Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co kobiety mają status wolna na fb

Polecane posty

Gość gość

I nie chodzi mi tu o to, że była z kimś w związku i teraz chce zakomunikować, że już z nim nie jest (to można po prostu zrobić, usuwając w ogóle status w związku). Myślicie, że to oznacza, że są zainteresowane wejściem w związek? Są bardziej otwarte na zaproszenia na randki itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to oznacza, iż są ... wolne. Znaczy - nie są szybkie. Słabe przyspieszenie, niska prędkość maksymalna. A z resztą, ty się nie patrz na prędkość tylko na przebieg i czy zderzaków czasem nie ma poobijanych ^.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, status wolna to informacja dla potencjalnego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wpisywać coś takiego? To jakiś objaw desperacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stwierdzenie faktu, że nie jest się w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne stwierdzenie faktu, ktoś wolny, kto nie chciałby tego wyraźnie podkreślić, w ogóle by nie podawał swojego statusu na facebooku, bo nie byłoby mu to do niczego potrzebne. A jak podaje, to wyraźnie zaznacza, wysyła sygnał, że chce kogoś poznać, często też liczy na to, żeby ktoś napisał wiadomość na facebooku i rozpoczął podryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. Ja mam status "wolna", a mam kogoś (co prawda krótko, ale wcześniej w dłuższym związku też miałam tak wpisane). Już tłumaczę dlaczego - po pierwsze to tylko facebook, mam tam trzyletnie zdjęcie i najczęściej wrzucam po prostu linki do muzyki, to jest wirtualny świat, kto ma coś o mnie wiedzieć, ten wie z realu; po drugie i tak nikogo nigdy przez facebooka nie poznałam, niby skąd miałby się ktoś obcy tam wziąć, kto miałby mnie poderwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak miałby cię poderwać :) Nieraz się zdarza, że ludzie piszą do siebie, choć się nie znają. Status "wolna" może tylko pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, ale skąd? ;) to nie gadu gadu, tu się nikogo nie losuje. Do znajomych dodaję tylko osoby, które znam, więc gdyby podrywał mnie na facebooku ktoś, kogo znam realnie, to to byłoby dziwne. A jakiś znajomy znajomego to już w ogóle źle, bo tylko na podstawie zdjęcia, czyli wiadomość "hej, poznamy się?" wysłana do dziesiątek dziewczyn, która tylko odpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, no ale czasami ma się dalszych znajomych (np. z uczelni) i się nie wie, czy koleżanka jest wolna. Wtedy jak nie ma nic wpisane, to trzeba zgadywać, a jak ma "wolna" to znaczy, że można próbować, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naczelny psychologista Kaffe
Status najczęściej oznacza brzydką, podstarzałą z nadwagą. To taki znak ostrzegawczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby tak, choc myślę, że lepiej jest albo zagadać w miarę wprost, albo poobserwować, czy przyjeżdża ktos po nią albo czy pisze dużo smsów, zresztą teraz ludzie lubią się wszystkim chwalić, wiec zajęta dziewczyna na 99% ma pełno zdjęć ze swoim misiaczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoooooooooo
ja często jak kogos poznaje sprawdzam na fb czy nie jest zajęty,jak widze osobe 1,2 raz ,to trudno pytac wprost...mnie raczej drazni :w związku i to jeszcze co tydzień z kim innym...to dopiero desperacja:patrzcie ktoś mnie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można jakos okrężnie zagadać, np. "twojej dziewczynie podoba się twoja praca/kierunek studiów/pomogla ci to wybrać?" Ja miedzy innymi z tego powodu nie zmieniam statusu, ustawie, a za chwilę cos sie spieprzy i potem ludzie będą gadać, kto ma wiedzieć, ze kogoś mam, ten wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Status wolna to jasna informacja, że jakby co pisz śmiało. Fb teraz u niektórych wygląda jak w portalu matrymonialnym. Rozmiękczone zdjęcie do granic wiochy. W związku przynajmniej daje ci święty spokój od zaczepek. I jest się fair wobec partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam ustawiony taki status ale nie dla tego ze szukam chłopaka czy chce żeby do mnie pisali. Tak jest wiec tak mam ;) wole już mieć tak niż niektórzy co jakiś czas zmieniają z w związku na to skomplikowane a potem wolna i tak w kółko. Żałosne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fair wobec partnera? Durny Facebook? Można mieć ustawione "w związku", a i tak odpisywać albo samemu zagadywać. Ja mam "wolna" i jakoś ani poprzedni, ani tym bardziej obecny, facet nie miał do tego zastrzeżeń. A zaczepilo mnie przez tyle lat tylko dwóch facetów, zreszta nic dziwnego, bo mam normalne profilowe, a nie z cycami na wierzchu. Zresztą taka zaczepka tez nic nie znaczy, niech już ewentualnie napiszą, a nie takie dziwne podchody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wczoraj ustawiłam status w związku. Była kupa śmiechu dlatego ze jestem dluuugo w związku, mniejsza z tym :) Ustawiłam, bo mam dosyć zaproszeń od facetów min jedno w tyg to standard. A ja jestem zajęta i nie szukam wrażeń, mimo to wczoraj znowu zaproszenie i zaczepka. Często pytam mojego faceta czy on tego kogoś zna, ma wielu znajomych których ja nie znam a np mówią mi cześć i często potem się zastanawiam czy ja go znam? :) Nie przyjmuje do znajomych ludzi których nie znam osobiście lub tyko z widzenia. Mam 120 znajomych na fb i rzeczywiście są to osoby znajome. Nie rozumiem osób które wysyłają zaproszenie komus, kogo nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam facebooka i nie mam zadnego statusu ale chyba bede sobie musial jakis ustawic bo to beda moje najbardziej c*****e walentynki in my life.!? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zbereznik wczoraj nie będą. :) :* : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do facetów to i tak najlepsze są zaczepki już im się nawet zagadać nie chce tylko wcisną zaczep i są super i nie wiem na co liczą że ja do nich będę pierwsza pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Status "wolna" nic nie znaczy. mój kolega był w związku z dziewczyną a ona nadal miała status wolna a ja spotykałem się z dziewczyną zapraszałem ją w różne miejsca i na fb miała status wolna a była w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mamy ci więcej powiedziec, to tylko Facebook:) aktualizują informacje po 5 min i fotki co dwa dni wstawiają tylko nienormalni ludzie, którzy żyją wirtualnym życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, bo widać, że niektórzy są ograniczeni - pytanie brzmi: po co wstawiać "wolna", jak można nic nie wstawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze podam moje doświadczenia w temacie. Spotykałem sie z dziewczyna kilka miesięcy. Sex był. Sądziłem, ze jesteśmy w zwiazku, ale miała status wolna. X Kolejny przykład. Spotykałem sie z dziewczyna, która miała od dwoch lat status w zwiazku i nawet zdjecia z chłopakiem. A my spotykaliśmy sie tylko na sex. X Spotykałem sie rowniez niezobowiązująco z dziewczyna, która miała status w zwiazku małżeńskim. X Od tego czasu nie zwracam uwagi na statusy. One nic nie znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy, znaczy. To informacja dla świata jak każda inna. Wolna = można pisać. Niektórzy jakoś nie mają określonego tego statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak, że musicie zmieniać statusy i aktualizować informacje co 5 minut jak to ktoś napisał, przecież wcale nie trzeba udostępniać i ludziom nie wyświetli się ŻADNA informacja na temat tego czy jesteście wolni czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×