Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka

Po tym co tu czytam to się tak bardzo cieszę z braku faceta

Polecane posty

Gość gość
Nie sądzę, byś zmądrzała. A wierszyk fajniutki, przedszkolny taki. Zupełnie jak Twoja wiedza na temat chłopów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już po północy :( idę spać, dobranoc! Turkuć - wiem, wiem, jest sporo prowokacji :) ja też sobie żartuję :D chociaż tak: na fb wszystkie chwalą się cudownym życiem, a potem na anonimowym forum się żalą jaka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jeden taki
Przepraszam przepraszam Ale na "Nie jestem materialistka" to się nie zgodzę nie ja dałem w wątku "ziął kobietę do domu, ale wydziela jej kasę, każe prać, gotować, sprzątać, spółkować, za darmo, on dużo zarabia, ona biedna studentka - mam kasę na siebie i nie muszę być zależna od faceta, a na pewno nie będę tyrać na jakiegoś gacha, niech mamusia mu sprząta albo sam sobie, ma dwie rączki" - odpowiedziałem po prostu... co by było gdyby jednak dał kartę do konta, hasło, nie był fleją, mył sam gary i sprzątał.... czy dostałby wtedy większą jeszcze poprzeczkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo czy by dostał wyższą poprzeczkę bo są takie kobitki co cudzego nie ruszą żeby nie wiadomo co. Nie możesz generalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kasy faceta nie ruszyła, chyba,ze mielibyśmy wspólne dziecko albo psa. Ale za danie mi karty z pinem dostalby ode mnie kredyt zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak , ale fiut się sam nie obciągnie dziwne jesteście dziewczyny skoro was to brzydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego jestem niezależna, pracuje na siebie i jestem szczęśliwa bez hooja w gębie!! -- otóż to! doskonałe podsumowanie koleżanko i ty naprawdę myślisz , że kogokolwiek obchodza twoje problemy ? Jak nie ty to będzie inna chętna obciągnąc .. W Polsce jest 20 mln kobiet ty jesteś tylko jedną z 20 mln , Chętnych to zrobienia loda jest miliony w kolejce Gdy jedna odpadnie to nic się nie stanie, nikt tego nie zauwazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś tylko jedną z 20 mln , Chętnych do zrobienia loda jest miliony w kolejce Gdy jedna odpadnie, to nic się nie stanie, nikt tego nie zauważy Nie jesteś żadną księżniczką tylko ziarenkiem piasku na plaży .. Twój los nikogo nie interesuje. Jednostka się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×