Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość On

Jest tutaj jakaś Księżniczka...

Polecane posty

Gość gość Książe
Kopciuszek nie nosiła pończoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem na balu wrócę przed samą północą bez pantofelka mój Ty książę :), odnajdziesz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość śnieżynka
Ooo... Proszę bardzo.... Następna która się narzuca... Książę - nie jestem taka łatwa jak to inne podszywy piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość śnieżynka To z łatwością nie ma nic wspólnego :) ona chce żeby tylko ja znalazł :) a co potem to już inna bajka. Zazdrośnico :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość książe
To jak 2 kandydatki na Księżniczkę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musi być Księżniczka? Ja jestem Czarownicą z lasu - tu trochę brodawek, tam ropusza skórka... Ale za to jaki charakter! I czar, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do scenariusza tylko Kopciuszka brakuje, co chodzi po lesie i d**y daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość książe
Zaciekawiłaś mnie Czarownico :) Opowiedz coś jeszcze o sobie. Odnoszę wrążenie, że będziesz odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich rozpustnych ksiezniczek tez nie brakuje...hehe kazda marzy o ksieciu z wielka szabla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ósmy cud świata
Ja jestem księżniczka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem kopciuszek, właśnie wróciłam z lasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownica z Bajki
Czarownica... jak czarownica. Jak na wiedźmę przystało, uwielbiam włóczyć się po bagnach, lasach i uroczyskach. Mam parę wieków na karku, ale dzięki czarom wyglądam młodziej (postanowiłam nie przyznawać się do więcej niż 30-tu lat). Przyznaję, że mam parę kilo za dużo, ale testuję magiczne dekokty i wraz ze spacerem po bagnach wydają się przynosić efekty. A poza tym... no cóż. Moje wielowiekowe doświadczenie powiada mi, że chociaż Księciów z reguły nie lubię (zadzierają nosa, robią dużo hałasu na polowaniach i oglądają się głównie za Księżniczkami) - nie należy się uprzedzać. Toteż rozglądam się, czy trafi się może jakiś 17-ty w kolejce do tronu syn królewski, który podziela MOJE upodobania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książę nie z tej Bajki
Czarownico. Muszę przyznać, że jesteś interesującą Kobietą :) Jesteś dobrą konkurencją dla poprzedniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój drogi Książę, to miło z Twojej strony, ale obawiam się, że nie będę się ustawiać w kolejce do przymiarki pantofelka, gdyż nie lubię tłumów, więc jeśli chcesz poznać Czarownicę, musisz sam się wyprawić na moj***agna i szukać mojej chatki przy księżycowej poświacie. A i ja mam wymagania co do Księcia :) A tymczasem żegnam, gdyż umówiłam się z przyjaciółką na rytuały i zbieranie pająków. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książę nie z tej Bajki
Aby do lasu się wybrać to całkiem dobry pomysł. Całkiem możliwe, że wpadnę na Czerwonego Kapturka jeśli Czarownica utnknęła w bagnach - Ropuchy bagienne przynajmniej mają widowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem, to ja Czerwony Kapturek w czerwonych ponczoszkach :) swoją czerwoną czapeczkę zgubiłam, czy znajdzie się prawdziwy książę który mi ją zdnajdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, Książę, wobec tego umówmy się, że odwiedzisz mnie w lesie i być może po drodze spotkasz Czerwonego Kapturka... Ale rozumiem, że zasada obowiązuje w obie strony - jeśli zaintryguje mnie Myśliwy, nie będę już na Ciebie czekała w mojej chatce na kurzej stópce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książę nie z tej Bajki
Czarownico Ty jesteś zazdrosna :) . Owszem spotkałem Czerwonego Kaptura, który próbował mnie uwieść swoimi czerwonymi, ponętnymi pończoszkami ale niestety jej się to nie udało. Jestem bardzo ciekaw w co będzie odziana Zmysłowa Czarownica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochlebiasz sobie, drogi Książę. Nie mogę być zazdrosna, ponieważ Cię nie znam :) Długo jednak żyję na tym świecie, zbyt długo, by czekać na kogoś, kto rozgląda się po drodze za (nieletnimi) Czerwonymi Kapturkami. Odziana będę, drogi Książę, jak na Czarownicę przystało - w suknię do ziemi z licznymi kieszeniami na zioła, fiolki z trucizną i moich czarowniczych popleczników. A na to zarzucę długą czarną pelerynę z kapturem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książę nie z tej Bajki
A co powiesz Czarownico na długą czarną prześfitującą pelerynę z kapturem a pod spodem zmysłową bielizna i ponętne pończoszki no i oczywiście szpilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I książę został sam, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość śnieżynka
Hhehehe... I dobrze mu tak. Drań!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierał,..przebierał, chyba to jakiś nieudacznik był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem tak, Książę masz za małego konia żeby do mnie dojechać... Twoja księżniczka (z marzeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książe z tej Bajki
To fakt - Książę ze mnie Żaden. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety chłopie, tu nawet czarownice z nadwagą mają wysokie wymagania :-D Ale nie masz czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Po co o tym rozmawiać. Jedno zdjęcie zastąpi tysiąc słów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe,..jedno zdjęcie dla księcia nieudacznika...Dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×