Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co kobiety mają status wolna na fb

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście że statusy nic nie znaczą... Mam męża nie mam wpisanego statusu. Mam kolegę .Żonaty rodzina. Nie ma wpisanego żadnego statusu, nie ma zdjęć żony. Tylko dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, która nie ma statusu mówi, że statusy nic nie znaczą. No jeśli ich nie ma, to z pewnością :D tu jest mowa o tych, którzy ten status mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odswieze stary temat, wpadlam przypadkiem i usmialam sie do lez z tych wypowiedzi niektorych oburzonych, szczegolnie zdziwionych dziewczynek ze one maja wolna i co....ha ha. Abstrahujac, ze fb to nie koniecznosc i nie kazdy ma to jednak spora czesc ma profil. Na profilu nie ma obowiazku dodawac zadnego statusu. Wolna, w zwiazku takim czy srakim.. wiec nie rozumiem po co bronic statusu wolna bedac osoba zajeta...to tylko sygnal dla innych. Potwierdzaja to same zwolenniczki, wielce oburzone...obecny, poprzedni i jeszcze nastepny partner ma to gdzies. Hmm czyli skoro sa ci nastepni a status nadal wolna tzn ze chyba czeka sie na jeszcze lepszego. I jak wyzej nie trzeba zmieniac, chwalic sie a po prostu ukryc, nie pokazywac, nic nie wpisywac jesli ceni sie swoja prywatnosc. Przykro mi ale taka jest prawda.... Najlepsze sa te ktore siedza na fb, informuja o kazdym pierdnieciu a wolne mimo ze jakis jelen jest..taki tymczasowy bo one wolne sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×