Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szybkibil77

Poszukuję sprawdzonego projektanta wnętrz w Gdańsku

Polecane posty

Kilka lat temu zdecydowałem się na przypadkowego projektanta przez internet. Nie ukrywam, że zależało mi na niskiej cenie i czasie. Niestety wybór okazał się nietrafiony. Nauczony własnym doświadczeniem już wiem, że nie opłaca się oszczędzać na projekcie i szukać w ciemno. Czy macie jakieś pozytywne doświadczenia z projektantami i możecie mi polecić kogoś sprawdzonego z Trójmiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę z czystym sumieniem polecić Ci projektantki z Gdańska, które pomogły mi w zaaranżowaniu mojego mieszkania ponad rok temu. Miałam dość trudną sytuację osobistą i musiałam szybko przeprowadzić się do nowego mieszkania. Miałam szczęście, że trafiłam na te dwie młode projektantki, wykonały dla mnie projekt i poleciły mi sprawnych wykonawców oraz stolarza. W mieszkaniu czuje się wspaniale, mój narzeczony też jest bardzo zadowolony.:) Ich firma nazywa się wojsz i stolc, znalazłam je w internecie. Możesz skotaktować się z nimi przez maila, ja wysłałam do nich wiadomość, podaję adres: wojszistolc@gmail.com. Mam nadzieję, że pomogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama332
Ja mam świetny kontakt - ARCHITETTO.PL. Zrobili mi cały dom, są rzetelni, pomysłowi i mają duże doświadczenie. Urządzli mnie w moim guście i na czasie. Polecam przejrzeć ich projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaq
Slyszalam o dobrej firmie ktora miesci sie w Gliwicach ale projekty realizuja na terenie calego kraju. Z tego co pamietam do designoff.com.pl i ciesza sie dobra opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×