Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

jak zalatwic alimenty kiedy ojciec dziecka sie do niego nie przyznaje???????????

Polecane posty

Gość gość
to w koncu czyje to dziecko? meza?? 2 lata po rozwodzie bzykasz się z byłym mezem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On zapewne nie jest ojcem więc wcale mu się nie dziwię że nie chce płacić. Jak byłaś taka mądra to teraz płać za bękarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jednak nie wiesz czy to maz jest ojcem? gość 2015.05.27 dziewczyno... NIE PODA! bo do zapłodnienia nie musiało dojść od razu. ilu ty masz tych partnerów????? Zgłoś anitka_21 :) 2015.05.27 w tamtmy czaise cyhzli w kwietngiu milaam 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe czytam wlasnie topik jak Anita nie wie kto jest ojcem dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko patologia faktycznie , nie znalam wczesniej historii anitki ale cos to mi się wydaje ze ona nas wszystkich robi w konia i wszystko zmysla, taka bajkopisarka, tu jedzie do ojca, tu jest u ojca i tez pisze cały czas na kafe,jak się ejst w gosciach i ojca się dlugo nie widzialo to się rozmawia z ojcem ukochanym odzyskanym? albo tu były maz do niej jedzie, za chwilę pisze ze wlasnie wyszedł i co cały czas anitka siedzi na kafe i nas zdaje relacje? to kiedy ma czas na wlasne zycie? poza tym ta pisownia ze 3/4 zrozumiec się nie da. chyba nas wszystkich nabiera anitka. no nic czytam dalej tą tragikomedię z FASem w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam w uredzie zlozylam ten wnioske bardoz mial pani mi pomogla go wypelnic na szczesie sasiadka mi poradizla wczesniej zeby zabra c ze soba wszystkie dokumenty coiekawe kiedy dostane kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że nie za szybko bo będzie kasa na kolejną dyskę i randkę z eks i kilkoma innymi.A problem z ZUSEM zapewne to był taki że tatuś zatrudnił córcię w ciąży dla chorobowego. I dla takiego k******a zero zasiłku dawałaś d**y radź sobie sama albo oddaj dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitko prosze udzielic odpowiedzi na te pytania . 1. Ojciec się od Ciebie odwrócił ? 2. Co się stało z macierzyńskim , które miało Ci przysługiwać , przecież byłaś zatrudniona u ojca ?? 3. Dlaczego Twój były mąż nagle po urodzeniu dziecka stwierdził , że to nie jego ? Ma teraz inną czy zyje dalej z Twoją mamą w nieoficjalnym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh kiedy wrocilam do meza to tata powiedzialze wiecej mam go nie rpsoci o pomoc i ze sama jesem za siebie odpowiedzxialna wiec nie wiem nawet cyz on teraz wie co sie ze mna dzieje bo sie z nim nie kontaktuje jak mieszkaal z moim to dzonil do mnie kilka razy ale nie odbieralam od niego tleefonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sie dowiedzial o tm ze uprawialam seks z tkaim jednym chlopakiem kiedys na dyskotece padl w szal wyzywal mnie przez wiel dni i w konsekwwncji stwierdizl ze nie ebdie placil na dziekco ktore nawet nie wiaodmo czy jest jego i akzal mi sie wyprowadzic. nie dobeira od emnie teleofnow i nie odpisuje na esy ale z tego co wiem nadal meiszka z mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co. anita? A taka bylas pewna ze on sie zmienil? Po co ci to bylo? U taty mialabys dobrze, a tak...a gdzie ty teraz mieszkasz i jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon do taty. Moze Ci pomoże ? Moze chce zobaczyć wnuka? Albo jedz do niego z dzieckiem. Ludzi rozczula widok dziecka. Naprawdę uważa ze masz jeszcze szanse na normalne życie i tata na pewno Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gdzie teraz mieszkasz skoro nie u meza ani u ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieskzam uu znajomej angeli na takiej malej wiosce ze nawet sklepu tu nie ma ale najwazniejsze ze nie musze placic za nic jej nie mamw domu caly tyszidzien tylko na weekendy wraca ale niestetet troche patologiczna jest ta okolica w bloku ciagle sa krzyki i ahalasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słuchaj tak powazie pytam-czy mogłabys miec kontakt z tymi 2ma pozostałymi kandydatami na ojca? to znaczy czy wiesz jak ich ewentualnie odnalezc? moze idz tą drogą-znajdz prawdziwego ojca biologicznego,niech wszyscy 3j wykonają testy dna i jak juz ustalisz kto jest ojcem nich on placi porzadne alimenty. Ps na wiosce są bloki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, na tamtym toipiku pracownik Kafe polegl, to standardowo po dlugim czasie milczenia, zalozyl nowy. Dziewczyny nie dajcie sie znowu nabrac. Ta farsa trwa juz od 2012 roku. Anitka nie istnieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze istnieje....szkoda tylko, ze ma taki kiepski zywot i to na wlasnie zyczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie che miec kontaktu z ndimi z tego co wiem to jeden z nich ma fdzirwczyne a drugi to nie wiem nawet skad dokladnie jest widzialam go tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeli chodzi o tatae to myslalam wiele razy op tym zeby sie do niego wybrac ale nie wiem czy to dobry pomysl poza tym nie bardzo mam jak mam tylko rowera on mieszka jakies 10km ode mnie moze wiecej nie wiem dokaldnie wiec w taka pogode z malutkim dziedckiem raczej nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popros kogos zeby cie podwiozl np za loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to bys miala z nimi kontakt,bo po co? Tylko o to by kazdy z nich przebadał się pod kątem ojcostwa. jak się ustali ojca to mozna spokojnie wystapic o alimenty, spokojnie 500 zł dostaniesz,drugie tyle od Szydło no i jeszcze jakies grosze z mopsu i bedziesz miala na przezycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anita, gdzie mieszkasz? mam dwoch synkow i moge ci pomoc z ubrankami dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka ja też ci chetnie pomogę mam dużo rzeczy dla dziecka które mogę oddać za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz do taty. Pomoże Ci na pewno. Musza u Was kursować jakies autobusy. Poproś sąsiadkę zeby Cie podwiozla. Jedz z dzieckiem. Na pewno wzruszy sie na jego widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weekend jest - pracownicy Kafe maja wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeee, niedługo Anitka zależy nowy topik: "chyba jestem w ciąży z wynajmującym mi mieszkanie. Co robic? Pomóżcie!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka ŻYJESZ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z Anita wie ktoś ? Mam nadzieje ze jakoś się dziewczyna trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę, żeby fundusz wypłacał kasę jak ojciec jest nieznany o_O a z kogo przepraszam będą te alimenty niby ściągać ? Przecież fundusz wypłaca jeżeli ojciec ma zasądzone alimenty i ich nie płaci. Wtedy jemu rośnie dług a matka dostaje kasę na dziecko z funduszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×