Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wieczorowa kiecka

Polecane posty

Gość gość

Moja krawcowa wyjechała do Anglii, szukam miejsca w którym uszyją mi wieczorową sukienkę na miarę. Suknia będzie na imprezę charytatywna połączoną z balem. Polecacie jakieś miejsce? Najlepiej Wawa i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kup sobie suknię z La Manii. To rozwiąże problem z krawcową, a te suknie są bardzo eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na Mokotowską do Atelier OrOr! Tam to szyją cuda! Będziesz miała kieckę jedyną w swoim rodzaju, idealnie dopasowana do twojej figury. Dziewczyny z Altelier to pasjonatki - o szyciu kiecek wiedza wszystko! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A długie mają terminy w tym slubnym atelier na mokotowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od tego kiedy masz ślub! Jeśli nie będzie duzo poprawek, to szybciej uszyją, chyba że w trakcie będzie Ci się zmieniac koncepcja. W tym Atelier ślubnym na Mokotowskiej naprawdę dużo mozna załatwić z dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szyłam w Atelier Ślubnym 6 miesięcy i miałam kilka poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne suknie wieczorowe szyją dziewczyny ze ślubnego Atelier na Mokotowskiej. Byłam tam z koleżanką, która szyje suknię ślubną. Obejrzałam projekty wieczorowych - przepiekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
Ja wolę kupić gotową sukienkę, niż szyć, nigdy nie mam pewności, jaka ona wyjdzie. Na http://www.cozacena.pl/sukienki znajdziesz dużo modeli sukienek, więc może uda Ci się wybrać coś na tę okazję. No i koszt jest nieporównywalnie niższy - na CoZaCena kupisz najtaniej, dzięki porównaniu różnych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu szyję sukienki na wieczorowe wyjścia w salonie Evita. Mam już 3 sukienki od nich i za każdym razem byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego :) dlatego śmiało mogę polecić. Mają salony w Krakowie i na Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×