Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj widziałem w PL emigracyjnych ciuli.

Polecane posty

Gość gość
Spier/dalaj gejuchu :D w chu/ju mam twoje teksty nedzny polaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś polaczkiem z UK smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo dla autora 100/100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Anglii byle debil moze jechać i przywieźć kasę i nią szastać - znam takich tłumoków którym bym miotły tam nie dał a pojechali,poubierali się w drugiej klasy dresiarska odzież z directa i szpanują. Ale słoma i żałoba spod paznokci i tak pozostaje. Zresztą byłem na wakacje pracowałem - na szczęście w PLu skończyłem polbudę i mam dobrą robotą,nie muszę szorować kibli by godnie żyć. Ale wystarczyło się uczyć za młodu, a nie balować i być niebieskim ptakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK i rysa na psychice na cale zycie u golodupnego wuefisty. :D na szczescie wrocila fajza do PLu i nigdy nie spotkam tego krzywego ryja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lajza mialo byc :p co za debil z niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrościsz mi ze chłopak wybił sie i nie jest juz emigrantem. Juz niedługo ja także opuszczam ten szary i smutny kraj. Tylko studia skończę. Nie mogę sie doczekać powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zazdroszcze :D mam czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko popatrzec na poziom waszej rozmowy i od razu widac komu tak bardzo " przeszkadzaja" Polacy na emigracji i w koncu co soba Ci emigranci reprezentuja. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest żałosna. Smutno mi, że jestem małą obywatelką tego kraju, wolałabym już w Korei mieszkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany ludzie ale po co sie kłócić i schodzić do tak niskiego poziomu? Jak ja nie znoszę plucia czy to na Polskę, czy to na UK. Każdy z tych krajów ma swoje plusy i minusy. znam ludzi, którzy narzekają na zycie w UK, ale tu tkwią. znam ludzi narzekajcych na Polskę, ale boją się lub nie chcą jej opóścić. znam ludzi, którym zyje się znakomicie w Polsce (dobra praca, mają pasje itp, ale politycznie się bardzo niezadowoleni). znam ludzi, ktrym się świetnie żyje w UK - sama się do nich zaliczam. ale nie znaczy to, że wielbię UK pod niebiosa a na Polskę pluję. ogarnijcie się. dziękuję za uwagę/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilom jak wuefista mozesz tlumaczyc cos 1000 razy. Do takich betonow nic nie trafia wiec moglas sobie darowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wychwalam UK ale nie pluje na PL tylko obiektywnie porownuje, zarobki (to co dla wiekszosci najwazniejsze, dla mnie juz nie i gdyby mi sie tak tu nie podobalo juz dawno by mnie tu nie bylo), pogode (uwielbiam taka deszczowa i ponura, nienawidze upalow i mrozow jak w PLu), zycie, jak sie tu czuje itd. Nawet wyjscie przed moj dom (przedmiescie sredniego miasta East Midlands) zapiera mi dech w piersiach, na gorzystym terenie widok na miasto niszczy leb :D i to tylko wierzcholek gory lodowej oczywiscie, najwazniejsze jak sie tu czuje. Pierwsze dni tu byly dziwne, pierwsze dni za granica, jakis inny zaje/bisty zapach, no a po kilku dniach poczulem ze zyje, wreszcie. W PLu bylo nijako... kocham Cie UK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo juz bierzesz, i co to za towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wlasnie tego nienawidze w PLu. Takiego syfu jak powyzej. Dobrze ze mozna ich unikac w UK. W polaczkowie niemozliwe :o chamstwo, chciwosc i falsz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów ich dzisiaj widziałem. Wsiadali do sinbada, znów ze spuszczonymi głowami, bo musieli znow z pieknej Polski do smierdzacego Jukeju wracac. Sen o byciu bogatym się skończył wraz z szatdałnem. Znów trzeba będzie kible w jukeju szorowac. Eh te emigracyjne ciule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
96% Polaków zarabia nędznie a ich życie to ciągła walka o byt. Takie życie to ponura egzystencja. Byłem właśnie w PL i cieszę się że nie muszę tam mieszkać. Wyjeżdżając z tego"raju" nie mam spuszczonej głowy. Wręcz odwrotnie. Cieszę się że mogę wrócić do normalnego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
96% tak żyje w twojej zapijaczonej wiosce smieciu. Wracasz nie z Polski tylko ze swojego PGRu, który niestety znajduje się na terytorium Polski. Zapraszam do Trójmiasta smieciu, pokaże ci jak zyja i bawią się Polacy, emigracyjny ciulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
96% Polaków zarabia dobrze. Tylko debile po wsbzdetach musza wyjezdzac do UK. Takie życie to ponura egzystencja. Byłem właśnie w UK i cieszę się że nie muszę tam mieszkać. Wyjeżdżając z tego"raju" nie mam spuszczonej głowy. Wręcz odwrotnie. Cieszę się że mogę wrócić do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytac sie tych bredni nie da :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie czytaj emigracyjny durniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmien plyte bingol smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak dlugo utrzymalaby sie polska gospodarka bez dotacji z unii europejskiej. A skad biora sie pieniadze na te dotacje - oczywiscie z wplat krajow takich jach GB, D, F - te trzy kraje utrzymuja swoimi wkladami Unie Europejska i doplacaja do wszystkich nieudolnych Gospodarek Europy - takze i do polskiej. Nie wierzysz - to otworz oczy. W kazdym miescie, na co drugiej lepszej drodze i na wszystkich autostradach widac tabliczki :"wybudowano z udzialem funduszy unijnych". A fundusze unijne to wlasnie to co inne kraje wypracuja i wplacaja do wspolnego garnka na zmarnowanie w krajach nieudolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, emigracyjny ciul jak to nazywasz, będę za 6 tygodni w Polsce. wydam w niej z rodziną zapewne co najmniej 500-600 funtów, codziennie mnóstwo Polaków z zagranicy wydaje w Polsce swoje pieniądze z innych krajów i między innymi dlatego Polska jakoś się jeszcze trzyma.... pomyśl o tym, głupcze. (do autora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niespelniony wuefista stary temat odgrzewa.. Jak tam , powspominales swoje dziecinstwo w PGR ? :D Tak, znasz Trojmiasto wsiowy ciulu jak ja Arktyke :P Zapraszasz do nie swojego miasta przybledo i jeszcze chcesz pokazywc cokolwiek ? Najpierw pomieszkaj tam wiecej niz te pare miesiecy.. Pokazywac to sobie mozesz swoje morgi w PGr , ciulu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego jestescie przybłedy w uk aby wysylac kase do PL, jestescie za durni aby ja wydawac w UK BUHEHEHEEE.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie dotacje z UE to byście się polaczki bili maczugami i żarli trawę. Praktycznie to co dziś w PL się buduje finansuje UE. A wy wszystko co możecie zrobić w tym teatralnym kraiku z obrzeży Europy zwanym dumnie PL, to dalej żryć szczaw i mirabelki. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieciu maczugami i maczetami to wy sie w uk bijecie z ciapatymi. W PL pelna kultura cisza spokoj. Praszki mi cwierkają i jest pieknie. Polacy pracujacy w kraju finansuja inwestycje smieciu. 40mln polakow w kraju ma was w doopie emigracyjne smiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL wyżebrała największe dotacje w historii UE ale to się wam skończy niedługo. Jak będziecie musieli budować za swoje to będzie szlaban na wszystko i skończy się budowanie. I Wtedy zobaczymy kto wyżej sra niż du/pę ma. Na dodatek dostaniecie conajmniej 7.000 islamistów i oni wam mordy skują bo wasze prawo trzyma ich stronę. Hahaha! Teatralny kraik z obrzeży Europy z którego cały świat się śmieje bo macie pensje jak w Burundi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy wyjeżdżali z Polski niekoniecznie tylko wtedy gdy jesteśmy w unii. Ale czerpać korzyści z unii w Polsce to polscy potrafią . na dodatek obrodli w piórka. Piscwas niedługo z unii wyprowadzi, udawajcie dalej ze jest cacy w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×