Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oszkaa

Pisz sobie mnie to nie rusza

Polecane posty

Gość gość
ale debilu ja nie jestem żadnym pijakiem może zmień śpiewke teraz na barłosia alkoholiku 🖐️:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oszkaa pisała kiedyś ze została zgwałcona analnie przez swojego chłopaka i to dlatego go zostawiła". Badperła to ciebie gwałcili w dzieciństwie,teraz masz uraz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijak uważaj żebyś przypadkiem w gacie nie narobił wypisując te kalumnie inwalido... Duposzek... lepiej idż już spać bo ci oczy zapuchną po tych całodniowych maratonach na kafe rencistko:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydało się :o Piwosz to ciepły romek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Grzechu sie z tobą bawi kołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki Grzechu znów :D jestem starym znajomym Patki ;) Piwosz masz już obsesję na punkcie Pijaka,alkoholiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechu czy inny marny cweluch to jeden i ten sam chuj... Wiadomo że jest zerem skoro nawet boi sie zalogować tylko z gościa pyskuje kaleka:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz zaloz sobie swoj temat a nie tutaj robisz siare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwosz-byłes zapijaczonym brudasem bez perspektyw i raczej tak zostanie ciulu gejowaty i narka,lecę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jestem juz dojrzaja pelnoletnia "blondynka":)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwosz czemu tak ostatnio gnoisz Patrycje? i to już nie tak tylko lekko dla żartów ale widać że naprawdę masz coś z deklem i zszedłeś do poziomu prawika ten mem odzwierciedla idealnie twoje podejście. oszka cie olała, woli smakosza no to się mścisz i lecisz już ostro nie przebierając w słowach coraz brutalniej ją raniąc, a wszystko tylko dlatego że... cie nie chciała :o i on się uważa za mężczyznę... ty jesteś zwykłym zerem śmieciem żywym gównem mizoginem świnią i bydlakiem, twoja matka powinna się wstydzić że cie nie wyskrobała, a teraz dalej wylewaj swoje frustracje - szczekaj dalej jednocześnie pokazując że to co o Tobie mówię jest stu procentową prawdą zapijaczony debilu po zawodówce 🖐️ http://zapodaj.net/bfe37231ad507.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on albo widzi pijaka albo barłosia albo grzecha ostatnimi czasy nawet coraz częściej widzi muna z nim już jest naprawdę źle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochani ,odrzuceni mezczyzni robia rozne glupstwa i swinstwa dziewczyna :((( trzeba im to wybaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecyduj sie wreszcie kim jestem nastolatka czy pijakiem tak jak wczoraj albo rencistka czy moze emerytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś nawet lubiłam piwosza ale to zupełnie na samym początku jak zaczął tu bywać wtedy był naprawdę fajny i normalny ale czym dalej w las tym gorzej :o dzisiaj nie wiem czy nie postawiłabym go w rankingu debilizmu na 1 miejscu razem z prawikiem a niedługo go pewnie nawet wyprzedzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMartha,dobrze się czujesz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz może tak w końcu siebie powyzywaj co? a jak ci sie nudzi to sie rozbierz i pilnuj ciuchów ;) wypad stąd menelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez go lubilam do monentu az zaczal mnie tyrac a zlego slowa nigdy na jego temat nie napisalam przykre jest to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on nie tylko ciebie tak traktuje on chyba myśli że czym bardziej debilnie będzie sie zachowywał czym będzie głupszy i prymitywniejszy tym będzie fajniejszy ale to jest błędne myślenie co raz więcej osób go nie lubi unika lub wprost wyprasza ze swoich tematów a w nim narasta frustracja dlatego jeszcze gorzej sie zachowuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzywaj dalej tyraj gnój naśmiewaj się ;) tylko to już ci pozostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badperła ale z ciebie burak i prostak,słoma z gęby ci wystaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×