typową sponsorowaną studentką, należę do kobiet z kategorii BBW. Obawiam się tylko jednej rzeczy, a mianowicie poruszenia tematu fetyszy seksulanych. Z jednej storny uważam, że to ważny temat, a z drugie strony nie chciałabym poruszać tematów, które mogłyby być źle widziane albo odebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×