Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oszkaa

Pisz sobie mnie to nie rusza

Polecane posty

Coz sam sobie zapracowal na to ze nikt nie chce z nim gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i mówiłam prawik i piwosz liderami debilizmu na tym forum teraz już są przyjaciółmi 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś bardzo zle sie czuje :)) dlatego ide sie dzisiaj spic !!!pierwszy raz w zyciu:) za niestosowne zachowanie przepraszam :) juz sie wynosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On sie zachowuje jak swir jakis nic do niego nie dociera o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neptyk bo jeszcze zaraz tobie puści wiązankę i sie zrobisz malutki lepiej nie zadzieraj z tym psycholem chociaż ciebie to on lubi wiec raczej ciebie nie wyzwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwosz naucz się znosić porażki w życiu nie da się wszystkiego wygrywać, a tobie widać po porażce zemsta się marzy nienawiść aż kipi i to do wszystkich nie potrafisz już nawet sam sobie powiedzieć STOP tak bardzo się zapędziłeś, może poszukaj jakiejś specjalistycznej pomocy dobrze ci radzę :) kiedyś byłeś fajny ale wszystko niszczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwosz to zakompleksiony prawiczek,zrozumcie jego desperacje i głupotę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu my o nim gadamy :o niech spada stąd proponuje ignorować tylko tak mu możemy pomóc będzie wyzywał wyzywał ale w końcu sie znudzi jak zobaczy że go ignorujemy, co wy na to? może wtedy coś do niego dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda słów na was kaleki w pisze w szczególności o zakochanej parze oszce i smakoszu co prawie rok prawią sobie zaloty a nawet raz nie porozmawiali choćby przez telefon hehe:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej niech wroci stary piwosz bo takiego nie chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwila zadumy u piwosza poczytał pomyślał myślałam że przeprosi albo chociaż zluzuje ale nie... wyzywa dalej :o też jestem za ignorowaniem go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może tego znieść,że Oszkaa woli smakosza :D Piwosz cipciu :D tas,tas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie ignor, co prawda jeszcze bardziej podniesie to poziom jego frustracji ale ciul tam niech sie produkuje niech wyzywa jak w końcu zostanie totalnie sam olany przez wszystkich to albo stąd odejdzie albo wreszcie coś dotrze do tego głupiego łba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neptyk a ty jakie zajmujesz stanowisko w tej sprawie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuj smakosz mnie sprowokował jak zwykle a jestem po czterech perłach to na szczerość mi sie zebrało... Ale przepraszać se nie mam za co zjeby:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a zastanawiam sie właśnie :D 🖐️ a co tak interesuje cie moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no interesuje bo fajnie by było jakbyś też się mu postawił i Sysie też namów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz się tłumaczy,że jest po czterech perła :o idź już stąd badwiesniaku :D ignor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi to zwisa czy ty tu będziesz czy nie tylko wolałbym żebyś był z dala ode mnie i wtedy będzie ok np wiem ze na kafe jest niejaka Noxelia ale mi ona totalnie zwisa, nie czytam jej tematów i tematów o niej, tyle że wiem że taka jest ale nic poza tym. Z tobą mogłoby być tak samo, jesteś to jesteś ale rób swoje i daj żyć innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neptyk bądź facetem i się postaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może ktoś podrzuci jakiś nowy temat :) Temat jak i osoba piwosza już nie istnieje, nie ma go tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on właśnie nie da żyć innym zawiść która w nim siedzi mu na to nie pozwoli satysfakcje czerpie tylko z tego jak może komuś ubliżyć i dowalić swoje szczęście czerpie z czyjegoś nieszcześcia to już jest chore :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×