Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FankaDiet

Dieta paleo czy ktoś stosował???

Polecane posty

Gość FankaDiet

Parę dni temu przeczytałam artykuł o diecie paleo, że niby taka zdrowa. Zgodnie z tą dietą jemy to, o nasi praprzodkowie. Podobno na tej diecie można mocno schudnąć. Ale szczerze mówiąc trochę się już zraziłam do diet, bo mało co mi pomaga. Czy ktoś z was kiedyś ją stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałem. Jestem mężczyzną, aktywnym, wysportowanym, mam 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FankaDiet
I jakie efekty? Dobrze się czułeś na tej diecie? Schudłeś? Polecasz? Nie chcę w ciemno przechodzić na dietę, stąd moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka stosowała. schudła parę kilo ale ona nie miala nadwagi (ważyła jakoś 62 kg mierzy niecałe 170cm). po pół roku wróciła do zbóż itp. aha będąc na paleo wcale nie opychala się non stop mięsem jak to wielu ludzi myśli ;) jadła mięso 2, czasem 3x w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro piszesz,że nie chcesz w ciemno podchodzić do diet to najlepszym rozwiązaniem jest wybranie się do dietetyka,który wykona Ci badanie genetic lab i pod jego kątem dobierze Ci dietę.Pamiętaj nie każda dieta odpowiada każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FankaDiet
Ok, dzięki. Póki co dietetyk odpada. A ciekawa jestem gdzie można znaleźć jakieś przepisy zgodne z tą dietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleomama
Jest parę blogów specjalizujących się w diecie paleo albo możesz popatrzeć na jemyzdrowo i tam masz przepisy paleo z najróżniejszych blogów ( jest też chyba bezglutenowa, wegetariańska i jeszcze parę innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paleo , jest super - jednak , to jest bardziej styl zycia, wystepuja rozne odmiany tego sposobu zywienia, wiec mozna je do siebie dopasowac. Generalnie jeste to dieta LCHF i jesli chce sie schudnac obniza sie ilosc spozywanych weglowodanow. Nie polecam Paleo, jako krotkotrwalej diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×