Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana_w_sobie

Praca w agencji towarzyskiej

Polecane posty

Cześć. Chciałabym się trochę dowiedzieć na temat pracy w agencji towarzyskiej. 1. Czy przyjmą każdą chętną kobietę 2. Słyszałam że na rozmowie kwalifikacyjnej trzeba "zażądać" jakąś kwotę jaką chce się zarabiać (ile powinno się zażądać?) 3. Czy godziny i dni pracy ustala się samemu 4. Ile zarabia początkująca prostytutka z agencji towarzyskiej w Polsce 5. Czy praca jest zawsze w nocnych godzinach czy w dziennych i popołudniowych też ...to chyba moje najważniejsze pytania ale chętnie dowiem się więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniała praca bo zawsze gratis możesz coś złapać HIV itp........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćodpowie
1. Czy przyjmą każdą chętną kobietę Po pierwsze zależy czy chodzi ci o mieszkaniówke czy typową agencję, ale z reguły tak, przyjmują prawie każdą. Jak nie w jednym miejscu to w drugim. 2. Słyszałam że na rozmowie kwalifikacyjnej trzeba "zażądać" jakąś kwotę jaką chce się zarabiać (ile powinno się zażądać?) Na mieszkaniówkach niektórych ustalasz kwoty sama, w agencji nie. Kwota za podst. serwis jest z góry narzucona, jak robisz coś ekstra to dopłata w całości jest twoja. 3. Czy godziny i dni pracy ustala się samemu Na wielu mieszkaniówkach pracuje się do maks 22-23, w klubach nocnych jak sama nazwa wskazuje w nocy. Możesz sobie ustalić, że w te i w te dni pracujesz do tej i do tej bądź tylko w weekendy. 4. Ile zarabia początkująca prostytutka z agencji towarzyskiej w Polsce Nikt ci na to pytanie nie odpowie, bo zalezy wszystko od tego jaka jesteś i na jakie miejsce trafisz. Możesz być super piękna, a naiwna i trafić do mieszkanka gdzie będziesz brała 100 za h i połowę jeszcze oddawała:O a możesz trafić do miejsca gdzie za h będziesz miała i 500zł z czego 300 dla ciebie. To wszystko zależy od tego jakie miejsce wybierzesz 5. Czy praca jest zawsze w nocnych godzinach czy w dziennych i popołudniowych też Jak już pisałam: pracuje się w niektórych miejscach w nocy a w niektórych w dzień. Trzeba dopasować miejsce do swoich możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×