Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobiete mozna zastąpić odkurzaczem, mikrofalowką i automatem by gacie prać

Polecane posty

Gość gość
Dzieworództwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z żebra 😴 i to baba skusiła Adama i przez baby wygnali go z raju:( powiedziała mu "żryj jabłko, albo nie poru#chasz" i zrzarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzykasz mikrofalowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Taaa, faceta można zastąpić baterią paluszek...właśnie wkładam taką do mojego faceta :P Zapłodnić tez się same damy radę, natura znajdzie rozwianie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do tego czasu, dziecino, to już na porządku dziennym będzie produkcja w laboratorium sztucznych macic, komórek jakowych i plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i natura znajdzie rozwiazanie by baby robily chlopska robote? ppppppppppppffffffffffffffffffffff transy i babochlopy sie nie liczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ten 1 Zrobiłaś/eś mi dzień! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkurzacz ssie tak ze az lzy leco :classic_cool: mikrofala gotuje automat piere, y nie umierać:classic_cool: odkurzacz zawsze chetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie przez baby straciliśmy RAJ :(😭 szantaż tzipką i roochaniem :( wymuszenie, zgłaszam was na milicje i do prokuratury pisze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Noo najlepszy anal z włączonym odkurzaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w doope lubio tylko transy i p3dały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisane o raju i baby zamilkły :classic_cool: gęby zatkane wybratorem tworzonym na wzor mskiego prącia którego w pełni nie da się zastąpić 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Proponuje wam mężczyznom powrót do Edenu. Czyi w ci=pkę. Bez kobiet jesteście tylko Adamami plączącymi, bo zjedliście jabłuszko. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:25 Dobre, dobre :D Jakoś nigdy nie spotkałam penisa z wibracjami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo do tej pory słabo rżnięta bylaś 😴 trzymaj pełną szklankę wody podczas seksu ze mną zobaczymy ile w niej zostanie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kobieta powiedziala 😠 jedz albo zapomnij o rochaniu i ze ci gałę zrobie:( jeszcze kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszukistki i szantażystki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahahaha popłakałam się ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to wybracji i wstrzasów nie ma podczas seksu? zwaszcza kiedy baby majo celulit to widać fale jak na oceanie podczas tsunami :classic_cool: tzytzki tez drgajo przeciez :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nawet pralki włączyć nie umiecie he he.x x Znalazła się programistka pierwszej klasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chyba nie wiesz, o jakich wibracjach mówimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wkladalem wybratora w tylek i nie planuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
gość dziś bo do tej pory słabo rżnięta bylaś spioch.gif trzymaj pełną szklankę wody podczas seksu ze mną zobaczymy ile w niej zostaniecool.gif Też mnie to rozwaliło.:D Nie obiecuj gościu, bo ktoś zechce sprawdzić i się mokro zrobi. Od rozlanej wody, albo wymiany płynów, albo męskich łez rozpaczy- jednak przekombinowałem z tym testosteronem.;) Dobranoc ... penisy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie wkladalas pindola w rure od odkurzacza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😴 kcesz sprawdzic imperium? mowa tu o dzikim rżnięciu :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidny autor < żonka kolacje zrobiła i zapchałeś bebech ty kretynie marny, kto ci d**e obcierał jak w pieluchach leżałeś? Kto cię karmił tumanie? Kto jak matka kobieta, inaczej byś zdechł z głodu obsrańcu jeden. Twój temat sobie w dope wsadź kanalio /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpij autorze a fiuta w drzwi wsadz pokrako jepana hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorku marny spadaj spać zafluczały ćpunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypierdalać spać patologio, jutro nowy dzień będziecie sie kurwić w krwi spermie i odchodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×