Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amgel

Nie kupujcie torebek Bellugio

Polecane posty

Gość amgel

Witam NIE KUPUJCIE TOREBEK FIRMY BELLUGIO!!! Niedawno zakupiłam torebkę firmy Bellugio, ze skóry naturalnej za cenę 320 zł. Okazało się, że to straszny badziew. Po 2 tygodniach, po kilku kropelkach deszczu zaczęła odchodzić skóra. Złożyłam reklamację, w odpowiedzi odpisał mi kierownik twierdząc, że problem powstał ze względu na złe użytkowanie oraz wystawianie produktu na warunki atmosferyczne, a nie z powodu wady fabrycznej. Czyli wynika z tego, iż torebki produkowane przez firmę Bellugio to torebki do postawienia w domu a nie do noszenia. Na moją reklamację odpowiedział sklep, autentycznie, podpisał się sklep, nie osoba!! sklep(ul. Graniczna, Factory Outlet, Wrocław)ciekawe, która jego część? podłoga, sufit a może pozostałe produkty? Zero szacunku dla klienta. Kierownik nawet nie podpisał się. Całe zachowanie się Kierownika jak i sposób odpowiadania na reklamację to zwykła obraza inteligencji człowieka. Czasy PRL-u już dawno za nami, ale ta firma chyba o tym zapomniała. Także po raz kolejny apeluje: NIE KUPUJCIE TOREBEK FIRMY BELLUGIO!!!!!!!!!!!! NIE SĄ WARTE ZŁAMANEGO GROSZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×