Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gtttgość

zastanawiam się czy zdradzić...

Polecane posty

Gość gtttgość

Kocham męża i nie chcę go opuszczać. Próbowaliśmy się rozstać ale nie byliśmy w stanie. Mąż na początku naszego związku zdradził mnie z zemsty za coś tuż przed walentynkami. W poprzednie walentynki mi o tym powiedział. Ta laska zrobiła mu specjalnie malinki i on myślał, że ja to zauważyłam więc trzy dni później mi o tym powiedział. Tłumaczył jeszcze siebie, że to nic takiego. Chciałam z nim zerwać ale w końcu mu wybaczyłam. On obiecał, że już więcej mnie nie zdradzi. Wzięliśmy ślub cywilny i teraz mąż jest od paru miesięcy za granicą. Miał przyjechać w walentynki ale nie da rady bo nie załatwił do końca swoich spraw i przyjedzie za tydzień. Kłóciliśmy się kilka dni temu i mieliśmy się rozstać ale w końcu doszliśmy do porozumienia. Nie byłoby problemu gdyby nie fakt, że mąż nagle usunął facebooka twierdząc, że go wkurzał (jakoś wcześniej go wkurzał ale go nie usuwał) i dzisiaj mi powiedział, że nie wie czy będziemy mogli ze sobą spać bo coś mu się stało przez przypadek wiadomo gdzie; że się niby zadrapał. Ja go zapytałam jakim cudem a on nie chciał odpowiedzieć i stwierdził, że sobie zadrapał ale opowie o tym jak przyjedzie. Mąż jest przystojny i szczerze mówiąc podejrzewam go o to, że mnie zdradził i się nie przyzna. Też nie zamierzam być męczennicą bo mamy teraz równouprawnienie i nie popieram opcji, że mężczyzna będzie zdradzał na lewo i prawo, a kobieta nie może. Właściwie to nie mam ochoty go zdradzić bo to do niego mam uczucia i on mi się podoba ale bycie frajerką też mi nie odpowiada. Nie chcę też go opuszczać ani on mnie bo poza tym dobrze nam ze sobą. Mamy ślub cywilny więc nie przysięgałam wierności przed Bogiem, a skoro mężczyzna myśli, że seks to nic takiego to dlaczego ma nie być tak z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz z kim to zdradz go. Lepiej się poczujesz. W końcu on już to zrobił i nie wiadomo czy nie nabawiłsię jakiegoś choróbska. JesCze cię tym zarazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie tyle że zdradził Cię tam teraz raz, tylko mi to wygląda na to że on tam kogoś ma z kim chce spędzić walentynki dlatego przyjedzie za tydzień. Do tego robi sobie już teraz grunt, i wyskakuje nagle że nie będzie mógł z Tobą spać, bo się zadrapał????!!!! Ciekawa jestem jak to zadrapanie wygląda, na pewno nic nie będzie a on ściemni że się zagoiło. Usunął Facebooka żeby tamta nie widziała że piszecie ze sobą, albo jej nagadał że nie ma żony i nie chce żeby się dowiedziała, może chciała zostać jego znajomą, a on się bał że wszystko się wyda przed tobą i przed nią. Nie chce się z Tobą kochać, bo przecież nawet jeśli się zadrapał to można przyjemnie spędzić czas sięgając po inne opcje:) Ale on nie chce bo nie chce tamtej zdradzić z Tobą. Zastanów się i pomyśl, czy możesz do niego dzwonić o każdej porze i odbierze? Czy odpisuje na smsy w miarę szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz albo z nim poważnie porozmawiać, znasz go i dobrze sama wiesz czy się przyzna. Albo przeprowadzić małe śledztwo jak przyjedzie nic nie dawaj po sobie poznać, prześwietl telefon, rzeczy wszystko dyskretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtttgość
Tłumaczył się tym, że sam sobie zadrapał pieprzyka mocno przypadkiem co jest w ogóle dziwne. Czasami w ogóle nie czyta co do niego piszę na viberze i nie odbiera telefonu. Zwłaszcza wieczorami. Jak wyjechał do innego miasta to poszedł imprezować i nie odzywał się raz dwa dni, a potem ponad jeden. Jeszcze miał do mnie pretensje, że byłam na niego za to wkurzona. On się nie przyzna raczej więc szczera rozmowa nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód dla Każdego http://kredytyk.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, kredyty na dowód Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie! http://kredytyk.pl/chwilowki-na-dowod.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pozostaje śledztwo i rozmowa na temat jej zachowania w stosunku do ciebie ale bez żalu i pretensji. Powiedz tylko jak ty się czujesz w takich momentach i ze to nie jest normalne nie odbierać telefonu od własnej zony. To jest olewanie cie i ignorowanie i jesli jesteś taka zła i naprzykrzającą się to przeciez nie trzymasz go siłą przy sobie. Nie chcesz byc tak traktowana zwłaszcza w okresie gdy jesteście w rozłące i potrzebujesz kontaktu i milej rozmowy bo tesknisz. Jesli on nie tęskni i nie kocha ciebie juz to chcesz o tym wiedzieć zeby moc podjąć decyzje o rozstaniu i ułożeniu sobie zycia z kimś kto będzie cie kocham i szanował bo na to zasługujesz. On będzie wolny i niech robi co chce nikogo nie trzymają w jakimś zobowiązaniu i zawieszeniu i nie krzywdząc. Tak mu powiedz skup sie na tych faktach które są jawne i nie wspominaj o podejrzeniach o zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtttgość
Przeprowadzałam już z nim podobne rozmowy i za każdym razem się tłumaczył jaki to ma natłok pracy i jak dużo robi byśmy byli blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim daniem on załapał jakiegoś syfa i dlatego nie przyjeżdża aby to zaleczyc, ma jakas ranę i gada o zadrapaniu, weź uważaj bo ty tu o miłości a twoje zdrowie może być zagrozone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po twojej wypowiedzi i ogólnie problemie, wyciągam wniosek taki ze obydwoje jesteście: -niedojrzali emocjonalnie Nie mam pojęcia dlaczego jesteście małżeństwem, to widać jak na dłoni ze nie pasujecie do siebie. Co to za pomysły odgrywania się za zdrade? :) poziom gimnazjum Znając życie, tak, on cię tam zdradza i to kolejny przykład na to ze nie darzy ciebie szacunkiem co za tym idzie nigdy nie będziesz dla niego najważniejsza A to z kolei oznacza, że takie sytuacje będą się mnożyć. znajdź dowody zdrady, rozwiedz się, znajdź kogoś, zakochaj się i buduj związek od fundamentów. Bez kłamstw z uczuciem. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też poziom gimnazjum i jakieś nieporozumienie, zdradzanie się w zamian za coś? Co to ma być w ogóle? Ślub cywilny, bez Kościoła, spoko. Mąż za granicą. Jedna wielka patologia a nie normalne małżeństwo. Czy zdradzisz czy nie, jakie to ma znaczenie :D Przecież to aż bije że nie jesteście dla siebie pisani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej autorko...jak chcesz to ci moge pomoc w tej zdradzie ;) I w nastepnej tez :) podaj priva...nie badz frajerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×