Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w biedronce nie ma dobrych ryb w puszce!tez to zauwazyliscie?

Polecane posty

Gość gość
droga kasiu jak napisałaaś powyżej że pod biurkiem u szefa.. to chyba twoją ulubioną marką są i tu strzelam.. jest cygaro kubańskie szefa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest moja pierwsza praca po studiach, po jakimś czasie znajdę coś innego. Na prywatną uczelnie nie było by mnie stać. KUL mówi Ci to coś ?? Jedna z lepszych uczelni. Pewnie nie, bo przeglądanie markowych ciuchów Ci świat przeslonil. Na bycie modelka nie mam aspiracji:) powiem Ci jedno, nie bądź taka zapatrzona w siebie to bardzo mało kobiece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz samo to jak oceniasz innych mówi wiele o tobie kasiu.. dawno nie czytalem tak pustych wypowiedzi. skoro dla ciebie ocenianie ludzi po kierunku studiów i uczelni to wyznacznik to brak słów. szkoda pisać z taką osoba.. pewnie skonczylas studia na ujocie..i sie podniecasz..hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu czytam od początku twe wypowiedzi i uwierz mi ,że nawet jakbyś skończyła OXFORD to nic nie daje .PO TWYCH WYPOWIEDZIACH OD RAZU WIDAĆ,ŻE NIE JESTEŚ ZBYT INTELIGENTNĄ OSOBĄ.MÓWIE SERIO. Wole ludzi po prywatnej uczelni ,ale inteligentnych niż tępaków chwalących się prestiżowym uniwerkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia zamilkla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAŚKA napisała ,że po prywatnej uczelni nie ma szans na dobrą pracę:):):) To dziwne ,że wszyscy moi znajomi po prywatnych uczelniach znalezli super płatne prace,a inni po państwowych siedzą latami na bezrobociu. KASJERKI W BIEDRZE często są wykształcone i ładne.Też to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:12 dziękuję :) ze mną pracuje 16 osób, z czego 10 łącznie ze mną mają mgr.. To nie wina nieogarnietych ludzi, tylko systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto was uczyl ze was tak zj***l i ten kraj nieodpowiadajaaaaaa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×