Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezorientowanaa

Nagle zmienil zdanie..

Polecane posty

Gość zdezorientowanaa

Facet mnie perfidnie olal dwa tygodnie temu. Z dnia na dzien mu sie odwidzialo po paru miesiacach spotykania sie. Bez zadnych wyjasnien po prostu przestal sie odzywac. Przeplakalam dwa dni tym bardziej iz wszystko bylo dobrze, jeszcze w przeddzien spedzilismy milo czas. Po tygodniu po tym jak nalegalam napisal mi ze problem jest z nim i nie chce abym przez niego cierpiala. Wczoraj napisal mi smsa, ze przeprasza za swoje zachowanie i nie chcial by mnie stracic.. O co mu chodzi? Teraz po tym jak zaczelam sie czuc lepiej, on pisze takie cos. Korci mnie zeby mu napisac ze juz stracil. Czy myslicie ze dac mu szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiło mu się ru/chan/ko więc był chwilowo zajęty. Ale wróci jak mu się tamta znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu sprawdza czy ma cie w garsci. Jak sie odezwiesz wygra i to sie bedzie powtarzac. Przecierp juz do konca i poczekaj na normalnego, ktory wie czego chce i nie urzadza takich jazd osobie, ktora kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowanaa
Jest tylko maly problem, niestety pracujemy razem. Jest to duza firma i w roznych dzialach, ale chcac nie chcac bedziemy na siebie wpadac. Nie chce zeby w pracy bylo jakos tak nieswojo. Dlatego nie wiem jak to rozwiazac. Jak kulturalnie mu odpisac zeby delikatnie dac znac ze juz nic z tego a jednoczesnie zeby to bylo na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przespij sie z nim a po sexie powiedz mu na ucho, ze to juz koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×