Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj widziałem w PL emigracyjnych ciuli.

Polecane posty

Gość gość kasa UE koniec
Dotacje z UE niedługo się skończą, zobaczymy co będzie dalej bez kasy z UE, jak kraik da sobie rade bez dotacji, będzie bardzo ciekawie, a jeszcze jak rodacy by przestali tam kase wysyłać i tam jeździć i wydawać to by też był ciekawy eksperyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja posyłam rodzinie co miesiąc 6.000-8.000 zł i cieszę się że mogę im pomóc. Buduję również piękny dom w Lesie Wolskim w Krakowie. To wszystko nie było by możliwe gdybym nie pracowała w Szwecji. W PL nigdy bym nie mogła pomyśleć o takim życiu jakie mam dzięki mojej emigracji do Szwecji. Szwecja to wspaniały kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja posyłam rodzinie co miesiąc 6.000-8.000 zł i cieszę się że mogę im pomóc. Buduję również piękny dom w Lesie Wolskim w Krakowie. To wszystko nie było by możliwe gdybym nie pracowała w Szwecji. W PL nigdy bym nie mogła pomyśleć o takim życiu jakie mam dzięki mojej emigracji do Szwecji. Szwecja to wspaniały kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego śmieciu jesteś aby posyłać. To twój zakichany obowiązek. Nie umiesz tych pieniedzy w Szwecji wydac bo masz za mały móżdżek. U nordyków kazdy murzyn tyle oszczedza co ty więc czym szpanujesz śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i na pewno tobie bucu z PGR-u nie poślę ani grosza. Ty masz za/pie/rada/lać w pocie czoła za polskie stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI tez poslesz bo pojdzie do budzetu i rzad bedzie miec na Rodzina 500+ i nowe inwestycje w mojej gminie. To twoj psi obowiazek koko jambo. Nie rozumiesz obiegu pieniadza emigracyjny smieciu po wsbzdecie to gnij sobie u szwedasów buhhehheee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wuefisto ryjesz za polską pensyjkę. To wystarczająca kara dla ciebie. Chętnie pomagam Polakom ale ty jako bezdzietny śmieć nigdy tej kasy nie zobaczysz. Ty możesz conajwyżej liczyć na jałmużnę u polskiego pracodawcy, który ustawi cię w szeregu niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty smieciu żyjesz za jałmużnę w uka, przecież 1500 funa to głodowa pensja. Pewnie smieciu nawet tyle nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bułhehłheheheeeeeee uki raz maja 1200f a nastepnego dnia juz 1700 :D emigracyjne ciulowskie bajkopisarze ahahahahaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyglup mysli ze tylko jedna osoba tu pisze oprocz cwela bingola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarze pochlebne na temat uk pisze tu ciagle jedna i ta sama osoba, latwo poznac po literówkach, raz pisze ze zarabia 1750f potem ze 3000f :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×